Bolestivý bod na prsu;-(

Napsat příspěvek
Velikost písma:
NicolaR7
25.4.23 14:04

@ToDe hele hlavne az budes mit po sonu, poradne si prohmatni prsa at je fakt znas a vis☺️

Tohle mi radili taky aby mne pak kde jaka zlazka nenervovala☺️

  • Citovat
  • Upravit
189
25.4.23 14:09

@NicolaR7 ano tohle mám v plánu;)přesně, jak píšeš a taky si budu dávat asi sono pravidelně. Ja teď srovnavam prave a levé a opravdu hledám kde co v lehu, ve stoje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
NicolaR7
25.4.23 14:10

@ToDe nic nehledej! Bude to v poradku, ja taky verila a to jsem mela bulku☺️za 14dni mas sono to je dobrej termin…☺️

  • Citovat
  • Upravit
189
29.4.23 14:48

Holky, mám po ms a vůbec nic neboli ani když tvrdé zmacknu. Nicméně sono nechávám a zůstanu u jeho pravidelností.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
189
27.6.23 14:49

Holky, mám par dnů po sonu a prohlídce. Výsledek je negativní, tedy BI-RADS 1 :dance: dekuji všem za komentáře, podporu i sz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
NicolaR7
27.6.23 15:27

@ToDe super☺️

  • Citovat
  • Upravit
189
27.6.23 17:02

@NicolaR7 dekuji :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
189
23.3.24 07:19

Holky, obnovuji diskuzi. Mám pocit, ze se s tou rakovinou roztrhal pytel:(
Loni jsem byla na sono prsa-pro bolestivý bod má prsu-na dotek. Vše dopadlo dobre.Bod bolí vždy před MS.ALE teď mám do MS 13 dnů a bod na prsu zase bolí, když se o něco opru apod.
Znovu se objednam na sono ale trochu se bojim:(tohle přece není normální?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
189
23.3.24 11:16

Nenapadá vas něco? cystu by přece na ult videli ale o cyste žádná zmínka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4154
23.3.24 11:21

Je to uplne normalni, od ovulace do MS me boli prsa prave v tomto miste kazdy mesic. Prober to spis s gynekologem, ale me to treba boli tak, ze nemuzu lezet na brise a skakat. Je to hromonalni zmenou v cyklu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4154
23.3.24 11:23

Normalne zadej do googlu bolest prsou pred menstruaci do googlu a pocti si.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
189
23.3.24 13:49

@tini prsa ale u mne je to prso. Závisle to nějakým způsobem bude na hormonech-aspoň doposud to tak bylo.Ale myslim, ze to bolelo před MS(asi týden)a pak ne. Teď mám opravdu skoro dva týdny a bolí to:(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
NicolaR7
23.3.24 16:36

Me taky bolí prsa už od ovulace…a taky vic cítím jedno prso, na sonu mi říkala doktorka ze to je normální, mam to jedno prso vic žlážovitější….Na sono se pro klid objednej ale urcite to bude v poradku☺️

  • Citovat
  • Upravit
4154
23.3.24 17:59

Pisou ze muze bolet jen jedno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
189
23.3.24 18:03

@NicolaR7 mě to tehda před rokem lékař prohmatal-řekl, ze tam nic není. Ultrazvukové vysetreni bylo bez nalezu.Ale logicky, tam přece neví musí bejt co boli

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.