Borelioza - ano, či ne?

Anonymní
16.8.20 16:33

Borelioza - ano ne?

Ahoj holky,

před 6 týdny mě dvakrát stipl komár, nemizelo to, pak to svědilo, já to skrabala, napatlala vším možným. Ve výsledku se mi udělala taková sucha vyrážka, cerveny flek…byly v tom i stroupky.

V této fázi to viděla doktorka a řekla ze to borelioza určitě není a ze to mám jen mazat.

Po 2 týdnech žádné větší zlepšení, jen se to zvesilo a zmizely strupy, flek byl hladký. To jsem za ni šla znovu, opět řekla ze to není borelioza a dala mi už mast s tím ze to za týden zmizí.

Mazu 3 dny a bledne to.

Mám z boreliozy šílený strach a nevím proč mi nevzala krev. Mám na tom trvat? Nebo fakt myslite ze to je ok když to teď už bledne?

Příkládam fotky.

Dekuji za rady

:kytka:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
305
16.8.20 16:58

Tohle vypada spis jako alergicka reakce nez borelka. Ta ma okolo jeste cerveny prstenec.. Kazdopadne, letos jsou komari fakt maso, takze jsou jedovatejsi nez obvykle co tak slysim z okoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 17:05
@Scara píše:
Tohle vypada spis jako alergicka reakce nez borelka. Ta ma okolo jeste cerveny prstenec.. Kazdopadne, letos jsou komari fakt maso, takze jsou jedovatejsi nez obvykle co tak slysim z okoli.

Jo? No jako já ty stipance měla 2 týdny, hrůza, už tohle bylo divny jak to nemizelo.
Já nechci byt hypochondr ale mám dva kamarády který mají zničeny život díky borelioze - u obou zanedbaná, jeden má těžký deprese a žije v neustále bolesti - bud hlavy nebo kloubu, vadí mu hluk, světlo…druhy to samé ale v mírnějších projevech (teda ten do toho pije a kouři). No bojím se, radši bych si snad dala na 2 týdny atb jen tak :)

• Citovat
  • Nahlásit
17.8.20 06:05
@Anonymní píše:
Jo? No jako já ty stipance měla 2 týdny, hrůza, už tohle bylo divny jak to nemizelo.
Já nechci byt hypochondr ale mám dva kamarády který mají zničeny život díky borelioze - u obou zanedbaná, jeden má těžký deprese a žije v neustále bolesti - bud hlavy nebo kloubu, vadí mu hluk, světlo…druhy to samé ale v mírnějších projevech (teda ten do toho pije a kouři). No bojím se, radši bych si snad dala na 2 týdny atb jen tak :)

Tak si kup v lékárně test a udělej si ho. Stojí asi 400.-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama