Očištění místa

Anonymní
15.8.20 19:33

Očištění místa

Ahoj, prosím o zachování anonymu, osobní informace. Nedávno jsem měla u sebe doma konflikt s příbuznou. Z její strany. Necítím se teď tady dobře, furt mi to jede v hlavě. Asi jsem už trochu magor, ale říkám si, že aspoň nějakým placebo efektem bych mohla svůj byt očistit…? Máte nějaký tip? Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45
15.8.20 19:45

Ahoj, zkus palo santo nebo nějaké vonné tyčinky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 19:51

Bílá šalvěj, též se na to chystám, po incidentu s tchýni.. prodávají svazky..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 19:58
@MikejlaW píše:
Ahoj, zkus palo santo nebo nějaké vonné tyčinky :)

Musím guglit, vonné tyčinky znam, to první ne :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 19:59
@Anonymní píše:
Bílá šalvěj, též se na to chystám, po incidentu s tchýni.. prodávají svazky..

U mě taky tchýně. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1210
15.8.20 20:00

Zkusila bych něco pálit, klidně jenom svíčky, ale hodně a všude, různě po bytě, ale bacha, ať nevyhorite :lol:

EDIT :pálit a větrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 20:01
@Platanka píše:
Zkusila bych něco pálit, klidně jenom svíčky, ale hodně a všude, různě po bytě, ale bacha, ať nevyhorite :lol:

To mě taky napadlo. Momentálně bych nejradši spalila ji :cert: ne, nechci být hnusná. Ale opravdu to tady citim a je mi divně.

• Citovat
  • Nahlásit
2224
15.8.20 20:52

Vytři do hodně slanou vodou, sůl stahuje negativní energie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
15.8.20 21:05

Do vsech rohů místnosti nasypat sůl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1925
15.8.20 21:32

Holky, nikdy jsem tady o tom neslyšela, jak to pak po tom “očištění” člověk vnímá? Přestane mu to ten konflikt evokovat, nebo se nad něj povznese, nebo jak? :think: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 21:34
@yocheved píše:
Holky, nikdy jsem tady o tom neslyšela, jak to pak po tom “očištění” člověk vnímá? Přestane mu to ten konflikt evokovat, nebo se nad něj povznese, nebo jak? :think: :kytka:

Já si od toho slibuju, ze mě to přestane trápit. Moje racionální já se bouří, neb to časem prostě stejně určitě přejde, ale mám nutkání ten hnus, co tu zazněl, nejak symbolicky vyhnat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 21:35
@lamicina píše:
Do vsech rohů místnosti nasypat sůl.

A na jak dlouho?

• Citovat
  • Nahlásit
60484
15.8.20 22:16
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zachování anonymu, osobní informace. Nedávno jsem měla u sebe doma konflikt s příbuznou. Z její strany. Necítím se teď tady dobře, furt mi to jede v hlavě. Asi jsem už trochu magor, ale říkám si, že aspoň nějakým placebo efektem bych mohla svůj byt očistit…? Máte nějaký tip? Děkuji. :kytka:
Šalvěj, vysveceni.. Nebo najdi člověka, co se očistou zabývá, dá se to udělat i na dálku.. Mě Takhke hlídá kámoška, já na sebe tahám kdejakou verbez, nejen kvůli práci..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60484
15.8.20 22:17
@yocheved píše:
Holky, nikdy jsem tady o tom neslyšela, jak to pak po tom “očištění” člověk vnímá? Přestane mu to ten konflikt evokovat, nebo se nad něj povznese, nebo jak? :think: :kytka:

Uleví se.. Nejde to asi moc popsat, ale ono i záleží, jak se to projevuje.. Já si na sebe tahám různé dušičky, atd.. A vždy poznám, že proběhlo čisteni, když normálně spím, např.. Nezdaji se mi kraviny aj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 22:27
@martina.se píše: Šalvěj, vysveceni.. Nebo najdi člověka, co se očistou zabývá, dá se to udělat i na dálku.. Mě Takhke hlídá kámoška, já na sebe tahám kdejakou verbez, nejen kvůli práci..

Já mám v tomhle trochu pakarnu, ze manželova babi je taková energetická vysavacka, rypna, asi v jádru docela zlá osoba… Kdyz se s nima vidím treba dva dny v kuse, jedu domu úplně vyšťavená, ale u ni o tom uz vim a snažím se styky eliminovat, zase s ohledem na moje deti, jeji pravnoučata, aby se viděli. Ale s tchyni to dosud bylo ok, jen se prostě ted pri návštěvě, která se koná tak jednou za měsíc až šest týdnů, dala do kritizování moji vychovy atd… Obecně nesnáším nevyžádané rady, možná jsem trochu vztahovačna, ale stojím si za tim, ze je to především naše vec, a nechci, aby mi do toho mluvila. Moje mama to taky nedělá. Navíc v posledních dvou měsících toho u nás bylo nějak moc, i jiné konflikty, taky nějaká osobní krize z nenaplnenosti, neb jsem na RD a prostě trochu depka, ale moje a pod kontrolou. Možná o to vic mě to sebralo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama