Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Ahoj,
máme dětské Keen botasky a zničily se ty „tkaničky“. Nevíte kde by mohli mít náhradní nebo aspoň pod čím mám hledat - jak se tomu říká - když dám keen tkaničky, tak nic nenajdu…
Díky
Jsou tam takovýhle „rychloupínáky“
http://www.keenfootwear.cz/…-333377.html
@Oskárek píše:
Jsou tam takovýhle „rychloupínáky“
http://www.keenfootwear.cz/…-333377.html
Jo, tak presne tyhle se mi v lete roztrhly u sandalu. Volala jsem tehdy do KEENu a rekli mi, ze maj jenom cerno zlute, docela drahe. Tak jsem si v galanterii koupila gumicku v barve, co mi ladila a navlikla si to tam sama.
@Majdula83 no jenže mně jde o ten systém, aby si to kluk (3,5) sám utáhl, tkaničky si nezaváže… ![]()
jediný co jsem našla, jsou od salomonu - ten systém se jmenuje quicklace
No vzdyt jo. Ten konec z toho jde sundat. Navleces tam novou gumicku a zas zadelas. Nejde to uplne snadno, ale jde to.
A konce gumicky opal zapalovacem nez to tam zavres, trepi se tomu konec. Kupovala jsem tady, jen uz si nepamatuju, ktera sirka to byla.
http://www.stoklasa.cz/…cky-x2s01105
Zkusím oživit diskusi, jakou máte zkušenost s botami zn. keen pro dospělé? Konkrétně se mi jedná o sandále, model Whisper:
http://damska-obuv.heureka.cz/…eutral-gray/
Dneska jsem se měla na noze a pořád se nějak nemůžu rozhodnout. Odešly mi klasické trekové sandále rieker, které jsem měla několik let a byly super. Přijde mi, že v nich jsem měla pěkně zpevněnou nohu, patu, daly se pásky pořádně utáhnout. Ty keeny jsem na noze skoro necítila
Prodavačka mi říkala, že je to jen nezvyk ![]()
Potřebuju je na kolo, na tůry, prostě na sport. Nerada bych je koupila za ty prachy a pak zjistila, že se mi v nich blbě chodí
![]()
@Moise Mam jiz nekolik let model Venice, vypada podobne. Mne se v nich chodi dobre, jen bojuji s kaminky. V klasickych sandalich jsem kaminek vyklopila predem, v techto je to obcas boj a musi se sundat.
Nešla bych do nich, jako prodavač nechápu že to lidi kupovali, má to volnou patu, resp. ten pásek šíleně pruží, co vede za patou, a pak vyjíždí podle mě noha dozadu z boty.
Všechny ostatní keeny to mají líp vyřešený. Jen Whisper dámskej takto. Dětský OK, i pánská alternativa Whisperu taky OK. Šla bych spíš do těch CNX nebo Venice
@Cuddy já teda při tom zkoušení měla problém s tou volnou patou. Ale je fakt, že tento typ bot jsem nikdy na sobě neměla. Jo kamínky jsem taky vyklepávala ![]()
Venice sem zkoušela taky, to byly ty víc otevřené, ale byly taky širší a já mám užší nohu, tak mi seděl líp ten whisper