Boty na ples - 41

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarka K
Závislačka 4006 příspěvků 09.01.17 10:12
Boty na ples - 41

Ahoj holky,
potřebuji radu! Na konci ledna jdeme s manželem na ples. Šaty bych už měla. Jsou černé, délka nad kotníky, úzký střih, otevřená záda, bez rukávů.
A mám problém s botami. Měřím 183 cm a tak nemůžu mít podpatky (ani v tom neumím chodit). Prolezla jsem internet a na nic jsem nenarazila.
Představovala bych si spíš otevřené páskové boty, určitě černé. Ideálně něco obtočeného kolem kotníků.
Nemáte některá tip, kde něco takového sehnat? A aby to nestálo ranec.
Moc děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2735 příspěvků 09.01.17 10:19

Něco takového bez podpadků jsem koupila v Renu, ale už je to několik let a asi to bylo v létě

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 09.01.17 10:19

Na ples bys ale měla mít spíš ale asi lodičky ne? V téhle velikosti seženeš od zn. Ara. Mají jako jedni z mála i společenské boty ve velikosti 27,27,5 i 28 a hlavně - i různé šířky!!! Kožené. Ale drahé.
Minule jsem taky docela zoufale hledala společenskou botu. Už jsem byla zoufalá a tohle mě zachránilo od toho jít v gumákách… :lol: :palec:

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 09.01.17 10:28

Za levno jsem koupila v Deichmanovi, potřebovala jsem narychlo lodičky. Mám 43.

morinka7
Kelišová 6830 příspěvků 09.01.17 10:29

@Jarka K
Taky bych doporučovala uzavřenou špičku bot :) A rozhodně botky vyzkoušet.
Nevím jaké přesně máš šaty, ale klidně bych vsadila na jednoduchost.
Například tyhle botky

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 09.01.17 10:33
@morinka7 píše:
@Jarka K
Taky bych doporučovala uzavřenou špičku bot :) A rozhodně botky vyzkoušet.
Nevím jaké přesně máš šaty, ale klidně bych vsadila na jednoduchost.
Například tyhle botky

A to je to!!! Velikost 41 je 26,6 cm… Odjakživa byla 41 prostě 27cm :think: :think: :think: A proč jsou mi potom 41 malý… :cert:

Jarka K
Závislačka 4006 příspěvků 09.01.17 10:33

Holky, tak já ještě přidám fotku těch šatů… právě mi přijde, že k nim budou vypadat dobře spíš otevřené boty.

morinka7
Kelišová 6830 příspěvků 09.01.17 10:37

@Jarka K
Máš pravdu :) Ale volila bych stříbrné, aby ladily k ozdobě šatů :)
Ale ani lesklé stříbrné lodičky by nevypadaly blbě :) Klidně bych vzala šaty sebou do kamenného krámu :)

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 09.01.17 10:44

@Jarka K Ty jo, jak jsi sem dala tu fotku, tak mi ty páskové už nepřijdou až tak od věci… :think: :think: :think:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 09.01.17 10:45
@74paja píše:
A to je to!!! Velikost 41 je 26,6 cm… Odjakživa byla 41 prostě 27cm :think: :think: :think: A proč jsou mi potom 41 malý… :cert:

27cm je nekdy i 43 :lol: viz moje behaci boty :roll:

Jarka K
Závislačka 4006 příspěvků 09.01.17 10:46

Že jo?
našla jsem něco na RENO, jak radila @Elishka1
https://www.reno-obuv.cz/…_cerna-62695 tyhle by se mi docela líbily, co?
nebo něco takového: http://www.nej-spodni-pradlo.cz/…-pasku-38-1/
ale nemůžu najít ve své velikosti…
proč se na ples nemůže v džínách? :mrgreen:

morinka7
Kelišová 6830 příspěvků 09.01.17 10:47
@74paja píše:
A to je to!!! Velikost 41 je 26,6 cm… Odjakživa byla 41 prostě 27cm :think: :think: :think: A proč jsou mi potom 41 malý… :cert:

Některý boty mám 40 a některé 41 :) Každý výrobce má jinak velikosti. Proto bych nekupovala boty přes net :)

Elishka1
Závislačka 2735 příspěvků 09.01.17 10:50

@Jarka K ty moje maj plnou špičku - značka young spirit reno, ale ty už fakt mít nebudou :( ale vzala jsem si je i do divadla :)

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 09.01.17 11:02
@Ondrášovka.N píše:
27cm je nekdy i 43 :lol: viz moje behaci boty :roll:

Jo, přesně!!! :cert: :cert: :cert: :lol: Chjo…

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 09.01.17 11:35

Já mít uzavřené boty, tak mám nohy rozedřené do krve na konci plesu :mrgreen: Kupuju jedině páskovky, v Deichmannu. Mají tam teď podobné, ale bohužel vyprodané ve 41 - ale zkus se zeptat, třeba by přiobjednali.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >