Kolečkové brusle - samouk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 08.01.17 09:07
Kolečkové brusle - samouk

Ahoj!
Dcera si /7 let/ si k narozeninám přeje kolečkové brusle. Rozhodla jsem se že si je pořídím s ní a budeme se učit spolu. Nikdy jsem na tom nestála :mrgreen: myslíte že je reálná šance že se na nich naučím úplně sama? :lol: s tím že to zároveň budu učit i dceru. A nebo mám raději ze začátku poprosit kamarádku co jezdí aby nám pomohla?
A ještě - kde je nejlépe kupovat kolečkové brusle?

Reakce:

alimdar
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 08.01.17 09:18

@darkblack ahoj, deti se naucily samy perfektně bruslit. Loni ve veku 40 let jsem si brusle taky pořídila. Jezdila jsem s mužem, který mě ucil, ukazoval, podporoval. Jedu uz dobře akorát se letos ještě musím naučit brzdit z kopce a zastavit otockou. Určitě bych neplatila kurz a instruktora. Ale já umim na lednich. Každopádně inline jsou super vec a jsem ráda, že jsem do toho oi v tomhle věku šla. Drzim palce

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 08.01.17 10:42

Nejsem žádnej extra jezdec a nedovedu si představit mít brusle na nohách a ještě dohlížet na dítě :lol: pokud máš ochotnou kamarádku tak bych ji určitě využila, ale osobně si myslím, že ji budeš potřebovat spíš ty než malá :lol:

alimdar
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 08.01.17 12:43

@darkblack jak píše @SussieS, moje děti už uměly bruslit, když jsem zacala já.
A brusle jsen si kupovala v Decathlonu. Staly cca 800 a bohatě mi zatim staci. Nechtěla jsem hned kupovat K2 za 5 tisíc, když jsem nevěděla, zda to má cenu. Ty si ale koupil loni muž a je to fakt vychytany. Az to budu umět perfektně, tak je taky koupim.

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 08.01.17 13:39

Jinak já mám značku Fila, stály něco přes 2000. Objednala jsem si je na Mall, pak jsem si je šla zkusit k nim na pobočku, seděly, vzala jsem je. Kdyby ne, mohla jsem je tam nechat

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 08.01.17 13:44
@SussieS píše:
Nejsem žádnej extra jezdec a nedovedu si představit mít brusle na nohách a ještě dohlížet na dítě :lol: pokud máš ochotnou kamarádku tak bych ji určitě využila, ale osobně si myslím, že ji budeš potřebovat spíš ty než malá :lol:

no tak to každopádně, jsem anti talent na sporty :mrgreen:

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 16.10.17 09:27

Ahoj,
ráda bych si pořídila kolečkové brusle po kterých toužím už od jedenácti :D. Ale nikdy jsem na nich nestála. Bohužel nemám nikoho v okolí, kdo by jezdil, takže mi nikdo neporadí s technikou. Lze se naučit sama? - I tak že nebudu mít u sebe nikoho, kdo by mě přidržoval, budu úplně sama (venku)?

Tamtama
Extra třída :D 11789 příspěvků 16.10.17 21:26

Mamka (44) si je letos taky pořídila, rady si vyčetla na internetu, bruslit byla asi pětkrát a už jí to celkem jde.. jen se občas zapomene a odrazí se jako na ledních.. já se učila taky sama (dokonce bez internetu :lol: ), už to bude skoro 15 let, jednou jsem se vyflákala z kopečka a od té doby jezdím jen po rovině, zadní brzdou nezabrzdím, to hned padám na záda :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >