Moskytiera nad dvojpostel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
quera
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 04.01.17 22:19
Moskytiera nad dvojpostel

Zdravím, uvažuji nad koupí moskytiery - ale té nad postel pro dospělé, dvojpostel. Nejraději taková, která se dá zavěsit (kdekoli bez nutnosti vrtání háčku, tedy přenosná). Krom hlavní funkce, kvůli které se moskytiera pořizuje, vypadá i pěkně, jako nebesa. Máte někdo nějakou konkrétní značku na doporučení? Na co dát při výběru pozor? Mám sice vygoogleno několik možností, ale ceny se dost liší. Platí myslíte „čím dražší, tím kvalitnější“ - nebo máte dobrou zkušenost i s levnoi moskytierou? :oops:

Reakce:
Lejlinka88
Závislačka 2668 příspěvků 04.01.17 22:25

Zkusenost nemam, ale take by me zajimalo :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >