Šaty na ples Ever-Pretty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 13:25
Šaty na ples Ever-Pretty

Máte někdo zkušenost se značkou Ever-Pretty, co se plesových šatů týče? Kdysi jsem jedny měla, byly krásné a kvalitní, ale je to už moře let, tak se ptám, jestli někdo nemá čerstvou zkušenost.
Co říkáte na tyto? Mně se strašně líbí, ale nevím, jestli bych na plese nebyla jak pěst na oko s těmi květy. Nebyla jsem na plese dlouho, tak nevím, co se teď nosí.
 http://www.poshme.cz/…-852094.html?…

Reakce:
Luciferka_j
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 03.01.17 13:50

@Cipisek79
Jsou to šaty šité a vyráběné v Číně. Podívej se na ebay, tam je koupíš ca cca 700 Kč max. i s poštovným :)

tasa
Echt Kelišová 9248 příspěvků 03.01.17 13:57
@Cipisek79 píše:
Máte někdo zkušenost se značkou Ever-Pretty, co se plesových šatů týče? Kdysi jsem jedny měla, byly krásné a kvalitní, ale je to už moře let, tak se ptám, jestli někdo nemá čerstvou zkušenost.
Co říkáte na tyto? Mně se strašně líbí, ale nevím, jestli bych na plese nebyla jak pěst na oko s těmi květy. Nebyla jsem na plese dlouho, tak nevím, co se teď nosí.
http://www.poshme.cz/…-852094.html?…

Me Připomínaji cibulakovy porcelain, te se mi ale libi, saty ne

krakatice
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 03.01.17 14:06

Ever pretty si kdyžtak kupte přímo na aliexprexu, vyjde vás to na méně než půlku a doprava do ČR je zdarma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >