Dětské licenční povlečení z Pepco, jaké je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronda1
Kecalka 105 příspěvků 30.12.16 18:59
Dětské licenční povlečení z Pepco,jaké je??

Ahoj, v obchodě Pepco jsem viděla dětské licenční povlečení Myška Minnie, mimoni, cars… Za 349,–.. Zajímá mě jestli je někdo máte? Jak jste spokojeni.. Docela se mi tam líbila pro dcerku ta Minnie.. Ale mám strach, aby se to po dvou vyprání nerozpadlo..

Reakce:

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 30.12.16 19:13

Nám se povlečení z Pepco rozpadlo po prvním vyprání. Nejsem prase a propocené a nebo poblité povlečení peru na 60. Ale tohle povlečení se da prát jen na 40.

Luminel
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 30.12.16 20:09

U nás se z Pepca nerozpadlo nikdy nic, ale obrázky z triček se často ošklivě seperou během 2-3 praní (a to ikdyž peru dle návodu na 30-40). Na některých po 10 praních není ani vidět, co tam bylo. Ale za těch pár korun mi to nevadí.

Ronda1
Kecalka 105 příspěvků 31.12.16 07:33

Oblečení na dceru tam taky kupuji a kupodivu drzi i obrazky… Peru na 60. Prave, ze me zajima to povlečeni… To jsem zatim nekoupila..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >