Dětské licenční povlečení z Pepco, jaké je?

182
30.12.16 18:59

Dětské licenční povlečení z Pepco,jaké je??

Ahoj, v obchodě Pepco jsem viděla dětské licenční povlečení Myška Minnie, mimoni, cars… Za 349,–.. Zajímá mě jestli je někdo máte? Jak jste spokojeni.. Docela se mi tam líbila pro dcerku ta Minnie.. Ale mám strach, aby se to po dvou vyprání nerozpadlo..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
875
30.12.16 19:13

Nám se povlečení z Pepco rozpadlo po prvním vyprání. Nejsem prase a propocené a nebo poblité povlečení peru na 60. Ale tohle povlečení se da prát jen na 40.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1512
30.12.16 20:09

U nás se z Pepca nerozpadlo nikdy nic, ale obrázky z triček se často ošklivě seperou během 2-3 praní (a to ikdyž peru dle návodu na 30-40). Na některých po 10 praních není ani vidět, co tam bylo. Ale za těch pár korun mi to nevadí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
182
31.12.16 07:33

Oblečení na dceru tam taky kupuji a kupodivu drzi i obrazky… Peru na 60. Prave, ze me zajima to povlečeni… To jsem zatim nekoupila..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák