Reklama

Dětské licenční povlečení z Pepco, jaké je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 30.12.16 18:59
Dětské licenční povlečení z Pepco,jaké je??

Ahoj, v obchodě Pepco jsem viděla dětské licenční povlečení Myška Minnie, mimoni, cars… Za 349,–.. Zajímá mě jestli je někdo máte? Jak jste spokojeni.. Docela se mi tam líbila pro dcerku ta Minnie.. Ale mám strach, aby se to po dvou vyprání nerozpadlo..

Reklama

Reakce:

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 30.12.16 19:13

Nám se povlečení z Pepco rozpadlo po prvním vyprání. Nejsem prase a propocené a nebo poblité povlečení peru na 60. Ale tohle povlečení se da prát jen na 40.

Luminel
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 30.12.16 20:09

U nás se z Pepca nerozpadlo nikdy nic, ale obrázky z triček se často ošklivě seperou během 2-3 praní (a to ikdyž peru dle návodu na 30-40). Na některých po 10 praních není ani vidět, co tam bylo. Ale za těch pár korun mi to nevadí.

Ronda1
Kecalka 102 příspěvků 31.12.16 07:33

Oblečení na dceru tam taky kupuji a kupodivu drzi i obrazky… Peru na 60. Prave, ze me zajima to povlečeni… To jsem zatim nekoupila..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama