Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj, v obchodě Pepco jsem viděla dětské licenční povlečení Myška Minnie, mimoni, cars… Za 349,–.. Zajímá mě jestli je někdo máte? Jak jste spokojeni.. Docela se mi tam líbila pro dcerku ta Minnie.. Ale mám strach, aby se to po dvou vyprání nerozpadlo..
Nám se povlečení z Pepco rozpadlo po prvním vyprání. Nejsem prase a propocené a nebo poblité povlečení peru na 60. Ale tohle povlečení se da prát jen na 40.
U nás se z Pepca nerozpadlo nikdy nic, ale obrázky z triček se často ošklivě seperou během 2-3 praní (a to ikdyž peru dle návodu na 30-40). Na některých po 10 praních není ani vidět, co tam bylo. Ale za těch pár korun mi to nevadí.
Oblečení na dceru tam taky kupuji a kupodivu drzi i obrazky… Peru na 60. Prave, ze me zajima to povlečeni… To jsem zatim nekoupila..