Brečí v kočárku

14.9.19 09:56

Brečí v kočárku

Ahoj maminky,

už jsou tu podobná témata, přesto vás poprosím o novou inspiraci. Zkoušela jsem už vše možné, ale malá hrozně brečí v kočárku. Jaký fígl zabral vám? Bohužel plive dudlík, ten by to asi vyřešil :(
V šátku je to trochu lepší, ale potřebuju vyřešit kočárek, protože starší syn se vždycky na kousek cesty potřebuje svézt na skejtu… a oba nést nemohu:)

Malé jsou dva měsíce, díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13146
14.9.19 10:03

Já mám 4 měsíčního a taky v kočárku jeci :D nosim radši v šátku pokud je to jenom trochu možné, on jak nevidí tak to je konec :D když už kočárek tak musí mít sklopenou střechu aby viděl aspoň na nebe a stromy nad sebou :roll: chlap mu do kočárku pouští bílý šum přes mobil, :roll: to ho občas uspi a taky občas pomůže jezdit trochu drsnějším terénem než jenom po asfaltové cestě, aby to hodně drncalo :D ale někdy prostě jeci a nedá se dělat nic takže jedem a lidi na nás koukají jak kdyby sme ho v tom kočáru mucili :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 10:05

Není ten pláč něčím jiným? Já kvůli kolice první 3 měsíce mohla na procházky jen max 10 minut od domu, protože když spustila, tak vydržela řvát i hodinu a půl v kuse. Tak jsem s ní letěla domů. Teď v 5 měsících taky občas řve, ale to je proto, že se nudí, že může jen ležet a nemá žádnou akci. Ve 2 měsících si ale nemyslím, že by se dítě nudilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
14.9.19 10:25

U nás pomohli otočit kluka na břicho. Ale přišla jsem na to až po 3 měsících řevu, kdy spal jenom v nosítku. Tak teď chvíli na zádech jede se sklopenou stříškou, ať kouká a potom na bříško, ať spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15291
14.9.19 11:12

@Catbalou máme to samý, nechce dudlík ani náhodou, takže usne akorát v šátku a náručí za bílého šumu, chodím s kočárkem, aby se mohla mladší svézt a případně ho odložím spícího do kočárku, takže šátek + kočár na věci a nákup je dobrej :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 11:13

@Kriss Tina díky, bílý šum pouštíme doma, ale venku řve tak, že i když mam hlasitost na max, tak není slyšet :D a drsný terén nezabírá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 11:14

Mě nesnáší kočár od 3m. Teď jí bude rok a pořád ho nesnáší. Nepomohlo nic. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 11:16

@Kristynka22 díky moc, tak třeba je to tím, doufám, že to po 3.měsici bude lepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 11:19

@Verunka17 díky, bříško jsem zkoušela zatím jen jednou, ale to uz strašně rvala, zkusim znova :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 11:20

@Káťa19 tomu jsem se prave chtela vyhnout, ale asi me to taky čeká :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 11:28

No a co malou nosit a staršímu vzít sporťák?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
14.9.19 11:40

Náš prcek (skoro 5 měsíců) taky nechce být v kočárku, jak z něj nevidí, tak brečí a brečí. Musí mít vyloženě na něj náladu, aby v něm byl alespoň chvilku v klidu, a jezdíme jak hračkářství :D Takže často končí na rukách, jak usne tak ho položím do kočárku a spinká. Nepomáhá ani jízda na bříšku. Pomůže, když mu to pod hlavičkou nadzvednu, to asi není ideální, ale alespoň si tak hoví a vidí ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 12:04

@Pamplemouse no starší už prave kočár nechce… zato je nadsenej na skejtu, ze vidí na mimi… asi to nemá řešení :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 12:05

@nomip asi zkusim taky naklonit, ale až bude starší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15291
14.9.19 12:07
@Catbalou píše:
@Káťa19 tomu jsem se prave chtela vyhnout, ale asi me to taky čeká :,(

heled, ale tak to přejde… já plakat děti fakt nenechávám, to prostě nedám, on se potřebuje uklidnit a jinak to neumí jen u kojení nebo v šátku, takže neřeším…

@Pamplemouse píše:
No a co malou nosit a staršímu vzít sporťák?

jj dobré řešení ;) :palec:

mě tam vydrží, když je vyspinkanej, klidně hodinku vejrá na stromy, hraje si s hračkou apod… na usnutí ho prostě musím dát do šátku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama