Březen 2014 kdo jde se mnou do snažení? :)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1097
6.3.14 10:30

To máte pěknou práci ;) jj ještě hodku a jdu na nej!!! :dance: a ví to vaše okolí že se snažíte? u nás zatím ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
6.3.14 10:36

Já mám nějak po snažení. Už jsem 42. den cyklu, MS nikde, test stále negativní… :nevim: ovulka byla asi před 2,5 týdny, takže nemá cenu se nějak snažit :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122
6.3.14 11:02

@terulinaa u nás to nikdo neví až se to povede tak se to dozví :)
Já už chci aby se nám to povedlo :dance:
tak na nej vlítni a mimi zdar :mrgreen:

trpaslinka zajdi s k DR ať ti dá vyvolávačku a když ms nepřijde tak budeš v tom.
Někdy se stane že test nic neukáže a přesto je mimi na cestě ;)
Máš nejaké příznaky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
6.3.14 12:26

@Romaja je zbytečné. Ona ta MS přijde. Já mám hrozně nepravidlene cykly. Nejčastěji kolem 35 dní, rekord byl 49 dní a nejkratší asi 27 dní. :nevim: ale už 2× jsem počala bez problémů, tak to nijak neřeším.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
6.3.14 12:26

@Romaja jo a příznaky mám každý měsíc :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122
6.3.14 12:32

@trpaslinka tak to asi mi všichni :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
6.3.14 12:35

Tak změna. Asi 5 minut jsem první den cyklu. Tak kolem mých narozenin bychom mohli na tom zamakat. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122
6.3.14 12:44

@rtpaslinka tak hlavně že jsi to dostala a můžete se zvesela snažit dál :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
6.3.14 13:48

@Romaja no, zvesela.. to jde tezko. Partner po smrti nasi dcerky meni nazory jak ponozky a zrovna ve vhodny cas se vzdy sekne, ze syn nam staci.. jakoby vedel, ze je ten spravny cas. Takze par dni mi dava nadeji, „snazime se“ a pak zase ne a to prijde zrovna ta spravna doba na snazeni :nevim: No a me take sex uz zrovna nejak nebavi, takze to snazeni je u nas dost tezke :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122
6.3.14 14:18

T@trpaslinka to je mi moc líto že jste o jedno mimi už přišly :(
tak přeji aby se vám co nejdřív zadařilo :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
6.3.14 14:40

@Romaja diky.. no, vypada to, ze by vhodna doba mohla byt kolem mych narozenin, tak snad se partner necha presvedcit :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122
6.3.14 15:01

@trpaslinka určitě bdu na tebe myslet aby si ho zvládla přesvědčit :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1641
6.3.14 18:01

Ahoj :mavam: můžu se připojit? :) s přítelem sme si řekli že březen by byl takový pěkný snažící měsíc :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
133
7.3.14 07:38

Ahoj holky :mavam:

tak i já se přidávám ke snažilkám :mrgreen: HA neberu od prosince, nechráněný styk až 28.2. tak uvidíme jak to dopadne jinak čekám na MS, dva testy negativní, ale ještě je brzo:) už máme 16-ti měsíčního fráju a přáli bychom si ještě holčičku :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122
7.3.14 08:35

@misicka0137 ahoj určitě můžeš :) Už nejaký to mimčo máš? :) kolik to je? :)

@Miška23 vítám tě mezi námi to máš doma pěkně veselo tak ať to vyjde :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty