Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
To máte pěknou práci
jj ještě hodku a jdu na nej!!!
a ví to vaše okolí že se snažíte? u nás zatím ne
Já mám nějak po snažení. Už jsem 42. den cyklu, MS nikde, test stále negativní…
ovulka byla asi před 2,5 týdny, takže nemá cenu se nějak snažit ![]()
@terulinaa u nás to nikdo neví až se to povede tak se to dozví ![]()
Já už chci aby se nám to povedlo ![]()
tak na nej vlítni a mimi zdar ![]()
trpaslinka zajdi s k DR ať ti dá vyvolávačku a když ms nepřijde tak budeš v tom.
Někdy se stane že test nic neukáže a přesto je mimi na cestě ![]()
Máš nejaké příznaky?
@Romaja je zbytečné. Ona ta MS přijde. Já mám hrozně nepravidlene cykly. Nejčastěji kolem 35 dní, rekord byl 49 dní a nejkratší asi 27 dní.
ale už 2× jsem počala bez problémů, tak to nijak neřeším.
Tak změna. Asi 5 minut jsem první den cyklu. Tak kolem mých narozenin bychom mohli na tom zamakat. ![]()
@rtpaslinka tak hlavně že jsi to dostala a můžete se zvesela snažit dál ![]()
@Romaja no, zvesela.. to jde tezko. Partner po smrti nasi dcerky meni nazory jak ponozky a zrovna ve vhodny cas se vzdy sekne, ze syn nam staci.. jakoby vedel, ze je ten spravny cas. Takze par dni mi dava nadeji, „snazime se“ a pak zase ne a to prijde zrovna ta spravna doba na snazeni
No a me take sex uz zrovna nejak nebavi, takze to snazeni je u nas dost tezke ![]()
T@trpaslinka to je mi moc líto že jste o jedno mimi už přišly ![]()
tak přeji aby se vám co nejdřív zadařilo ![]()
@Romaja diky.. no, vypada to, ze by vhodna doba mohla byt kolem mych narozenin, tak snad se partner necha presvedcit ![]()
@trpaslinka určitě bdu na tebe myslet aby si ho zvládla přesvědčit ![]()
Ahoj
můžu se připojit?
s přítelem sme si řekli že březen by byl takový pěkný snažící měsíc ![]()
Ahoj holky ![]()
tak i já se přidávám ke snažilkám
HA neberu od prosince, nechráněný styk až 28.2. tak uvidíme jak to dopadne jinak čekám na MS, dva testy negativní, ale ještě je brzo:) už máme 16-ti měsíčního fráju a přáli bychom si ještě holčičku ![]()
@misicka0137 ahoj určitě můžeš
Už nejaký to mimčo máš?
kolik to je? ![]()
@Miška23 vítám tě mezi námi to máš doma pěkně veselo tak ať to vyjde ![]()