Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše:
Nevíte někdo prosím, jak velké přibližně může být riziko otěhotnění, pokud jsme s partnerem měli během noci třeba 3× přerušovaný sex? Myslím třeba v porovnání s tím, kdyby jsme se třeba nechránili vůbec, nebo měli přerušovanou soulož jen jednou. Předpokládáme, že se to odehrává v období ovulace, nebo těsně před ní.Děkuji
podle mě je vyšší, než kdyby jste to dělali jednou. protože pokud muž vystříkne jinam tak i po umytí mu v močové trubici nějaké spermie zůstávají a mohou oplodnit
možná je to trošku míň rizikové, než to tam napálit na plný kule
@Anonymní píše:
Nevíte někdo prosím, jak velké přibližně může být riziko otěhotnění, pokud jsme s partnerem měli během noci třeba 3× přerušovaný sex? Myslím třeba v porovnání s tím, kdyby jsme se třeba nechránili vůbec, nebo měli přerušovanou soulož jen jednou. Předpokládáme, že se to odehrává v období ovulace, nebo těsně před ní.Děkuji
hele nevím, matematicky, ale já mě tady zrovna jeden dáreček z opakovaného přerušování skáče po posteli
![]()
Já vím, že mi nikdo neřekne procento, spíš by mě zajímaly zkušenosti a tak ![]()
Tak bych rekla, ze je riziko 3× vyssi nez u jedne
ale jake je riziko u jedne?
Pokud nechces byt tehotna, pouzij mozek a antikoncepci.
@pikola
Díky, no já vím, napsala jsem to v tom úvodním příspěvku blbě
spíš mě prostě zajímá, jestli se takhle někomu podařilo otěhotnět a tak
o antikoncepci a mozku vím ![]()
Záleží to na více věcech, zkušenosti ostatních ti k ničemu moc nebudou. znám lidi co takhle neotěhotněli nikdy, co to provozovali, i několik let, stejně tak existují ženský, který otěhotněly i takhle hned napoprvý ![]()
@slavuska1
Máš pravdu, můj dotaz je pravděpodobně bezpředmětný. Tak budu čekat a uvidím, co mi přinese osud
![]()
@pikola
Ano, děkuji ![]()
Používáme 26 let…máme dvě chtěné děti a žádný potrat za sebou ![]()
@Anonymní píše:
@pikola
Díky, no já vím, napsala jsem to v tom úvodním příspěvku blběspíš mě prostě zajímá, jestli se takhle někomu podařilo otěhotnět a tak
o antikoncepci a mozku vím
já takhle otěhotněla a to mi gynekolog předpovídal, že „to bude složitější“, před tím roky bez otěhotnění se stejnou „metodou“. To je těžko, když pánbůh do pustí i motyka spustí. Mě to zas tak moc nevadilo, dítě bylo spíš neplánované, ale už chtěné…
Jestli dítko s tímhle sexuálním partnerem nechceš, vol snad radši něco spolehlivějšího, za mě tohle je docela adrenalin ![]()
Já to používala leta, a mám jen jednoho plánované dítě - a to nebylo hned skoro rok jsme se o něj snažili, a žádný potrat
Mně teda spíš přijde, že zakl. by dítě chtěla a jaksi chlap ne-e ![]()
ano otěhotnět lze, mám dítě z přerušované soulože, tu noc 2× v době ovulace ![]()
@luc31
Nee, tak to rozhodně není, dítě neplánujeme (ani já, ani on), ale pokud by se stalo, tak je to prostě příroda
..navíc on sám o tom riziku ví (není blbý), spíš jsem se chtěla zeptat na ostatní názory ![]()
Nevíte někdo prosím, jak velké přibližně může být riziko otěhotnění, pokud jsme s partnerem měli během noci třeba 3× přerušovaný sex? Myslím třeba v porovnání s tím, kdyby jsme se třeba nechránili vůbec, nebo měli přerušovanou soulož jen jednou. Předpokládáme, že se to odehrává v období ovulace, nebo těsně před ní.
Děkuji