Brigáda v zahraničí na léto
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Brigáda v zahraničí na léto
Zdravím, obracím se na Vás s dotazem, zda nemáte zkušenosti s prací/brigádou v zahraničí, ale mimo agentury. Sháním něco na červenec-srpen. Představuji si něco jako práce v hotelu, servírka, ve stáncích se suvenýry, klidně i sběr ovoce, prakticky cokoli, co bych zvládla. S angličtinou problém nemám, domluvím se… jinak je mi 18 let, vlastním řidičák B, dokážu být samostatná, jsem kreativní, sportuji, pracovat rukama mi problém nedělá.
Pokud byste prosím někdo měl nějaké takovéto zkušenosti, byla bych moc ráda za odpověď a případně kontakty ať už v zahraničí nebo tady v Čr, kdo Vám práci pomohl zajistit.
Přeji Vám krásný den a předem děkuji za odpověď. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
...
…holky lítají například do irských nočních klubů. Brigoška je jedna velká párty s velmi lichotivým ohodnocením.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@e.milliee mě napadlo, co tak zkusit oslovit cestovky? ale možná už je i trošku pozdě
- načítám...
- Citovat
- Zmínit