Reklama

Kočárek Britax Verve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 04.02.11 03:39
Britax kočárek Verve

ahoj maminky,

prosím Vás máte některá zkušenosti s tímto kočárkem??
Chtěla bych ho pořídit tak kolem dubna dcerce, v té době už bude mít 15měsíců. Malá už teď chodí,tak bych chtěla něco jen na popojíždění po městě, do obchodu apod…Počítám s tím,že jak sleze sníh,tak se v kočárku moc zdržovat stejně nebude,proto se mi líbí i celkem příznivá cena :wink:

předem všem děkuju za postřehy :kytka:

http://www.babymax.cz/…zi-6421.html

Reklama

Reakce:

saraai
Závislačka 4548 příspěvků 04.02.11 05:17

Ja jsem ho pouzivala na dceru, ted lezi doma v CR nevyuzity. Na syna jsem ho pouzivala hodne jako podvozek pod autosedacku. Nevim, co kontretne bys chtela vedet. Je lehky, vcelku dobre ovladatelny, kolecka jsou mala, ale siroka, takze prejede i pres mestske nerovnosti, do velkeho terenu to ale neni. Zada se nedaji moc sklopit, takze na spani to neni, ale obcas si v nem dcerka schrupla. Slozeny sam stoji. Me se moc libil takovy ten minimalisticky design.

MariSun
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 15.03.11 05:45

saraai prosím tě, nevíš jestli se hodí normálně k autosedačkám Roemer Baby safe plus, chci si koupit jen podvozek právě kvůli použití pod autosedačku (máme u domu dost bídné parkování - daleko)a nevím, jestli mi tam bude pasovat a jestli jsou nutné adaptéry. Vím,že Britaxy jsou s Römerem kompatibilní,ale tohle je starší typ, už ho nedělají. A jak si byla spokojená se stabilitou,prosím tě. Nemá tendence se překlápět, ať bobka někde nevysypu 8-o . Moc díky za odpověď. :-D :-D :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >