Kočárek Britax Verve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 04.02.11 03:39
Britax kočárek Verve

ahoj maminky,

prosím Vás máte některá zkušenosti s tímto kočárkem??
Chtěla bych ho pořídit tak kolem dubna dcerce, v té době už bude mít 15měsíců. Malá už teď chodí,tak bych chtěla něco jen na popojíždění po městě, do obchodu apod…Počítám s tím,že jak sleze sníh,tak se v kočárku moc zdržovat stejně nebude,proto se mi líbí i celkem příznivá cena :wink:

předem všem děkuju za postřehy :kytka:

http://www.babymax.cz/…zi-6421.html

Reakce:
saraai
Závislačka 4548 příspěvků 04.02.11 05:17

Ja jsem ho pouzivala na dceru, ted lezi doma v CR nevyuzity. Na syna jsem ho pouzivala hodne jako podvozek pod autosedacku. Nevim, co kontretne bys chtela vedet. Je lehky, vcelku dobre ovladatelny, kolecka jsou mala, ale siroka, takze prejede i pres mestske nerovnosti, do velkeho terenu to ale neni. Zada se nedaji moc sklopit, takze na spani to neni, ale obcas si v nem dcerka schrupla. Slozeny sam stoji. Me se moc libil takovy ten minimalisticky design.

MariSun
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 15.03.11 05:45

saraai prosím tě, nevíš jestli se hodí normálně k autosedačkám Roemer Baby safe plus, chci si koupit jen podvozek právě kvůli použití pod autosedačku (máme u domu dost bídné parkování - daleko)a nevím, jestli mi tam bude pasovat a jestli jsou nutné adaptéry. Vím,že Britaxy jsou s Römerem kompatibilní,ale tohle je starší typ, už ho nedělají. A jak si byla spokojená se stabilitou,prosím tě. Nemá tendence se překlápět, ať bobka někde nevysypu 8-o . Moc díky za odpověď. :-D :-D :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >