Brnění a velmi slabá citlivost půlky jazyka po anestezii zubaře

Tdw
3
5.5.25 17:48

Brnění a velmi slabá citlivost půlky jazyka po anestezii zubaře

Zdravím, budu rád za jakoukoliv radu, poslední týden jsem řešil zánět prořezávající se právé osmičky, v procesu řešení tohoto zánětu mi několik dní za sebou dávali lokální anestezii zubu, jen pro výměnu drenu, jenže včera se stalo něco ještě „lepšího“ po odeznění anestezie mi pořád brní, je méně citlivá a celkově jako paralyzovaná větší práva polovina jazyku, taky mám trochu pocit jako by byl napuchlý ale není, podotýkám že v průběhu podání anestezie jsem necítil žádné napíchnutí do nervu, nebo něco neobvyklého, tedy kromě vzduchových bublinek které šli slyšet že se vpouští, pravděpodobně zůstali v jehle, jazyk mi začal brnět okamžitě v chvíli kdy lékař začal vpichovat anestezii, a už to nepřestalo, chci jen poprosit o jakoukoli informaci k tomu jak vyřešit celý tenhle problém s polomrtvým jazykem, pro mě není možné takhle normálně žít popřípadě jestli s tím někdo má zkušenosti, předem děkuju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69
5.5.25 18:02

Stalo se mi to taky, úplně to přešlo až za několik měsíců. Dělat se s tím nedá nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tdw
3
5.5.25 18:17

@Cedrica dobře, děkuju za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.