Brno – Campus Square

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terinka4444
Hvězda diskuse 68521 příspěvků 27.08.11 09:09
Brno – Campus Square

Ahoj, chtěla bych poprosit, kdo to tam zná, netradiční dotaz. Na jejich stránkách píší otevírací doba od 10:00, ale Tesco od 7:00. Jak to je, už v sedm otevřou celý obchoďák s tím, že všechny obchody jsou zavřené, ale dá se pohybovat po chodbách uvnitř nebo má Tesco svůj zvláštní vstup a dovnitř na chodby před jednotlivé obchody, byť zavřené, se nedá dostat? Moc děkuju za informaci. Jedu s manželem, jenže tam bude ráno po osmé, měla bych celé dopoledne na nákupy sama pro sebe, což se mi nepoštěstí, ale abych třeba venku před obchoďákem v dešti nestála dvě hodiny, abych mohla počkat uvnitř třeba na nějaké lavičce, a některé obchody už mají otevírací dobu od 9:00. jedu do Brna po dlouhé době :lol:

Reakce:
zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 27.08.11 09:35

A :wink:

Příspěvek upraven 12.12.11 v 17:32

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 27.08.11 09:43

Já tam taky spíš chodím odpoledne, ale je to asi tak jak píšeš. Tesco otevře v 7 hodin, chodby jsou taky otevřené, jenom obchůdky vevnitř jsou zavřené. Já myslím, že je to stejné jako ve Vaňkovce. Tam se taky v 7 hodin otvírá interspar, ulice jsou otevřené, jenom obchody ne. Dá se tam normálně projít i sednout, akorát si nic nekoupíš.

Fima
Nadpozemská drbna 29295 příspěvků 16 inzerátů 27.08.11 09:45

Tesco má vstupy tři, z krytého parkoviště a pak normálně z venku od nemocnice, třetí je z vrchního parkoviště. Nějaké obchody jsou i tam kolem Tesca, ale ty budou zavřené, lavičky jsou u Tesca, takže počkat tam můžeš. Další obchody jsou jakoby „na kolonádě“ z druhé strany Tesca a tam se můžeš dostat z vrchního parkoviště. Není to tak, že by byl vchod jen pro Tesco a nic kolem jiného, jsou tam normálně i další obchody jako třeba ve Vaňkovce.

terinka4444
Hvězda diskuse 68521 příspěvků 27.08.11 10:34

Já jsem z Varů, takže to tam neznám vůbec, chci do Bybyparku, omrknout kočárky, mylsela jesm, že je to celá uzavřená budova, třeba jako Olympie a do obchodů jsou vstupy zevnitř.

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 27.08.11 11:21

Babypark je právě venku na tom „náměstíčku“. Tam je to taky otevřený a jsou tam lavičky, takže tam můžeš do těch 10 hodin počkat.

terinka4444
Hvězda diskuse 68521 příspěvků 27.08.11 11:22

paráda, děkuju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >