Brno - e-mimi dětská burza

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 04.10.10 10:32
BRNO-e-mimi-dětská burza

Maminky z Brna, pojďme si udělat dětskou burzu.Závidím kamarádkám z vesnice, jak krásně nakupují a výhodně prodávají na takových burzách…
Když donesu něco do výkupu,chci za to 40,–K a majitelka si narazí šílenou cenu jen kvůli tomu,že je to nějaká značka a pak se mi to nikdy neprodá…Co Vy na to?.....

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47145 příspěvků 04.10.10 10:35

vubec nechápu :nevim: .Mužeš napsat prosim jak to myslíš? :lol:

KPKristy
Hvězda diskuse 46606 příspěvků 04.10.10 10:39

Já to chápu a kdybych byla z Brna, hned jdu do toho. Denulenka to myslí tak, že se Brňačky sejdou, každá přinese hadérky, co už její děti nenosí a budete si je navzájem kupovat a prodávat, ne? Super nápad!! :palec:

Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 04.10.10 10:40

No…to se vezmou věci po dětěch-oblečení, hračky,apod. co už doma nepotřebuješ.­.vymyslíš si, co bys za ně chtěla a půjdeš si hrát na paní prodvačku.Zároveň to může fungovat jako směnný obchod, kdy maminka vedle tebe nabízí něco, co se zase líbí tobě.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 04.10.10 11:27

Ahoj, já su pro. Spíše teda pro ten nákup, prodej mi moc nejde :lol: nějak se mě ty věci nedrží moc. Nejradeji bych maminku zimního (pros, led, ún)kluka :palec:

pa

J.

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 04.10.10 15:08

To se mi libi, ale ja si veci zatim schovavam na dalsiho frajera, takze bych jen nakupovala :lol:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 04.10.10 15:32

Pro inspiraci: něco takového funguje v Praze v Galerii Butovice některé soboty, narazil jsem na to úplnou náhodou, když jsem tam byl na modelářské výstavě.
Zkuste pohledat na netu, třeba najdete a inspiruje vás to… :think:

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 04.10.10 15:39

Ahoj holky, něco podobného funguje v Novém Lískovci. Zrovna zanedlouho tam bude samoprodejní burza dětského oblečení a dalších potřeb pro děti.
Maminky si za 30 kč zaplatí prodejní místo a nabízí své věci. Je to 25.10. v prostorách bývalého supermarketu Albert, Kamínky 3, Brno Nový Lískovec. Rezervace míst nejpozději do 21.10.2010.
Taky se tam chystám.

Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 04.10.10 19:40

Díky Juro,inspirace není třeba, i my v Brně víme,jak funguje burza…sorry,ale já su fakt patriot Brna,takže na mně s Práglem nechoď:-)))(ale tebe mám ráda)
Svati moc díky, tajně jsem doufala, že tu někdo takový tip hodí!!! Už sji tam někdy byla? je to dobré?

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 04.10.10 20:51

Byla jsem v MC Sedmikráska (kukni na jejich stránky, na jaře a na podzim dělají bazárky) v N.Lískovci na jaře a nakoupila jsem tam velice levně a dobré zachovalé oblečení od mamin. Rovnou jsem to vyzkoušela na malém. Teď je něco podobného a čekám, že nakoupím zimní oblečení.

monika10aho
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 12:48

ahoj prosím tě kam se můžu rezervovat na tu burzu?rada bych taky neco prodala a koupila:-)mužeš mi to prosím napsat na mail..dekujuu­u..tuto diskuzi sem objecila náhodou..Monika Popůvky:-)

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 06.10.10 14:04

Moniko napiš mi prosím mailovou adresu, nějak tě nemůžu najít. Dík, pošku ti ty informace o burze.

monika10aho
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 18:57

jee..dekuji já zapoměla…:-)moni.mach@sez­nam.cz
moc díky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 20:06

prosím moc obecně info o burze sem,chtěla bych nakoupit :oops: :-D

Denulenka
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 07.10.10 09:29

Holky, objevila jsem další ve Slatině!5-7.11. na ZŠ jihomoravské náměstí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >