Reklama

Brno - kde koupit Candy canes?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 21:23
Brno kde koupit candy canes

Prosím, nepotkaly jste někde v Brně tyto sladkosti? (zahlý cucací špalek) měli jej u nás v Albertu, ale už jsou vyprodané, tak kdybyste některá prosím věděla dejte mi tip. Dík

Reklama

Reakce:

Fíková
Kelišová 5318 příspěvků 21.12.16 21:46

Zkus Candy Store, obchod s americkýma cukrovinkama. Máte ho i v Brně.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:30

Nakonec mě to také napadlo, na netu mají, že je to na dotaz, tak uvidím :) Dík za tip :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 22.12.16 07:50

Obcas jsem videla v Tescu

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 19:14

Tak jsem to nějak posháněla, sice některé rozbité, ale myslím, že na stromečku se to ztratí :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama