Brno Veveří dr. Franc

6
8.7.14 10:39

Brno Veveří dr. Franc

Ahoj holky,
máte některá zkušenosti s Brnem Veveřím a s dokotrem Francem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6
17.7.14 14:49

Taky by mě zajímalo, v srpnu jsem k němu objednaná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
17.7.14 18:31

Já tam mám jet taky v srpnu a taky jsem zvědavá :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
17.7.14 19:30

Tak se asi budeme muset nechat překvapit :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
17.7.14 20:41

No asi jo, když nám nikdo neporadí :-)…Kolikátýho tam jedeš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6762
21.7.14 07:01

Ahojik holky tak až teď vás čtu, já byla u France 24.6. a zítra jdu na překontrolu jelikož mám placentu ve předu a dr. si nebral servítky a řekl mi, že jsem celkově silnější, tak proto je to špatně vidět :lol:… jinak se snažte ptát vy, jinak tento dr. moc nenamluví, ale jinak spokojená, je takový v pohodě. No uvidíte sami, řekla bych, že to mohlo být horší, měla jsem to i s dvd, tak jsem tam strávila 16 min. :palec:, snažil se mi říct, kde co je a i camprdlík tam byl. Hodně štěstí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
21.7.14 11:53

Jééé, díky za odpověď. jsem zvědavá co se tam dozvíme, ale snad bude všechno tak jak má :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6762
21.7.14 12:12

@dascha 12 jj, zítra dám echo, jakou měl náladu a co a jak :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
22.7.14 11:19

A to jsi byla na kterém utz, myslím v kterém týdnu? A to dvd se asi platilo, že? Jaká byla cena, prosím tě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
22.7.14 11:20

@dascha 12 já jdu 5. srpna :) kdy jdeš ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6762
22.7.14 13:31

Těhulky hlásím, že p. Franc dnes úžasnej, měl super náladu, tady nám udělal super fotku :hug:. Doporučuji celou dobu než příjdete na řadu chodit, nesedat, já byla pochválena, že jsem chodila, jelikož přede mnou asi 4 holčiny musely povinně se jít procházet a ta jedna už tam chodila 3 hodiny, jinak mimča budou špatně natočená a nemusí být vidět. Přeji vám úspěšné KO a dejte vědět. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6762
22.7.14 13:32

Ježiš ještě tu fotku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
22.7.14 19:20

A za fotku jsi něco platila nebo ne? Já jen, jestli to mám hlásit předem nebo tak. Ve 12.týdnu jsem byla na Kolišti u dr. Parála a ten mi na památku dal tři fotečky a nic jsem neplatila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6762
23.7.14 06:55

@Gras já si řekla o jednu a nic jsem neplatila, včera, že to byl UTZ navíc kontrolní tak 50,– Kč :palec:. Hlavně si doktorovi řekni. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty