Bronchitida u 5 měsíčního syna?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
199
26.10.21 23:54

Bronchitida u 5 měsíčního syna?

Ahoj, syn(5, 5mesice) občas zakašle a má slabou rýmu, trošku zvýšená teplota jednou za pár dní (můžou to být i zuby) nepravidelný dech,(minulou noc mu zaskočila slina a měl problém se nadechnout),střídá se mu zácpa a průjem, může to být bronchitida? K MUDr budu, hned jak tam bude, volat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8041
27.10.21 05:39

Spíš viróza :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
27.10.21 06:24

Muj syn ma ted bronchitidu a pokud nema horecky, tak to bude nejspis nejaka viroza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
27.10.21 08:02

Přidám čerstvou zkušenost. Naše dcera 5 měsíců chytla od starších sourozenců RS Virus. Měla hrozný kašel a rýmu, teplotu žádnou. Jela jsem s ní na pohotovost, protože to bylo v pátek večer, v nemocnici si nás okamžitě nechali a sledovali jak to má s kyslíkem, naštěstí to měla většinou v pořádku. Po 4 dnech nás pustili domů, s tím, že máme 4× denně inhalovat je to takový sprej pro astmatiky se speciálním aplikatorem. Je to už 6 týden a stále 2× denně inhalujeme a pořád to není úplně dobrý. On se ten virus usazuje na plicích a způsobuje bronchitidu, což je u takhle malých miminek opravdu problém. Já bych pro jistotu k lékaři zašla. Radši být za hysterku než něco podcenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1573
27.10.21 08:32

Syn mel bronchitidu mesic zpet, dost kaslal, ryms. Dostal Ventolin, inhalace po 6 h, po tydnu v poradku. Ted ma rymu zase, trochu pokaslava, uz mu davam preventivne olejove zabaly, aby to zase nesedlo na prudusky.
Ma taky 5.5 mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
28.10.21 21:38

Děkuji, k lékaři jsem volala a máme přijít 3.11. Že prý jindy tam mají objednané ty nemocné tak aby se malý více nenakazil 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat