Brzy udělané krevní testy

31.1.17 15:06

Brzy udělané krevní testy

Ahojky maminky, chtěla bych se zeptat, dneska jsem 9+5, na gynekologii bylo potvrzené těhotenství i se dědickém a v pondeli 30 jsem byla na krvi.. Dnes mi sestřička volala, že nevyšla krev, že jsem tam byla příliš brzy.. Co to znamená? Když mi došlo že jsem se měla zeptat, už měli po ordinačních hodinach.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11789
31.1.17 15:23

Nemáš jít na prvotrimestrální screening? Mě objednali na krev na cca 10+3. To by u tebe bylo opravdu brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.17 15:56

Zavolat tam zítra a zeptat se.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
31.1.17 16:32

Urcite jde o screening. Na ten se krev musi odebirat az 10+neco.
Proc te tam tak brzo posilali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1341
31.1.17 17:44

Nemám teda zkušenosti s krví, ale taky mě na jeden ultrazvuk objednali moc brzo, že bylo mimi ještě moc malý, tak jsem šla znovu za 14 dní a bylo vše ok. Jestli si měla jít na sreaning tak to bylo v 9+5 na krev asi brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.17 14:21

To nevím, i sestra mi říkala že neví jak se to mohlo stát.. Každopádně jsem šla po 2 na krev a to setra mlzila.. Přišla jsem na kontrolu a tam se jí ptala a ona mi řekla že musí počkat na UZ… Po skončení Už vše bylo v pořádku a sestra nic neříkala. doktor řekl že malé je ukázkové.. Ale na ty krevní testy neříkali nic.. A poslali mě zase za 14 na další odběr (pouze) genetiku.. Tak nevím co si o tom mám myslet… každopádně snad se bude v pořádku.. Jsem teď 14+1.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama