5.-6.tt a není žloutkový váček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 22:55
5. - 6.tt a není žloutkový váček

Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost jako já a jak celá situace dopadla.
Jsem podle výsledků hcg v 5.az 6.tt, dle ms 6.tt. Včera jsem začala trochu krvácet, jela jsem na pohotovost, těhotenství bylo z krve potvrzeno, na utz byla vidět dutinka a gestační váček. Žloutkový váček nikde. Doktorka říkala, buď je něco špatně anebo je brzy. Dostala jsem injekci na zastavení krvácení a dnes jsem byla u svého gynekologa, který mi dělal utz se stejným výsledkem, hcg bude odebírat ve středu k porovnání. Nicméně mě vyděsil a říkal, že může jít i mimoděložní těhotenství. Je to možné? Měla jsem za to, že když je dutinka a gestační váček v děloze, tak je to v pořádku. Další otázka pak je, jestli je něco špatně anebo brzy.
Má někdo podobnou zkušenost?? Jak jste holky dopadly…
Děkuji za všechny reakce

Reakce:

Matteo.emma
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 31.01.17 06:42

No tak pokud je gestacni vacek tak těžko půjde o mimodelozni těhotenství :nevim: pokud nevíš přesný termín ovulace tak může být těhotenství mladší, tudíž ještě zloutkovy vacek jít vidět nemusí a nebo je to ta horší varianta a jedna se o anembryomolu, což je ze gestacni vacek zůstane prázdný bez embrya a pak většinou následuje revize dělohy. Přesnou odpověď ti zde nikdo nedá…nezbývá než čekat :nevim:

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 31.01.17 07:04

V 5.tt jsem mela jen tecku na ultrazvuku a v 6.tt jen gestacni vacek, dr.se bal, ze je prazdny, vnitrnim ultrazvukem v nem nic nemohl najit, ultrazvukem pres bricho nasel a ultrazvuk tam maji hodne dobry, chodim do CAR, bylo videt, ze i jemu se ulevilo, ted jsem 21.tt a miminko velikostne odpovida posledni MS.(caste kontroly z duvodu predchozich 5 SP). Drzim palce

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 31.01.17 07:52

Víš, je to buď anebo… Ve středu se dozvíš, jestli hcg roste pořádně a jestli je těhu prosperující. Každopádně rozhodně velkou šanci máš! Držím palce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 08:22

@Matteo.emma no proběhlo jedno snažení a to 5.1. Doufám, že je ještě brzy. Nejvíc mě vyděsila možnost toho mimoděložního těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 08:23

@Jindřiš dekuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 08:24

@123Soňa Děkuji, akorát mě docela rozhodilo, že mi dává vlastně čas do zítra jenom…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 23:07

Tak jen pro ty, kteří by řešily něco podobného. Tak mimoděložní těhotenství to opravdu není. Dle krve je vše v pořádku, vypadá to, že mimco je prostě mladší…a teprve začíná být na utz vidět. Díky za reakce

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 03.02.17 08:37

Tak super, držím palce, ať je vše OK!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 11:53

@123Soňa diky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >