Opět těhotná ve 45 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svetlo40
Nováček 7 příspěvků 30.01.17 07:18
Opet tehotna ve 45 letech

Krasny den vsem preji, cetla jsem nektere prispevky co se tyka tehotenstvi v pozdejsim veku a potesilo me, ze vetsina mela pozitivni nazor :) Jenze kdyz uz tato situace nastane, je v hlave chaos a otazniky a cokdyby, protoze se rozhodujete o dalsi budoucnosti a hlavne nejen svoji…
Mne i manzelovi je 45 let a spolu jsme jiz 25 let. Mame 2 dospele deti - dceru 26(samostatna, vdana 1 dite) a syna 18(bydli s nami). Dcerka ceka v cervnu 2.ditko, tedy budeme uz dvojnasobni prarodice

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 30.01.17 07:28

Gtatuluju :nevim:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 2 inzeráty 30.01.17 07:29

No 45 let je dle mého názoru sakra pozdě. Do toho já bych nešla

violass
Kecalka 230 příspěvků 30.01.17 07:36
Sliz

Dobrovolně bych nešla, po 50 vést dítě do první třídy

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 30.01.17 07:38

Bude mu 20,kdyz vam bude 65. Co kdyz neco necekaneho nastane. Proberte to i se svymi detmi. Postaraji se o sourozence kdyz bude nejhur??

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 2 inzeráty 30.01.17 07:41

No možná jim bude i víc, pani asi neni ještě těhotná

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 2 inzeráty 30.01.17 07:42

No možná jim bude i víc, pani asi neni ještě těhotná a myslim, že málokomu to přirozené v tomto věku jde. Naštěstí je aspoň příroda je rozumná

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 30.01.17 07:42

Dost sobecky pro dite, az bude chtit v 17-18 na disco, tak vstanes ve 3 rano aby si pro ni jela, nez aby se vlacela sockou? V 65 doprovazet na maturak a vypadat reprezentativne, aby se ji ostatni nesmali? Tvuj manzel s ni/ s nim bude hrat focus a litat po hokeji a dalsich sportovnich aktivitach?

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44740 příspěvků 30.01.17 07:47

Zalezi, jak se citis, podle toho se zarid.
Ja mam sama se sebou jine plany, takze bych si dite uz nenechala.
Musis se sama rozhodnout co ty chces :kytka:.

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 07:57

Dobrovolně bych do toho nešla ani omylem, hlavně kvůli nejistotě ohledně zdravotního stavu, jasně, že tomu se nevyhne ani mladý člověk, ale prostě věk člověk neošálí, pokud bych nečekaně v tomto věku otěhotněla, nevím, co bych dělala, bylo by to těžké rozhodování, protože jsem proti potratům, pokud to není vyloženě těhotná nezletilá po znásilnění apod…, v prvé řadě bych se chránila, raději i postoupila sterilizaci, abych se tomutu rozhodování vyhnula…

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6546 příspěvků 30.01.17 07:57

V létě mi bude 44 a otěhotnění je moje noční můra. I když mám zavedenou mirenu, tak si čas od času dělám pro jistotu těhotenský test. Kdybych otěhotněla, tak jdu na potrat, vlastní vnouče si porodit nehodlám.
Ale je to samozřejmě každého rozhodnutí a nikoho, kdo má dítě v vysokém věku nijak nesoudím.

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 30.01.17 07:59

Pokud už se stalo a nechceš jít na potrat, tak držím palce a přeju hodně síly, energie a hodné dítko :hug:

@AndelaCerna já už jsem asi taky stará, ale na maturitní plesy dneska děti doprovázejí rodiče? nerýpu, jen se ptám, nikdy jsem o tom neslyšela :think:

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 30.01.17 07:59
@Lamátko píše:
No možná jim bude i víc, pani asi neni ještě těhotná a myslim, že málokomu to přirozené v tomto věku jde. Naštěstí je aspoň příroda je rozumná

Já myslím, že už těhotná je.. viz:
„Jenze kdyz uz tato situace nastane“

:nevim:

Nešla bych do toho. Raději bych si užívala vnoučata.

Jana525
Závislačka 4865 příspěvků 30.01.17 08:03

Ani nahodou bych do toho nesla.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6546 příspěvků 30.01.17 08:06
@21.6.2014 pí­še:@AndelaCer­na já už jsem asi taky stará, ale na maturitní plesy dneska děti doprovázejí rodiče? nerýpu, jen se ptám, nikdy jsem o tom neslyšela :think:

OT:
Vloni na maturitním plese gymnázia kam chodí dcera, byli maturanti s rodiči a v hodně případech i prarodiči.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >