Reklama

Je horší stres, nebo kouření?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 13:47
Je horší stres nebo kouření?

Dobré odpoledne :)
Stydím se… Strašně se stydím… :( Jsem ve 4 měsíci těhotenství. Jsem ve strašném stresu (nemyslím tím stres z těhotenství), kvůli existenčním problémům. Bohužel jsme se s přítelem zadlužili (jiné téma - nechci rozebírat) a on přišel o práci.
Jsem kvůli tomu ve strašném stresu a psychicky to nezvládám. Před těhotenstvím jsem kouřila - hodně kouřila (klidně i dvě krabičky denně). Při zjištění těhotenství jsem okamžitě přestala.
Když mi přítel řekl, že přišel o práci, tak jsem to bohužel nevydržela a šla si zapálit. Celou noc jsem probrečela. Bohužel to psychicky nedávám. Nevím co mám dělat.
Chci se zeptat - co škodí miminku víc? Stres nebo kouření?
Na maličkém mi strašně záleží… Ale takhle nevím, co mám dělat.. :,( :,( :,( :,(
P. S.: Prosím o zachování anonymity - citlivé téma

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 29.01.17 13:51

Horší je rozhodně kouření. Navíc, když nemáte moc peněz, tak si cigarety stejně nemůžeš dovolit.

donutkaP
Závislačka 3402 příspěvků 29.01.17 13:52

Pokud bych řešila existenční problémy a zadlužení, tak by mě ani nenapadlo kupovat cigára, který jsou docela dost nákladný.. :roll: pokud se ti chce vyhazovat peníze za cigára, tak existenční problémy nemáš :oops: a k miminku ti to řeknu takhle… Cigára stres nezmírní, takže budeš ve stresu a ještě k tomu kouřit :roll: mimochodem nejsem žádný odpůrce kouření, taky jsem do zjištění těhotenství kourila.. :nevim:

Alušáček
Závislačka 3085 příspěvků 29.01.17 13:54

Miminku škodí oboje stres i kouření, hlavně nehledej důvody, proč kouřit, ber to tak, že kouřit v těhotenství nesmíš!!! Přítel jistě brzy sežene novou práci, zase bude lépe ;)

Jana525
Závislačka 4764 příspěvků 29.01.17 13:57

Tak myslim, ze mas problemu az nad hlavu. Ze za vetsinu z nich muzes sama, nema smysl rozebirat. Jak pisou holky, pokud mas na cigarety, tak nemas financni problemy. Misto stresu, zacni premyslet, kde usetrit, zacni varit tak, aby to bylo vyzivne, ale levne. To ti zabere casu az az a zacnete s pritelem pracovat na CV a hledat praci. Zkratka stres nahrad aktivitou, protoze tu ted potrebujete. Breceni vam nepomuze.

S.maya
Závislačka 4242 příspěvků 29.01.17 13:58

Horší je určitě kouření. Přece jen vdechuješ arsen a podobný jedy, kterých je v cigaretě cca 50?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 29.01.17 13:58
@donutkaP píše:
Pokud bych řešila existenční problémy a zadlužení, tak by mě ani nenapadlo kupovat cigára, který jsou docela dost nákladný.. :roll: pokud se ti chce vyhazovat peníze za cigára, tak existenční problémy nemáš :oops: a k miminku ti to řeknu takhle… Cigára stres nezmírní, takže budeš ve stresu a ještě k tomu kouřit :roll: mimochodem nejsem žádný odpůrce kouření, taky jsem do zjištění těhotenství kourila.. :nevim:

Přesně tak, kdybyste měli existenční problémy, nebudeš mít prachy na vyhulování huby. Nicméně tvůj život, tvoje zdraví, tvoje dítě. Prostě tvoje volba.

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 29.01.17 13:59

Kdyz uz jsi par mesicu nekourila tak bych rozhodne nezacinala, zvlast kdyz nemate penize, za par krabicek cigaret koupim treba na bazaru velkou krabici oblecku na miminko tak by mi byli i lito to prokourit. Nasla bych si nejakou nenakladnou cinnost, kterou se zabavis, abys porad nemyslela na problemy, me treba slusne uklidni antistresovy omalovanky :) Jinak kourit a este se u toho stresovat je snad ta nejhorsi kombinace.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18128 příspěvků 29.01.17 14:01

Jaképak stres nebo kouření? Teď miminku k tomu stresu přidáváš kouření jako bonus. Ve stresu jsi i nadále, teď k tomu navíc ještě kouříš. Pokud ti na maličkém tak strašně záleží, tak mu ještě nepřidávej tím, že kouříš.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18128 příspěvků 29.01.17 14:04

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 29.01.17 14:10

Máš existenční problémy ale vypaluješ hubu? To si děláš prdelu? Takže nemáš peníze ale na cigára ano? 8o :zed: :zed: :zed:
Kurec toto přemýšlení fakt nepochopím. Tato anonymka přemýšlí spodkem, né mozkem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 14:11

Děkuji!!!
Peníze byli, bylo na dluhy, bylo na nájem, bylo na jídlo, bylo na cigára… Já pracuji, ale z mého platu nevyžijeme.
Nechci hledat pochopení, výmluvy :roll: - CHCI aby jste mi naopak řekli, jaká jsem pitomá kráva, že jsem vzala vůbec cigaretu do ruky a ještě si ji zapálila! A to jste udělali!! Jsem ráda! Tohle jsem potřebovala slyšet!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 14:13

@hudečice Nemusíte mě urážet, děkuji :) Vysvětlení máte v předchozím příspěvku ode mě.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 29.01.17 14:14

Nechápu tu logiku. Kouření by ti naopak mělo stres přidat, protože ke všem svým problémům teď ještě navíc víš, že vědomně ničíš zdraví svého dítěte.

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2085 příspěvků 29.01.17 14:15

Stačí?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama