Reklama

Velikosti H&M těhotenské oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 20:19
velikosti H&M těhotenské oblečení

Maminky, chci si v H&M koupit těhotenské džíny, ale nemůžu na internetu najít tabulku velikostí. Měly jste větší štěstí nebo jste šikovné a poradíte mi? :) Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

smutná máma
Závislačka 4858 příspěvků 67 inzerátů 28.01.17 20:32

Já myslím, že to je jednoduché. Jestli máš normálně netěhotná 38,tak si kup těhotenskou taky 38,max.40.Víc než o jedno č. více bych nekupovala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 20:37

Nikdy jsem si oblečení v H&M nekupovala, tak nevím, jakou tam mám velikost. :( Tak to je hloupé, to se neumím rozhodnout.

smutná máma
Závislačka 4858 příspěvků 67 inzerátů 28.01.17 20:39

Já jsem měla z HM zase skoro všechno. Jakou máš velikost normálně v běžném životě?

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 28.01.17 20:41

Já bych byla trochu optarná a nic bez zkoušení nekupovala. Když jsem byla prvně těhotná, okukovala jsem v řetězcích těhotenské kalhoty a byla tenkrát nemile překvapena, že těhotenské kalhoty měly sice vysoký pružný pas, ale jinak byly šité jako normální kalhoty poměrně úzkého střihu z neelastického materiálu.
Takže ok pro někoho, kdo přibírá během těhotenství jen břicho. Komu by to šlo ale do zadku nebo do stehen, tak by se do nich za dva měsíce už taky nemusel vůbec narvat.

stinga
Závislačka 3461 příspěvků 10 inzerátů 28.01.17 20:41

Podívej se tady na bazárku, je tu hafo těhotenských riflí všech značek za 200-400 Kč, já jsem si taky kupovala nové a nebyla jsem v nich ani jednou - bylo léto
a přece víš, jakou máš normálně velikost, ne?

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 20:42

Mě sedí vše stejně jako klasický střih. Normálně mám tričko M a těhotenské teď taky..to samé kalhoty :) Obecně nakupuji hlavně v H&M a těhotenské věci mají bezvadné..

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 2 inzeráty 28.01.17 20:51

Myslim ze neni nutne si brat radsi vetsi. Ja si normalne kupuju jinde vel. 40, M-L a v tehotenske z HM mam v pohode M a je to velke az az.

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 28.01.17 20:51

Přímo na stránkách H&M je tabulka velikostí i těhotenských a je to tam dost dobře rozepsané.. Před Vánoci jsem si tam objednávala a sedí mi všechno, tak asi blbě hledáš

smutná máma
Závislačka 4858 příspěvků 67 inzerátů 28.01.17 20:53

Mě to taky sedělo, a to jsem postarší a kupovala jsem vše XL, za celé těhotenství přibrala 20kg. Zrovna včera jsem dala všechny těhu věci na bazárek, už mít mimi žádné nebudu, končím

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5135 příspěvků 28.01.17 21:07

Kupovala jsem v H&M těhotenské kalhoty stejné velikosti jako nosím normální, ale přibírala jsem jen přes břicho.

A nákup oblečení je tak citlivé téma, že je nutný anonym?

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 28.01.17 21:17

Já teda normálně nosim 38 a těhu džíny v HM jsem měla 42 vel. Tělo zadržuje vodu, tak nabíráš i přes stehna apod. Poznala sem to, když jsem v těch džínách šla z porodnice, předtim jsem je měla uplně upnutý a po porodu jsem je měla přes stehna dost volný :)

michee
Závislačka 3584 příspěvků 8 inzerátů 28.01.17 21:56

Třeba těhu plátěnky jsem měla 40, ale džínové kraťasy jsem si koupila 44, protože jsem se sice do 40 vlezla, ale nebyly mi příjemné, tak jsem zkoušela a zkoušela a nakonec si odnesla ty obří, ale byl to skvělý kup!

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 28.01.17 22:35

Ja sem před tehotenstvim byla na hranici mezi 38 a 40, lišilo se to podle značky i střihu. Tehotenske kalhoty v hm sem měla 38, 40 by mi byla velká.

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 31.01.17 09:32

Také jsem si v H&M kupovala těhotenské kalhoty a jsem s nimi velice spokojená. Kupovala jsem si 36 (vel. 36 jsem měla i před těhu) a malinkou rezervu jsem v nich ještě měla. Zatím jsem v 5. měsíci a pořád mi sedí. Tak snad budou sedět až do konce :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama