Reklama

Těhotenství a velký psi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia1990
Stálice 94 příspěvků 30.01.17 11:15
Tehotenstvi a velky psi

Ahoj holky, mam mensi problem. Jsem ve ctvrtym mesici tehu. Prvni mimi. Zacali mi delat vrasky ale nasi pejsci. Strasne moc je miluji ale stale mi skacou na brisko. Jsou moc hodny, jen si neuvedomuji ze skakat nemohou a samou radosti a chtenim se mazlit je tam mam. Jedem ma 30 kg a druhy 50 kg. Mam obavy, aby to nezacal byt ale maler. Mam se tedy od nich na pul roku izolovat nebo miminku neublizi? Mame velkou zahradu, izolace je mozna, jen by se mi po nich moc styslalo. Zrdavi miminka a klidny porod je ted ale na prvnim miste. Prosim o rady a zkusenosti. Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 30.01.17 11:17

@Mia1990 A co vychovat psy?

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 11:19

Odnaučt skákat to je snad logický pak ti budou skákat na dítě

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 30.01.17 11:20

Nauč je, že se s nima budeš mazlit jen v tom případě, že budou na zemi a neskákat.
Průměrně inteligentní pes to pochopí dost rychle, stojí o pánovu pozornost a bude se snažit, aby ji dostal. Jen asi chvíli bude trvat, než hafani to sebeovládání fakt zdokonalí a dostanou pod kontrolu, když doteď nemuseli.

Mia1990
Stálice 94 příspěvků 30.01.17 11:30

@j.a.n.i1 to by bylo na priteli. Ja jsem bohuzel k nim prisla az kdyz jednomu bylo 5 a druhymu 7. Prevychova uz neni tedy tak jednoducha. Pejsky si poridil pritel kdyz byl sam. Uz nepocital s miminkem a tak si psi poradne rozmazlil.

Mia1990
Stálice 94 příspěvků 30.01.17 11:33

@ka2ka snazim se o to uz dva roky. Marne. Proste kdyz maji radost nebo se chteji mazlit tak skoci. Na deti jsou zvykli a k nim si to nedovoli.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 30.01.17 11:34
@Mia1990 píše:
@j.a.n.i1 to by bylo na priteli. Ja jsem bohuzel k nim prisla az kdyz jednomu bylo 5 a druhymu 7. Prevychova uz neni tedy tak jednoducha. Pejsky si poridil pritel kdyz byl sam. Uz nepocital s miminkem a tak si psi poradne rozmazlil.

Tak ať s tím přítel rychle začne. V těhotenství se jim možná můžeš vyhýbat, ale co potom? Až se miminko narodí? A hlavně až povyroste a bude běhat na zahradě? Ročnímu dítěti to asi příjemný nebude, když ho povalí půlmetrákový zvíře…

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 11:35

@Mia1990 Dva roky? Cos dělala celou tu dobu? 8o Tohle pochopí pes za dva dny, ten nejtupější za dva týdny. Prostě když se pes blíží a chce skočit, otoč se zády a jednoduše se s ním nemazli, dokud se nezklidní. Anebo se s nimi prostě nemazli vůbec a hotovo.

Příspěvek upraven 30.01.17 v 11:36

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 30.01.17 11:36

@Mia1990 A cvičák jste zkoušeli (pokud to nejde doma)?

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 11:38
@Mia1990 píše:
@ka2ka snazim se o to uz dva roky. Marne. Proste kdyz maji radost nebo se chteji mazlit tak skoci. Na deti jsou zvykli a k nim si to nedovoli.

klidně ti skočí na kočár a převrhnou, jestli to zkoušíte dva roky tak cvičák, nebo někoho kdo se zabývá výchovou psů, protože tohle se odnaučí rychle, myslím že jste na ně moc měkký

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 30.01.17 11:48

Myslim, že u 50 kg psa je základ, aby neskákal. Našla bych si trenéra psů, když to sami očividně nezvládáte :)

Mia1990
Stálice 94 příspěvků 30.01.17 11:50

Jakmile je jeden bez druhyho tak to jde. Kdyz jsou spolu, zacnou zarlit jeden na druhyho a je zle. Nuti si tak pozornost. Je pravda, ze na pritele si nedovoli to co ale ke me. Zacina mi ale rust brisko a s tim i muj strach. Bez pritele uz s nima nechci ani chodit sama. Nevim jestli neprehanim. Je spousta maminek co jim po brisku skacou prvorozeny deti a taky to neresi.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 30.01.17 11:52
@Mia1990 píše:

No, pokud si to k dětem nedovolí a k tobě ano, tak promiň, ale pak není chyba v těch psech, ale v tobě.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 11:53

@Mia1990 vycvičte je protože tohle zavání průšvihem :think:

Modesta
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 30.01.17 11:57

@Mia1990
hehe - jenže prvorozený děti, když skáčou po břiše, nemají 50 kilo :) a když mají, tak už neskáčou. Syn má 11 kilo a když se na mě navalí, nebo na mě skočí, tak to teda na břiše cítím hodně. S 50ti kilovým psem bych se bála, že potratím.

holky mají pravdu, je třeba je to odnaučit a to co nejdříve

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama