Nemocná v jedenáctém týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 30.01.17 21:07
nemocná v 11týdnu

Zdravím, založila sem diskuzi, abych se zeptala někoho, kdo to třeba prodělal. Od včerejška mě zklátila nějaká viroza. Ted už je mi lépe, dnes sem měla jen 2paraleny a piju čaj, cítila sem se jakobych měla teplotu. Nedokázala sem se změřit, jak mi bylo zle. Unáva, bolest hlavy a celého těla, zimnice, motání hlavy, nevolnost. Hrozně se bojím o miminko! ve středu mám kontrolu, ale stejně je to šíléne :( Jinak podle MS sem dnes 10+3TT..Měla ste to také některá?

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8475 příspěvků 30.01.17 21:11

@zoeee203 byla jsem nemocná v těhotenství ale v pokročilejším stádiu a brala jsem Paralen po 6 hodinách, sirup na kasel a tabletky Septilen na bolení v krku, od kašle mě bolelo celé břicho až jsem se bála abych malého nevyklepala :-D všechno dobře dopadlo :-)

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 30.01.17 21:11

@zoeee203 Měřit se musíš, když jsi nemocná a těhotná. Moc nerozumím větě „nedokázala jsem se změřit“, ale nechci rýpat. Každopádně teplotu si hlídej, v těhotenství bych srážela už nad 37,5.
Jinak je tu hodně diskusí na toto téma, zkus si počíst. Já měla v prvním trimestru jak chřipku, tak angínu a maličká je zdravá.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 30.01.17 21:12

Arjev35
Stálice 69 příspěvků 29 inzerátů 30.01.17 21:22

Měla jsem ve 12. týdnu něco podobného, první den teplota do 38, už si přesně nepamatuji, malátnost, na puse mi vyskočil opar jako k…a, taky jsem brala Paralen, trvalo to asi 3 - 4 dny, nějaká viroza,…čekala jsem dvojčátka a taky jsem měla strach, ale nakonec bylo všechno o. k. Pokud máš pochybnosti, jdi pro sichr k lékaři, ale snad to bude v pořádku. :mavam:

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 30.01.17 21:24

@Arjev35 Tak nejsem sama, no bylo mi šíleně hrozně, naštěstí hlava už tolik nebolí. Kontrolu mám ve středu tak snad to do té doby přežiju :)

Arjev35
Stálice 69 příspěvků 29 inzerátů 30.01.17 21:32

To víš, že jo, to bude dobrý. Chápu ten strach, taky jsem to tenkrát řešila. Tak ať jste oba zdraví a fit :).

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 30.01.17 21:55

@Arjev35 děkuju za uklidnění, člověk v těhotenství se bojí pořád neceho akor v prvním trimestru :/

Arjev35
Stálice 69 příspěvků 29 inzerátů 30.01.17 22:06

@zoeee203 Znám to…Teď se zase zase bojím jiných věcí (děti už jsou větší - 3,5 roku). To tak je, jakmile se vysekáš z jednoho problému, objeví se další. To tě nechci zneklidňovat, tak to prostě v životě chodí. Ráda vzpomínám, když jsem byla těhotná. Užívej si to, hlaď bříško a mluv s miminkem. Trochu ti závidím, já už dalšího prcka nedám, ale musím upřímně napsat, že těhotenství pro mě bylo fakt super období.

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 30.01.17 22:11

@Arjev35 to každopádně :) já chci přejít do druhého trimestru a strach bude menší :) děkuju, zakládala sem diskuzi ať se dozvím kolik maminek to tak mělo, každopádně se přidali střevní potíže tak zítra se vydám k lékaři. Děkuju ještě jednou za uklidnění!! :kytka:

Arjev35
Stálice 69 příspěvků 29 inzerátů 30.01.17 22:15

Hodně štěstí a když budeš chtít, dej vědět, jak jste na tom.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >