Reklama

Nechci miminko už mám dvě deti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 07:49
Nechci miminko už mám dvě deti

Zdravím. Mam velmi těžké období. Nevím co dělat a jak se rozhodnout. Mam 2 děti s manželem se rozvádím. žijí s přítelem a jsem s ním v 8 tt těhotenství. on mimi chce. já ne.za měsíc mi končí podnajem on chce koupit byt ale nevím jestli mu dají hypo. nevím co dál zase mateřská mimino.ach jo. navíc je mi už 35 let. Co mám dělat :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 31.01.17 07:52

Jít na potrat? :think:

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 07:53

Příště se chránit a teď se budeš muset rozhodnout sama, to za tebe nikdo neudělá :nevim:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 07:54

Ono to chtělo používat antikoncepci, pak bys tohle řešit nemusela… on už má nějaké děti? pokud ne, tak se nedivím že s tebou jedno chce, ale bude zatím v RL manžel..
hlavně nestav hypotéku před mimino

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 07:54

@WaIl a jak to říct příteli.? On to mimi moc chce.

Markéta80
Hvězda diskuse 39261 příspěvků 31.01.17 07:55
@Anonymní píše:
@WaIl a jak to říct příteli.? On to mimi moc chce.

a s přítelem chceš zůstat?

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 31.01.17 07:56

Co dodat, když jsi dítě nechtěla, měla ses lip chránit. Zabit tvorečka s už tlukoucim srdcem, navíc když ho jeho otec chce, na to bych nemela žaludek.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27224 příspěvků 9 inzerátů 31.01.17 07:56
@Anonymní píše:
Zdravím. Mam velmi těžké období. Nevím co dělat a jak se rozhodnout. Mam 2 děti s manželem se rozvádím. žijí s přítelem a jsem s ním v 8 tt těhotenství. on mimi chce. já ne.za měsíc mi končí podnajem on chce koupit byt ale nevím jestli mu dají hypo. nevím co dál zase mateřská mimino.ach jo. navíc je mi už 35 let. Co mám dělat :nevim:

co máš dělat? No, to co považuješ za nejlepší… v pětatřiceti bys už mohla mít jasno, co vlastně chceš nebo co jsi za co schopna obětovat… v první řadě bych si promluvila s přítelem… on to dítě chce, takže on má asi jasno…
Je jasné, že rozhodnutí je hlavně na tobě… tohle za tebe nikdo z nás nevyřeší…

Jinak 35 není žádný hrozný věk, abys nemohla mít miminko… jsi ještě mladá a máš už dvojnásobné zkušenosti… a jestli přítel ještě dítě nemá, tak bude nějaké dítě chtít teď nebo v budoucnu… tož asi tak… :think:

Příspěvek upraven 31.01.17 v 07:58

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 07:56
@Anonymní píše:
@WaIl a jak to říct příteli.? On to mimi moc chce.

Jste snad dospělí lidé, zkus mu normálně říct jak se cítíš, z čeho máš strach, možná se i tobě uleví, když si o tom promluvíte…

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 08:02

No tak ať jde na mateřskou přítel…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 31.01.17 08:02

Tak příště se chránit. Ale teď se musíš rozhodnout sama, pokud miminko nechceš tak to dát pryč :nevim:

ruzovasrnka
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 31.01.17 08:14

A věříš v ten vztah s přítelem? Mě připadá škoda dávat pryč mimčo, pokud ho přítel chce a byl by ochotný se o vás postarat. 35 - to jsi ještě mladá :kytka:

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24295 příspěvků 31.01.17 08:19

A jak dlouho jste s přítelem, máš pocit, že má váš vztah budoucnost?

Enmamma
Závislačka 2781 příspěvků 31.01.17 08:21

Nikdy nevíš, proč ti Bůh poslal další děťátko. Já bych si ho na tvém místě nechala. Finanční a bytová situace může být dnes špatná a zítra dobrá a naopak. Nikdy nevíš, jak co bude a mohla bys unáhleného rozhodnutí jednou litovat. Tak a teď se do mě můžete všichni pustit.

Kelsey
Hvězda diskuse 44207 příspěvků 31.01.17 08:25

Nemela uz si jednu diskusi? Tam si, ale psala, ze se tesite, ze si to chces nechat?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama