BT graf prosím o radu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dela93
Povídálka 14 příspěvků 16.09.18 06:41
BT graf prosím o radu

Ahoj prosím moc se v těch grafech nevyznam ale poradi mi nektera jestli to vypada na tehotenstvi? Ovulace dle testu probehla 11.9. Dekuji

http://www.womenzone.cz/…a/Dela/grafy?…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 16.09.18 06:52

@Dela93 po 5ti dnech ti to nikdo neřekne

beruska9
Extra třída :D 10744 příspěvků 16.09.18 06:54

@Dela93 : musis cekat do terminu ocekavane ms, ta teplota pak pada opravdu az ten den, kdy prijde, ted by se mela drzet nahore celou druhou cast cyklu (po ovulaci)

MonaRS
Povídálka 27 příspěvků 16.09.18 07:25

Já mám BT jak na houpačce začala jsem teda měřit až tři dny po ovu predtim jsem upřímně ani nevěděla k čemu to slouží nikdy jsem se nezajimsla až teď co se snažíme o mimi. Teď mám 3 den zpoždění, teplota před ms klesla dnes šla zase na horu. No jsem z toho jelen. :) merim pořad ve stejný čas.

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 16.09.18 08:03

@MonaRS když si nemerila celý cyklus. Jak víc kdy byla ovulace. Tohle spíš totiž vypadá jako anovulacni cyklus

histep
Závislačka 3659 příspěvků 16.09.18 08:31
@Dela93 píše:
Ahoj prosím moc se v těch grafech nevyznam ale poradi mi nektera jestli to vypada na tehotenstvi? Ovulace dle testu probehla 11.9. Dekujihttp://www.womenzone.cz/…a/Dela/grafy?…

Podle teplot v grafu ovulace probehla az 13.9., takze jsi teprve 3 dny po ovulaci a to fakt jeste nelze rict o tehotenstvi vubec nic.

MonaRS
Povídálka 27 příspěvků 16.09.18 10:02

@lachtanice86: Kdy mám ovulaci vím jen podle aplikace v telefonu ( bez ni bych byla ztracena nikdy jsem se nesledovala, nemerila nic)na sobě to nepoznám není mi špatně nebolí mě břicho nic. M/S mám pravidelnou 28 dni jednou zacas se stane ze se prodlouží. Tak ze dobra připomínka ze proběhla ovulace nebo ze je nevím, jen vím kdy teoretický má byt. :) :palec:

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 16.09.18 13:01

@MonaRS no tak brát ovulaci podle aplikace je k ničemu. Takže to vzdej a začni měřit příští cyklus

MonaRS
Povídálka 27 příspěvků 16.09.18 15:50

Já vím, ale cyklus mám pravidelný 28 dni maxilne za nějaký čas se trosku prodlouží. BT jsem začala měřit jen tak ze zajímavosti a abych měla grafy do budoucna kdyby to neslo. Nechci to nějak řešit, zatím se snažíme první cyklus. A tulime se dost často tak ze je u nás nereálná šance netrefit se do ovulacniho období. A hlavně což je důležité tulime se protože nás to baví, ne kvůli mimi. Jak už by to delší dobu neslo pak uz to začnu nějak řešit. Zatím nechává mě volný průchod, ale byli vy jsme šťastný kdyby se povedlo. :)

Bodlinka 24
Stálice 81 příspěvků 24.09.18 17:15
Ukazuje graf ovulaci správně?

Zdravím holky, prosím vás o názor, zda je podle apky správně zvolený v grafu den ovulace. Myslela jsem, že byl 8.dc, ale apka si myslí něco jiného. Co si myslíte vy? :think:

MarietaK
Povídálka 11 příspěvků 25.09.18 22:53
@Bodlinka 24 píše:
Zdravím holky, prosím vás o názor, zda je podle apky správně zvolený v grafu den ovulace. Myslela jsem, že byl 8.dc, ale apka si myslí něco jiného. Co si myslíte vy? :think:

Ja osobne si myslim a temer jiste, ze ovulace byla jeste o 2 dny pozdeji nez je v aplikaci. 13. den je sice zvyseni, ale to je tzv. spice a nepocitame ji, protoze den pred i den po je rozdil o 2 desetiny.. proto verim, ze teprve 14. den je posledni den nizkych teplot a az po te zacina teplota rust.. krasne to koresponduje i s ovulacnim hlenem…
Ja sama se merim 8 let a me grafy jsou dosti netradicni a mam snad uz dost zkusenosti.. mame dve deti a ja v prumeru 4-5 ovulaci za rok..
Preji hidne stesti ????

MarietaK
Povídálka 11 příspěvků 25.09.18 23:03

@Bodlinka 24
Jeste dodam, ze teoreticky dle pravidel dr. Laznickove, ktera tuto metodu praktikuje, by posledni den nizkych teplot byl den 16. Tedy o 4 dny pozdeji nez je predpokladany den v aplikaci.. ;)

Příspěvek upraven 25.09.18 v 23:05

MarietaK
Povídálka 11 příspěvků 25.09.18 23:04
:oops:
Bodlinka 24
Stálice 81 příspěvků 26.09.18 12:01

@MarietaK Děkuju za reakci. Mě právě hodně zmátlo, že jsem měla už 7 dc pozitivní ovu test a takhle brzy jsem ji nikdy neměla. O několik dní později se objevil bilkovy hlen a to mě zmátlo zase. Neměla jsem už ovu testy, tak jsem nezjistila jestli by třeba nebyly zase pozitivní. Cyklus jsem měla vždy kolem 30-31 dní a ovu kolem 15 DC. V červenci jsem měla ZT a cyklus mi to rozházelo. Tak myslíš teda, že ovu byla 14 DC?

MarietaK
Povídálka 11 příspěvků 26.09.18 13:48

@Bodlinka 24
Ano, myslim ze ovulace byla 14. den, nejpozdeji ten 16. Ale spise se priklanim k tomu 14. dni, protoze pak uz se zmenil hlen a teplota sice pomalu ale rostla..
Dulezite je, ze ovulace urcite probehla podle grafu a telo funguje jak ma. Tak hodne stesti a trpelivosti, vim kolik je ji potreba.. mam podobnou zkusenost jako vy…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >