Reklama

Zářijové snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 19:58
Zářijové snažení

Ahoj holky, chci se zeptat, zda je tady nějaká slečna nebo paní, která se snaží o miminko teď v září :*? My chceme začít, dáváme tomu volný průběh a ZATÍM se tomu nějak nepoddáváme :hug:, i když manžel už by strašně chtěl, skoro denně do mě doslova hučí, že je čas a že já nechci a on ano :oops:. Já chci, jen mám dny, kdy bych chtěla, chci ten pocit se těšit a když vidím někoho známého, že bude mít miminko, tak mě to jak kdyby zamrzí, že my nic :nevim:. Ale pak mám zase den, kdy přemýšlím, zda to zvladneme finančně :roll:. Ale spíše je u mě ta varianta, že ANO :srdce:. Snad nejsem jediná taková mimo. Jinak je nám oběma 26.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Fiducia
Generální žvanilka 23615 příspěvků 15.09.18 12:31

Snažíme se o třetí ;)

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 15.09.18 16:50

Ahoj taky se teď snazime. Ja uz budu mit druhe a pritelovo to bude prvni :) zrovna mam před Ovulkou :lol:

MonaRS
Povídálka 18 příspěvků 15.09.18 20:06

My se též snažíme, akorát mám druhy den zpoždění tak čekám co z toho bude a jestli ta mrcha přijde akorát o par dni později tsk mě jen na..... protože mi měla zkoncit druhy den na dovolené a takhle ji budu mit přes cely týden u moře.

Maneki neko
Stálice 75 příspěvků 15.09.18 21:28

Taky se snažíme.. uz teda dyl.. pritel ma dvě, spolu budem mit prvni.. snad uz brzo..

MonaRS
Povídálka 18 příspěvků 15.09.18 21:50

Maneki neko: u nás je to to samé.

Maneki neko
Stálice 75 příspěvků 15.09.18 21:53

@MonaRS drzim palce. Četla jsem že ma zpoždění.. to zni zatim dobre ;)
Kam jedete na dovcu?

MonaRS
Povídálka 18 příspěvků 15.09.18 23:05

Mám a pocity tak nějak všelijaký ???? Myslím, ze při me smůle to je jen zpoždění a přijde to přesně na dovolenou. Ale zítra ráno hned zkusím testnout pokud do rána nepřijde tak uvidíme. Letime do Turecka na týden.

MonaRS
Povídálka 18 příspěvků 15.09.18 23:28

Ale u mě to ještě nemusí nic znamenat poslední 3 cykly byly 32/28/28. Začali jsme v srpnu 4 dny před MS pak přišla jak měla, taky byli neplodných dny, ale ta bolest, kourim málo ale i tak se mi z cigaret uvedla žaludek a z bezoveho džusu jsem se malém pozvracela tak nevím co to znamenalo. Když jsme začali v neplodné dny. Nikdy jsem takový průběh neměla a vsugerovane též ne protože jsem absolutně nevěděla, ze mužu otěhotnět pouze při ovulaci, co je BT atd atd. ( od školy už daleko a nikdy jsem nesledoval a ani sebe ani věci okolo) Bez aplikace v telefonu bych ani nevěděla kdy to mám dostat. ????

Maneki neko
Stálice 75 příspěvků 16.09.18 08:37

@MonaRS ja si asi 2 cykly delala ovulacni testy a nic. Sice mam nizky hormon ale ani kdyz jdem brala leky mi tam ta // nikdy neskocila. A znam asi 3 holky co to tak maji. BT si merit nemuzu, kazdy den vstavam jinak, tak si myslim ze by to moc k nicemu nevedlo.

MonaRS
Povídálka 18 příspěvků 16.09.18 10:10

Tak test jsem dělala dnes ráno a nic jen krásná kontrolní čárka. Tak ze buď ovulace byla později a test nic ještě neukáže nebo si za mrcha proste děla co chce. Musím se nechat překvapit. BT šla tři předchozi dny dolu a dnes zase nahoru. No už nerozimim ničemu. :)

Bonnie83
Povídálka 39 příspěvků 16.09.18 10:15

Ono to snažení je zajimá věc.. :) my s přítelem jsme se taky od 26 let snažili a pořád nic.. až po 4 letech, můžu říct, že jsem šťastně těhotná.. přírodě prostě neporučíš… Ikdyž přeji hodně štěstí, at Vám to vyjde, co nejdřív.. :)

MonaRS
Povídálka 18 příspěvků 16.09.18 10:35

Tak to gratuluju :potlesk: ale mě už těch 30je tak doufám ze nám to 4 roky nepotrva :)

Maneki neko
Stálice 75 příspěvků 16.09.18 15:06

Mne je 36, pritelovi 42.. :? Tak snad to taky bude uz za rohem.. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 15:18

Holky, všem moc držím palce :* . Hlavně žádný stres, moc se tomu nepoddavat, já jsem zatím v klidu, ale jak už nám to nepůjde třeba měsíc nebo dva, tak už budu taky nervózní :roll: . Psychika dělá hodně a ještě, jak se to spozdi o nějaké dny, tak to je úplně stresující :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama