Bazální teplota (před i po MS) přes 37°

Anonymní
14.3.21 16:01

Bt po ms

Měl jste někdo při, po a před MS teplotu stále přes 37°??
Je to můj druhý měsíc, co mi teplota neklesá ani při a ani po MS.
Výtok mám takový jak když smícháme mlíko s vodou :D je hodně vodovy, nezapacha, nepálí nic takového a je bílý (omlouvám se za popis).
Podbřišek mám nafoukly a přijde mi větší.
Má MS byla zvláštní, ale četla sem, že jsou i zeny, co byly těhotné a měli MS.
O mimi se snažíme. Na testech se mi ukazuje taková tenká čárka, četla sem, že to je ryska, takže neřeším, ale už se mi ukazuje taková do seda a je stejně silná jako ta kontrolní. K lékařce jdu, o to se nebojte, jen sem netrpěliva a zahanim zvědavost, jen jeslti třeba někdo nemá podobný problém :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.3.21 17:08
@Anonymní píše:
Výtok mám takový jak když smícháme mlíko s vodou :D je hodně vodovy, nezapacha, nepálí nic takového a je bílý (omlouvám se za popis).
O mimi se snažíme. Na testech se mi ukazuje taková tenká čárka, četla sem, že to je ryska, takže neřeším, ale už se mi ukazuje taková do seda a je stejně silná jako ta kontrolní. K lékařce jdu, o to se nebojte, jen sem netrpěliva a zahanim zvědavost, jen jeslti třeba někdo nemá podobný problém :D

Neměla jsi někdy cystu? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 17:10
@Anonymní píše:
O mimi se snažíme. Na testech se mi ukazuje taková tenká čárka, četla sem, že to je ryska, takže neřeším, ale už se mi ukazuje taková do seda a je stejně silná jako ta kontrolní. K lékařce jdu, o to se nebojte, jen sem netrpěliva a zahanim zvědavost, jen jeslti třeba někdo nemá podobný problém :D

Jinak teplotu nn ale moje dcera jednou měla, před i po MS a výtok když mají tak mají jen hlenovitý.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 17:12
@Anonymní píše:
Neměla jsi někdy cystu? :think:

Cystu jsem měla a měla sem silné bolesti, teď bolesti žádné jen takové malé tlaky v podbřišku, ale nevim, zda by cysta způsobila vysokou BT :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat