BT + těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
inés
Povídálka 46 příspěvků 09.03.09 17:56
BT + těhu

Ahoj holky chci se zeptat, mám strach si udělat test, zítra to mám dostat ale dotaz zní 12.2. jsem to dostala trvalo to 4 dny od 16.2. mi teplota skákala a od 23.2. do 25.2. mi začala růst z 36.4 na 36.6 takže jsem usoudila plodné dny, s přítelem jsme se snažili teplota se držela na 36.6 až do 1.3. a od toho 1 mi začala růst a mám ji teď 7 den na 37, někdy 37,0 jindy 37.1 ale je to nad 37, může to být těhu??? snažíme se 15 měsíců a už mám strach dělat test a být zklamaná. Mám bolesti v podbříšku takové tlaky, a bolí mě bradavky okolo toho 3.3 jak se mi vyhoupla nad 37 mě bolely teda fest, ale teď už míň ale bolej. co si myslíte napiště jsem zoufala prosím

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 09.03.09 18:05

ahoj Inés jsou dve moznosti bud udelat test nebo jeste pockat jestli ms nedorazi ale pokud to mas dostat uz zitra tak bych testla rano aby jsi vedela na cem jsi a nebyla nervozni tak bych to udelala ja v te bt se moc nevyznam takze nevim ale pokud je nahore vypada to slibne pokud neklesne hlavne se tim tak netrap :D

inés
Povídálka 46 příspěvků 09.03.09 18:08

Ahoj Martinko dík za povzbuzení, já jsem teď zrovna právě nervozní nikdy jsem tak vysokou teplotu neměla a měla jsem anovulační cykly takže m na:,–(il clostilbegyt a mám teprvé první měsíc za sebou tak nevím, to je škoda že se v tom nevyznáš, ale děkuju že jsi odepsala

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 09.03.09 18:31

Inés- aby bylo stopro prokazatelné těhu, musí se BT držet nahoře víc jak 18 dní, což už je dávno pak po termínu MS…

Já jsem taky měřila BT a vždycky po OVU se mi držela na těch 37 a při MS klesla na 36,6.Tentokrát však šla BT ještě víc nahoru na 37,2 a tam se držela, tak jsem testla a byly //. Myslím však, že měřit BT je nutné několik měsíců, aby jsi věděla, co je normální teplota a co ne…a pak se dle toho řídit. Přeji brzké // !!! (třeba to bude už zítra)

inés
Povídálka 46 příspěvků 09.03.09 18:36

já vím já si ji měřím už 5 měsíc měla jsem anovulační cykly tak proto nařídil mi to doktor a vím že teplotu nad 37 jsem nikdy neměla, tak nevím no

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 09.03.09 18:39

Tak v tom případě, by to být mohlo…tak zítra testni a pak dej vědět! Držím palečky!!!

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.09 19:02

Ahoj Inés, budu držet palečky, aby to bylo těhu. No, mně dnes doktor řekl, že pokud se drží teplota alespon 10DPO nahoře, tak je velká šancw, tak uvidíme na čem jsme. Jak dlouhé máš cykly?

inés
Povídálka 46 příspěvků 09.03.09 19:31

ahojik cykly mám dlouhé 4 dny já bych sem chtěla dát i ten můj kalendář kde si zapisuju teplotu ale nevím jak poraď??? prosím a ty???? taky se snažíš o miminko???? my už 15 měsíců a pořád nic teď jsem brala clostilbegyt první měsíc a právě nevím podle výpočtů bych ms měla dostat zítra jenže před tím mi ji vyvolávál injekcemi a ta se pak dostavila jedno po 29. 31. 30 dench jak kdy tak nevím no a teplotu nad 37 jsem neměla nikdy

inés
Povídálka 46 příspěvků 09.03.09 21:30

tohle je moje křivka holky poraďte prosím co si otom myslíte
 http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/tempr.aspx?…

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 09.03.09 21:43

inés mam tam taky udelany kalendar ale musis se prihlasit svym jmenem a heslem jinak to nejde kazdy kdo klikne na odkaz se dostane na prvni prihlasovaci stranku nic vic

inés
Povídálka 46 příspěvků 09.03.09 21:48

já jsem asi úplně blbá tak jsem se tam přihlásila a mám tam stejnej odkaz jakéj jsem vám poslala jak to posíláš ty poraď dík

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 09.03.09 21:59

ja to jeste neposilala tak vubec nevim jedine to zkopirovat do pocitace a pak to nekam vlozit na nejake stranky ja fakt nevim rada bych pomohla ale nevim jak :cry: nebo to vypsat rucne do prispevku to posledni mereni

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 09.03.09 22:10

nevim jak bych poradila ja ti verim ze jsi s toho rozrusena ja byt tebou rano udelam testik pokud teplotka ani zitra neklesne tak si ho udelej mela by se drzet 18dnů po ovu nahore to by melo byt tehu ale u kazdeho je to jinak bud opravdu jeste par dnů pockej co bude nebo to testni a ja ti s celeho srdce preji aby si tam konecne ty // nasla drzim ti palecky :D

martinka2000
Kecalka 114 příspěvků 09.03.09 22:48

jeste jedna moznost nakopiruj si to do pc a pak to vloz tady na emiminu do fotogalerie kterou si sama udelas tam se ti ukaze jaky obrazek chces ulozit na svou internetovou fotogalerii tak kliknes tam kam sis ulozila ten zkopirovany kalendar z bazalni teplotou jinak uz nevim

inés
Povídálka 46 příspěvků 10.03.09 07:53
Test

Holky tak dneska mi teplota vstoupla už na 37,2 a dneska jsem to měla dostat, tak jsem si udělala test a vona tam je jen jedna ale když ta to koukám i po 3 nebo 30 minutách tak při určitém nahnutí tam je cosi vidět, ale nevím zda si to už namlouvám nebo co, zkusít bych měla test až za 2 dny co???? a když bude sílit tak čekám mimiško,to by byl ten největší dárek na světě, tak uvidíme no

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >