Přítel mě budí ve spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:19
Budí mě ve spaní

Ahoj. Jsem s přítelem 8 let a teď spolu čekáme mimčo. Mám ale takový blbý problém a nedaří se mi ho řešit. Přítel je ve spánku takový spící, nespící. Kolikrát si vzpomene, že mu mám dát pořádnou pusu - polibek, nebo si mě tak obejme, přimačkne, přitulí, prostě mě to budí, ale on o tom asi ani neví :nevim: nikam nechodí nebo tak, jen v noci do lednice už jsem z toho neštastná, spí a žere :mrgreen: zažila jste to nějaká? kromě prášků, dá se to léčit? není to úplně náměsíčnost, nevím :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:30

Můj chlap to má také :mrgreen: nikdy jsem to nějak neřešila :nevim: :mrgreen:

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 28.06.19 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem s přítelem 8 let a teď spolu čekáme mimčo. Mám ale takový blbý problém a nedaří se mi ho řešit. Přítel je ve spánku takový spící, nespící. Kolikrát si vzpomene, že mu mám dát pořádnou pusu - polibek, nebo si mě tak obejme, přimačkne, přitulí, prostě mě to budí, ale on o tom asi ani neví :nevim: nikam nechodí nebo tak, jen v noci do lednice už jsem z toho neštastná, spí a žere :mrgreen: zažila jste to nějaká? kromě prášků, dá se to léčit? není to úplně náměsíčnost, nevím :nevim:
Řešení je prosté. Pořiď si místo partnera plyšového medvěda, ten nebude v noci ani otravovat s polibky, ani žrát v lednici.
chs.jasmin
Echt Kelišová 9813 příspěvků 28.06.19 09:36
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem s přítelem 8 let a teď spolu čekáme mimčo. Mám ale takový blbý problém a nedaří se mi ho řešit. Přítel je ve spánku takový spící, nespící. Kolikrát si vzpomene, že mu mám dát pořádnou pusu - polibek, nebo si mě tak obejme, přimačkne, přitulí, prostě mě to budí, ale on o tom asi ani neví :nevim: nikam nechodí nebo tak, jen v noci do lednice už jsem z toho neštastná, spí a žere :mrgreen: zažila jste to nějaká? kromě prášků, dá se to léčit? není to úplně náměsíčnost, nevím :nevim:

Ahoj,

tak muj muž má jen záškuby :lol: takže nehrozí, že by jsme usínali v objětí, nebo že by jsme se drželi za ruku. Hned mu škubou ruce a trhá s sebou :lol:
Pokud ti to vadí (a že chápu, že s pupkemse špatně spí samo o sobě), tak bych si lehla jinam - obývák, pokojík apod.

kolibrik1
Stálice 67 příspěvků 28.06.19 09:37
@Anonymní píše:

Mně by to vadilo. Mám lehký spánek, těžko pak usnu a byla bych chodící mrtvola. Já bych to řešila odděleným spaním, protože já potřebuju k fungování být aspoň trošku vyspaná. Až bude spát jinde, tak Ti může být jedno, co v noci dělá, ne?

prekvapenana2
Kecalka 319 příspěvků 28.06.19 09:38

Ber to jako trénink :lol: až bude Mimi na světě tak už budeš zvyklá na přerušovaný spánek :lol:

_0812_
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.06.19 09:39

Buď ráda, že tě jenom tulí nebo chce pusu :mrgreen: to já pravidelně dostávám buďto pěstí nebo loktem do zubů a když má to lepší spaní, tak si z něj zpívá :mrgreen: :mrgreen: jsem taky těhotná a radši spím omotaná velkým kojícím polštářem :lol:

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 28.06.19 09:43

Tak to „gratuluji“. Můj ex chrápal jak hovado, a pokud žena potřebuje rychle usnout mezi jednotlivým kojením, uspáváním, přebalováním, utéšováním při růstu zubů, vstávání k nemocnému dítěti…tak drahé sobecké hovado tě bude vesele budit, a bude mu to jedno. On se totiž vyspí. Tohle zdejší mužští poradci typu smutný klaun2, nezažili a nezažijí, proto mají stupidní poznámky. Řešení? Chlap nic neudělá, on je v pohodě. Oddělené ložnice. Pokud není prostor, tak ať si lehne v kuchyni na zem, aspoň to bude mít blízko k ledničce.

deli33
Kecalka 136 příspěvků 28.06.19 09:50
@_0812_ píše:
Buď ráda, že tě jenom tulí nebo chce pusu :mrgreen: to já pravidelně dostávám buďto pěstí nebo loktem do zubů a když má to lepší spaní, tak si z něj zpívá :mrgreen: :mrgreen: jsem taky těhotná a radši spím omotaná velkým kojícím polštářem :lol:

Ochranná výstroj na spaní :mrgreen:

Kiminkkka
Kecalka 436 příspěvků 28.06.19 11:30

Taky mám lehké spaní a teď v těhotenství úplně. Prostě ho nechám vyspat, protože to on chodí do práce a já se můžu dospat doma i přes den a zatím si to užívám, až se narodí mimčo to teprve bude náročné na spaní :D Když už je to opravdu nesnesitelné a hodně chrápe nebo se točí, tak si jdu lehnout jinam nebo si čtu nebo jsem na telefonu :)

Jana206
Nadpozemská drbna 27884 příspěvků 28.06.19 12:51

Oddělené spaní je nejlepší řešení.

Janli
Echt Kelišová 9364 příspěvků 28.06.19 13:04

Pusa je ještě v pohode :mrgreen:. Můj manžel trpí sexsomnií. Pro neznalé - je schopen souložit ze spaní. Mě naštěstí noční buzení nevadí a tak máme celkem dost úsměvných historek. Vypozorovala jsem ovšem, že jsou určité věci a období, které to zhoršují. Pokud se to stane, zapamatuj si, co den předtím dělal, co jedl, jestli jste měli sex apod. Pak to budeš moct předvídat a poslat ho spát jinam. Zabírají i lehké léky na uklidnění.

Váš příspěvek
Reklama