Dala jsem partnerovi ultimáta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:23
Dala jsem partnerovi ultimáta

Vím, že by se to nemělo, ale už jsem fakt zoufalá a jinou možnost snad ani nemám (tedy, kromě rozchodu).

S přítelem jsme spolu pět let, z toho rok spolu bydlíme. Všechno bylo ve vztahu fajn do chvíle, kdy si “švagr” našel přítelkyni (cca 2 roky zpět). Začalo peklo nejen v rodině, ale i v našem vztahu. Vím, že si rodiče na švagrovou přítelkyni stěžovali, dělal to i přítel, ale všichni se s ní normálně bavili, přetvařovali se před ní (což z jedné stránky beru, nemohou dávat svému synovi najevo, že žije s fúrií).

Zhruba před rokem už švagr nevydržel, že se s jeho vyvolenou moc nemusíme a pozval nás k nim. Když jsme si tak povídaly, říkám jí: “Tobě jejich (přítelů) rodiče říkají princezno a mně dceruško.” Nebylo to myšleno ve špatném slova smyslu, ale ona si to ve špatné vyložila, že jí nikdo nebude říkat, že je princezna a začala dělat peklo. Seřváno jsem dostala samozřejmě já s tím, že jí vykládám takové kraviny. Dokonce to pak řekla i “tchánům” a ti se se mnou taky moc nebavili, protože si mysleli, jakým způsobem jsem tohle nepodala; nicméně přítel se za mě jako partnerku vůbec nepostavil. Naopak, šel proti mě s jeho bratrem a se slovy, že mám nevymáchanou pusu. Nakonec se to nějak v rodině časem urovnalo a začalo to být zase okay, ale minulý týden jsme byli na rodinné oslavě.

Upekla jsem tchýni dort, byla veselá a na oslavu se fakt těšila. Měla být v sobotu odpoledne, ale už v pátek se popíjelo. A v pátek přišli bratr s jeho přítelkyní, která si myslela, že jsme strašné kamarádky (pořád mi vypisovala na soc. sítích, zvala mě k nim na kafe a hlavně si neustále stěžovala na švagra a na tchány) a sedla si vedle mě. Jenže jelikož bylo horko, pár piv udělalo své a já tam najednou seděla ve snad úplně KO vztahu. Najednou mi švagrova přítelkyně začne vykládat o tom, že když jsme se s přítelem před měsícem pohádali, tak byl za ženskou (vždy, když se pohádáme, tak se přítel sebere a jde to rozdýchat; většinou zakotví v hospodě - a jelikož si píší s bratrem snad vše, ona to věděla taky). A ještě mi řekla: “Neptej se ho teď, ale až tak za týden,”… To mě ještě víc vytočilo a šla jsem se přítele zeptat hned. Ten samozřejmě tvrdil, že to není pravda, šíleně jsme se pohádali. Tomu asistovali švagr s jeho vyvolenou a strašně chtěli situaci “zachránit”. Když jsme se dohádali, šla jsem si lehnout. Byla otevřená ventilačka a já slyšela, jak mě tam probírají - že jsem hysterka a podobně, dokonce i přítel s nimi souhlasil, nezastal se mě. Ráno mě pak ještě pomlouvali v chatu plus spolu šli na oběd, kde mě řešili - mě nechali doma. Já jsem se sebrala a odjela k mým rodičům.

Od toho incidentu ale začal mít přítel názory bráchy a jeho přítelkyně. Už jsem to nevydržela a řekla mu, že si nepřeji, aby náš vztah tlumočil jeho bratrovi a vůbec, že nechápu, proč se do nás štvou, když to byla naše hádka (pak se zjistilo, že “švagrová” o té ženské řekla schválně, aby bylo prý vzrůšo) a pokud se za mě nepostaví jako chlap, tak je konec. Sebrala jsem se a šla spát ke kamarádce. Přítel se ani neozval (asi mu to bratr). Ráda bych tuhle situaci i vysvětlila tchánům, ale mám strach, že se za mě přítel nepostaví a pak budu jako blbka opět já. Co se týče věku, je nám 25 a 26, určitě tahle otázka zde zazní. Co si o této situaci myslíte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lalelale
Kelišová 5240 příspěvků 28.06.19 08:27

No, pohádali jste se kvůli úplné blbosti a tys tomu dala korunu tím, že ses opila a udělala příteli přede všemi hysterickou scénu :nevim: moc se mu nedivím, že je na tebe naštvaný. Jinak vzhledem k blbým vztahům v rodině a tomu, že on vaše problémy řeší ignoraci a drbe tě, bych ten vztah nechala být

Uživatel je onlineRavedd
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 28.06.19 08:29

Nebyla tady už tahle diskuse? :think: nebo hodně hodně podobná :think: nebylo tam nic o oslavě ale pivo a sluníčko a švagrova která řekla zakladatelce že její chlap má ženskou :think: a není to moc dlouho co to tu bylo

Příspěvek upraven 28.06.19 v 08:30

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 28.06.19 08:29

Ze je nevyzraly a takhle to bude pořad. Asi to nechceš slyšet, ale vykaslala bych se na to. Ty taky ocividne mas problémy sama se sebou, nemyslím to zle, ale jestli hrotis všechno, co ti kdo řekne, tak to je pak těžký. Ono je lepší probírat tyhle věci v soukromí a rozhodne bez alkoholu. Tchanovcum nic nevysvětluj, je to vás vztah a ne jejich, ještě budes za blbku, co jde žalovat na jejich dítě.

terien
Extra třída :D 12108 příspěvků 28.06.19 08:31

No tak za tu scénu na oslavě bys zasloužila, když to neumíš, tak nechlastej :roll: ty teď řešíš jaká seš chudinka, ale žes tchýni zkazila oslavu, na kterou se těšila je ti koukám jedno. Navíc ses pěkně ztrapnila. On je jejich syn, samozřejmě že budou stát za ním. A s tím prvním incidentem měl taky pravdu, sice jsi to nemyslela zle, ale opravdu jsi ji to říkat nemusela, obzvlášť pokud ji všichni nemusíte. Ona není blbá a ví to, takže se ani nedivím, že si to vyložila po svém. Někdy je mlčeti zlato.

arinecka
Kelišová 6735 příspěvků 28.06.19 08:32

Těžko říct :nevim: Hodně by mě ale naštval přítel, žiješ s ním, ne s jeho bratrem a jeho přítelkyní. Nemusí souhlasit se vším, co ty řekneš ale aby tě s nimi pomlouval a nechal aby z tebe udělali úplnou krávu? To už je moc. Pochybuji že se to změní. Dala jsi u ultimátum, on ti dal jasně najevo co si o tom myslí. Takže asi je konec, jak jsi řekla :nevim:

sediza
Závislačka 2716 příspěvků 28.06.19 08:34

Tak já nevím, jestli se chováš jako hysterka a jestli ty pomluvy jsou oprávněné. Třeba o tebe přítel ztratil zájem. Pokud jsou pomluvy od přitele a bratra opravněné, asi je to začátek konce. Pokud jsi v právu ty, nenechala bych se pomlouvat a s hrdostí odkráčela. A upřímně teda bych se neopila na rodinné oslavě do KO stavu. To mi přijde pod úroveň. A s tchyní, pokud by byl nějaký problém, jsem dospělá a normálně bych za ni přišla a vysvětlila jí, jak to bylo. Nepotřebovala bych k tomu přítele, i když ten by měl stát na tvé straně..

Tableta
Kelišová 5425 příspěvků 28.06.19 08:34

No, co na to říct. Chováš se trochu dětinsky, ale svým způsobem tě chápu. Mně by se to taky nelíbilo. Ale rozhodně bych mu žádná ultimáta nedávala, rozhodně ne v tomto případě.
Jeho rodina tě nemusí, „švagrová“ to podle mě udělala naschvál. Působí to na mě jako promyšlený tah z její strany. Upřímně, v úctě a se vší důstojností bych takový vztah ukončila. Dřív nebo později by k tomu stejně došlo. Lepší dříve nežli později.

korg
Povídálka 32 příspěvků 28.06.19 08:35

Jsi paranoidní. Pomlouvali tě v chatu a řešili na obědě…jak to můžeš vědět, když jsi tam nebyla?! A proč by se měl přítel automaticky postavit na tvojí stranu?! Protože to tak chceš ty?!

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 28.06.19 08:38

Je ti 25 a chováš se tak na 10 a s tím souvisí vše okolo. To je tak nějak vše, co si o tom myslím já.

david85lbc
Kecalka 451 příspěvků 28.06.19 08:38

Že bych se na ně vykašlal. Záleží na tobě zda máš na víc a nebo holt můžeš být ráda aspoň za něco..

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 28.06.19 08:40

Vůbec tomu nerozumím, ale evidentně vám to neklape a přítel tě má dost na salámu. Takže bych se poohlédla po nekom jiném

LaPaloma
Závislačka 2982 příspěvků 28.06.19 08:43

Není ani jeden důvod zůstávat ve vztazích s lidmi, kde jsi navíc.
Oni žijou vlastně jen spolu a třeba ani nikdy nebudou schopni rozklíčovat, že ta bratrova přítelkyně je podivná.
Na druhou stranu jsi se tak strašně shodila tím ožráním huby, že nemáš šanci se obhájit ani vylepšit svoji pozici. Jsou ochotni akceptovat zákeřné chování potenciální svagrove, věřit tomu… budeš pořád mimo.
Já bych po tomto incidentu končila okamžitě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 08:46

Co jsem se ptala kamarádky co by dělala, tak mi řekla, že by ten vztah taky ukončila, že to bude čím dál tím horší. Úplně na mol jsem nebyla, tím KO stavem jsem to možná přehnala, ale něco popito jsem měla.

prekvapenana2
Kecalka 318 příspěvků 28.06.19 08:47

Ve 20ti bych šla hlavou proti zdi a vztah zachraňovala, teď, o pár let později :lol: už bych tohle brala jako konec a akorát si odstěhovala věci. Vysvětlovat tchánům to nemá smysl, on je jejich syn, děti nemáte takže oni k tobě žádné vazby a ohledy mít nemusí… A upřímně, ono i partnerovi jednou docvakne jak krásně se nechal zmanipulovat a o co přišel. Nebo myslíš že švagrová ho bude chtít mít pořád za zadkem? :lol: co se týče té scény, no byla přes čáru, ale zase alkohol je v tomhle prostě zradnej. A kdyby ten večer se o tobě vyjádřil jako o hysterce tak ok, brala bych to… To že v tomto názoru pokračoval i další den a ještě se v tom víc a víc nimral ( a ještě s osobou která to zavinila) to už je moc :pocitac: PS: jestli spolu máte být, tak se stejně sejdete, jen třeba za pár let :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama