Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 00:26
Manzel a "pani" v praci:)

Ano vim ze sem nemela ale dostala semm se ke konverzaci sveho manzela a jeho sekretarky. Nevim proc sem to cetla :zed: No kdo hleda najde a me by zajimalo jak by jste se zachovali?
Ona pani se rozvadi a jako vrbu si vybrala meho muze a ten pitomec tu hru hraje a nevim zda si nevsiml a nebo zda sem paranoidni proto ze sem po porodu a v sestinedeli naseho vysneneho ditete tak bych rada vedela zda je to muj pocit, ale prijde mi ze po nem normalne jede :mrgreen:.
vety typu „nemam stesti na muze“ „kez by vsichni byli jako ty“ „az budu hledat dalsiho bude jako ty“ „jeste ze se ti muzu sverit ty si jedinej kdo se ke me chova hezky“ "ty si na me tak hodnej " atd.. no proste z meho pohledu po nem jde a on tedy odpovida ve stylu ze to je jen kamarádka a utesuje ji teda na muj vkus moc (ze je fajn a ze to priste vyjde atd..)a zadny naznaky s toho necítím(jako ze by po ni taky vyjizdel),ale co si budem povídat a stava se to :think: ze oblbnout se muze nechat.

Ted ale vim neco co sem vedet nemela :zed: a nevim zda ho konfrontovat nebo se nejak snazit bojovat jinak? Kdybych „mohla“ tak to vyresim zenskejma zbranema a proste bych ho „zamestnala“ ze by si ani nevzpomnel :mrgreen:,ale co ted? Nejradsi bych to ted neresila vubec, proto ze vim ze zeny v sestinedeli muzou byt citlivejsi a trochu psycho :lol: :lol: a nechtela bych tedy udelat nejakou chybu a proto pisi sem abych videla pohled tech normalnich :lol: (zeny v sestinedeli nepiste :lol: )
Stve me ze ted misto toho abych se jen radovala mam v hlave to co se asi deje :,( a lituju ze sem to vubec cetla :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 00:27

Pani je sympaticka a starsi nez ja.3 deti..treti manzelstvi a nikdy sem se s ni osobne nesetkala ale casto o ni doma mluvi :lol:

fotze
Kecalka 318 příspěvků 28.06.19 00:38

Urcite bych nic manzelovi nerikala. Myslim, ze trikrat rozvedena zena se tremi detmi nebude tvoji velkou konkurenci :-) Pokud teda neudelas manzelovi dusno z toho, ze mu lezes do soukromi.

Lynette
Echt Kelišová 8857 příspěvků 28.06.19 00:40

On ji dělá vrbu rad protože se cítí být užitečný a potřebný. Ona je bezradná a křehká a on je ten silný zachránce kteremu se vyplace na rameno. Takže já bych mu ukázala že je potřebný i doma. Požádej ho o pomoc, vic s ním mluv, víc k němu vzhlížej a brzy ji napíše že nemá čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 00:46

Ja nejsem prave moc zarlivej tvor. Nikdy sem nepatrala a sem nekdy asi prehnane sebevedoma a proto sem si vzdy byla jista ze lepsi nepotka :lol:.Po porodu sem hned ve forme a muzu rici ze vypadam urcite lepe nez ona pani(jo hned sem si ji vygoglila :oops: ) ale docela tu hru hraje dobre a lahodi jeho egu a zkousi nenapadne figle ze kterych sem byla az nemile prekvapena :lol:
Ale znam muze. Kdybych chtela nekoho dostat delam presne to same a vzdycky mi to vyslo.
Jsme manzele uz deset let, takze ja uz sem prece jen treba okoukana :think: a trochu nejistoty citim.
Nechci delat sceny a vubec priznat ze to vim, ale zase se nechci trapit :(

Maartina7
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 28.06.19 00:50

Na první dobrou je vidět, že paní je zběhlá a jednoduše po třech manželství ví, jak na to…,,vety typu „nemam stesti na muze“ „kez by vsichni byli jako ty“ „az budu hledat dalsiho bude jako ty“ „jeste ze se ti muzu sverit ty si jedinej kdo se ke me chova hezky“ "ty si na me tak hodnej atd..,,
zkušenost nemám a jediná rada, která mě napadla, je seznámit se s ní osobně a uvidíš, jestli jsou obavy na místě… a blbé řešení - vyčítat partnerovi, že chce být její čtvrtý manžel - tohle určitě nechce :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 00:55
@Lynette píše:
On ji dělá vrbu rad protože se cítí být užitečný a potřebný. Ona je bezradná a křehká a on je ten silný zachránce kteremu se vyplace na rameno. Takže já bych mu ukázala že je potřebný i doma. Požádej ho o pomoc, vic s ním mluv, víc k němu vzhlížej a brzy ji napíše že nemá čas.

Problem je ze se vidaji denne 8o. Musi spolu resit vsechny veci kolem prace a kdybych chtela zatahnout za nitky proto ze firma je meho probuzneho, tak ji vyhodi raz dva, ale to zas takle resit nechci. v prvnim okamziku sem to tedy udelat chtela a tu krehkou zranenou matku klidne vyhodit :lol:,ale tim bych nic nevyresila. Myslela sem si tedy ze nam ve vztahu nic neschazi, ale kdyz sem videla tech zprav, toho casu kdy macka telefon aby ji utesil :cert: tak si uz tak jista nejsem a nevim zda je muz schopny tohle delat jen proto ze je kamaradsky a souciti s ni a nebo zda je za tim take vic? uplne se to ve me pere :zed:.Nejradsi bych tam vlitla :mrgreen: ale nikdy sem tam nebyla a ted by bylo jasne ze jdu spizlovat :zed: nebo ze sem stihacka :zed: nebo uplna trapka :lol:.Driv bych to urcite resila razantne a konfrontovala ale ted to nejde. Jenom bych se ztrapnila na vsech frontach.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 28.06.19 00:59
@Anonymní píše:
Pani je sympaticka a starsi nez ja.3 deti..treti manzelstvi a nikdy sem se s ni osobne nesetkala ale casto o ni doma mluvi :lol:

A na rozdíl od tebe určitě chodila do školy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 01:02

Ale predstava ze ja se budu snazit byt vice chapava a vice mu lahodit jeho egu aby me nepodvedl se mi take prici :zed:.Lahodim mu dost i tak:D
Byt to naopak, ze bych si takle vypisovala ja, tak se zjanci a dela sceny a stehuje se a vycita mi to a chodi po baraku a vzdycha atd..

Asi uz nevim jak bojovat na urovni abych si ani ja nepripadala jak pitomec :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 01:06
@smutny klaun2 píše:
A na rozdíl od tebe určitě chodila do školy.
Urcite :palec:.O jeji inteligenci nepochybuji a ani ji zde nijak nehodnotila.Jak sem napsala je sympaticka a urcite je i chytra a to nerikam proto abys byl spokojeny :palec:
jege
Závislačka 3620 příspěvků 28.06.19 01:40

Někdy se nevyplatí být moc chápavá a lepší je udělat hned bouřku v domácnosti a nastavit striktní pravidla. Zkus podumat, jak legálně zjistit to, co již víš nelegálně, t. j. půjčit si náhodou jeho mobil, když mu zrovna píše, přečíst mu SMS nebo jinou zprávu, když nemůže, prostě ať to nevypadá, že mu tajně lezeš do mobilu, a pak to naplno rozbalit! :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 04:35

@jege souhlasím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 04:35
@jege píše:
Někdy se nevyplatí být moc chápavá a lepší je udělat hned bouřku v domácnosti a nastavit striktní pravidla. Zkus podumat, jak legálně zjistit to, co již víš nelegálně, t. j. půjčit si náhodou jeho mobil, když mu zrovna píše, přečíst mu SMS nebo jinou zprávu, když nemůže, prostě ať to nevypadá, že mu tajně lezeš do mobilu, a pak to naplno rozbalit! :cert:
:palec: :palec:
kve-tinka
Kelišová 5268 příspěvků 28.06.19 05:22

Neco bych napsala, ale jsem v sesti nedeli teprve 6 dnu :mrgreen: :hug:

Alušáček
Závislačka 3957 příspěvků 28.06.19 06:01

Zakladatelko tvoje rozhořčení naprosto chápu a to určitě nejsem v sestinedeli :lol: Mého manžela jednu dobu taky takhle otravovala chudinka nešťastná, co měla těžký život, taky potřebovala neustále rady, útěchu, pomoc. Naštěstí to časem vysumelo, nic jiného než vrbu pro ni můj manžel neudělal, ale musím říct, že mě to pěkně štvalo, těch zpráv co mu psala v jakoukoli dění dobu, nechápala jsem, že ji to není trapné když ví, že je doma s rodinou. Já jsem tedy, že začátku neprotestovala, ale postupně už jsem nadávala :lol: Opravdu ti chlapi jsou jesitni, že jim dělá dobře být v roli zachránce, mě to u meho manžela dost překvapilo, myslela jsem, že je rozumejsi :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »
Váš příspěvek
Reklama