Manžel a paní v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
moof
Stálice 82 příspěvků 04.07.19 17:02
@Venetia píše: :palec: přesně tak, rozhodne by mne to přinutilo k zamyšlení co je v našem vztahu špatně, že si to protějšek musí kompenzovat jinde

Zajímavý rozhovor o čemkoliv, od politiky, sexu či vyprávění o dovolené. A ano, myslím, že on má doma něco špatně, ale taky toho je spoustu dobře, proto je ženatý a v celkovém součtu šťastně ženatý. A přes někdy velmi důvěrná témata, rozhodně ani jeden nemáme zájem i mimomanželský vztah, za spoustu let takového kamarádství bylo několik příležitostí přidat nějakou tu výhodu a nikdy se tak nestalo.

baimoli
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 04.07.19 17:38
@Anonymní píše:
Ajeje..Ted nevim jestli vubec reagovat a pokracovat. U pulky ted budu naivni husa co veri a je podvadena a u te druhe chudak co brzo zaplace. Uvidíme:).

Takze bla bla..skoncili jsme u kamaradstvi a moznemu slozeni(telefon mi tam hodil nejdriv soulozeni :lol: ) marus :lol:.K tomu sem samozrejme rekla ze kamaradka zamestnankyne urcite neni dobre spojeni a ze si nepreju aby motal praci domu :lol: a naopak:)..Ze marus zastane hodne prace a je zrovna sezona takze hroutit se nesmi to je jasny.Ja zas kojim nase dite takze ja se take nemuzu hroutit na co se mi dostalo odpovedi ze vzdy jsme na prvnim miste samozrejme pred vsim a pokud mi vadi tak to zvladnem a nekoho najdeme jineho.Pak naky to mazani medu kolem huby a vyznani. dneska to asi fakt nebudu prodluzovat.
Ja mu verim ze z jeho strany tam zadny jiskry neskacou, coz sem vedela uz s toho co sem cetla ale rekla sem co mi vadi a co nechci, tak doufam ze se uklidni :lol: a komunikaci omezi pouze na pracovni zalezitosti. Kontrolovat to nehodlam, verim mu.
Zitra jeste dopisu.

A k darku. Doufam ze tu marus neni :lol:.To by asi chudak koukala kdyz si mysli jak skvela sem :lol:.
Marus mi poslala naramek.je tvoren z koralku ted nevim zda to reknu spravne -mineralu :think: a k nim vysvetlivky co kazdy kamen-koralek znamena. Vetsina je ruzovych xxx ktere maji zvysovat sexualni aktivitu :mrgreen:.ja nevim jestli je takova potvora a chtela me vytocit nebo je fakt hodna a nebo uplne blba. Nechapu to, ale asi to funguje. :lol: Porusila sem sestinedeli :lol:
A sem zas v klidu..Ja sem asi vnitrne fakt chlap :lol:

Jinak na pratelstvi mezi muzem a zenou verim.mam vetsinu pratel-muzu :lol: a z holkama jdu nakupovat ale pokecam si jen s chlapama. :lol:.Urcite dam vedet jak si zijem. Ja a Marus :mrgreen: :lol:.

Maruš se vám docela nakýblovala na vztahu. Proč tvůj manžel to nedělá jako tvůj bratr? Že moc neodepisuje, ono by jí to rychle došlo. Tlachá s ní, protože chce a dělá mu to dobře. Je fajn, že mu věříš a když vám to bude klapat, tak si myslím, že ti od Maruš nic nehrozí. Ale nedej bože, až budete mít nějakou krizi a on se rozeběhne za Maruš a ta dostane svou příležitost. :nevim:
Můj ex měl takový problém se svou ex. (Byli jsme hodně mladí 23..tak mějte pochopení pro mou story) Stále si myslela, že se k ní vrátí. Nevím, jak na to přišla, ale byla dost neodbytná. Když jsem jí potkala, tak jsem si z ní taky nic neděla - o 10 let starší, šedivá myš. Ale byla vytrvalá a byla součástí party přátel, s kterou jsme se scházeli. Pokaždé, když se opila, plakala tam a věšela se na něj a prosila ho, ať se k ní vrátí. Seděla jsem s ostatníma na barových židličkách a nevěřila svým očím. On tam stál, nevěděl, co dělat a bylo mu strašně trapně. A tak to pokračovalo asi 2 roky. Bydleli jsme spolu (s ex). A pak jsme jednou šli na zásnubní party našich kamarádů a všichni strašně chlastali. Ona tam za ním chodila celou noc jak vocásek. Po půlnoci jsem si všimla, že tam nejsou. Šla jsem na záchod, byli tam zamčeni. Když odemkli, tvrdili, že si povídali, v tu chvíli (notně připitá) mi totálně došla trpělivost a zatmělo se mi před očima. Původně jsem chtěla jednu vrazit jemu, ale seděl na tak úzkém místě, že mi nedával prostor na napřažení. Tak jsem se otočila, seděla na vaně a vrazila ji jednu pěstí. Pak jsem se otočila a jela taxíkem domů, i s jeho peněženkou a klíčema. Náš vztah takhle epizoda přežila, ale teď si zpětně myslím, že byla chyba, že to sám neutnul. A já celou dobu trpělivá, až jsem takhle strašně vypěnila. Tak bacha na tu hranou trpělivost. Aby si Maruš jednoho dne taky nezmastila. Nutno říct, že ze mě měla takovou hrůzu, že už na žádnou společnou akci nikdy nepřišla.. :lol: :lol:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7892 příspěvků 04.07.19 17:43
@moof píše:
Zajímavý rozhovor o čemkoliv, od politiky, sexu či vyprávění o dovolené. A ano, myslím, že on má doma něco špatně, ale taky toho je spoustu dobře, proto je ženatý a v celkovém součtu šťastně ženatý. A přes někdy velmi důvěrná témata, rozhodně ani jeden nemáme zájem i mimomanželský vztah, za spoustu let takového kamarádství bylo několik příležitostí přidat nějakou tu výhodu a nikdy se tak nestalo.

Tak z tebe (by) mi praskla cevka :mrgreen:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7892 příspěvků 04.07.19 17:49
@baimoli píše:
Maruš se vám docela nakýblovala na vztahu. Proč tvůj manžel to nedělá jako tvůj bratr? Že moc neodepisuje, ono by jí to rychle došlo. Tlachá s ní, protože chce a dělá mu to dobře. Je fajn, že mu věříš a když vám to bude klapat, tak si myslím, že ti od Maruš nic nehrozí. Ale nedej bože, až budete mít nějakou krizi a on se rozeběhne za Maruš a ta dostane svou příležitost. :nevim:
Můj ex měl takový problém se svou ex. (Byli jsme hodně mladí 23..tak mějte pochopení pro mou story) Stále si myslela, že se k ní vrátí. Nevím, jak na to přišla, ale byla dost neodbytná. Když jsem jí potkala, tak jsem si z ní taky nic neděla - o 10 let starší, šedivá myš. Ale byla vytrvalá a byla součástí party přátel, s kterou jsme se scházeli. Pokaždé, když se opila, plakala tam a věšela se na něj a prosila ho, ať se k ní vrátí. Seděla jsem s ostatníma na barových židličkách a nevěřila svým očím. On tam stál, nevěděl, co dělat a bylo mu strašně trapně. A tak to pokračovalo asi 2 roky. Bydleli jsme spolu (s ex). A pak jsme jednou šli na zásnubní party našich kamarádů a všichni strašně chlastali. Ona tam za ním chodila celou noc jak vocásek. Po půlnoci jsem si všimla, že tam nejsou. Šla jsem na záchod, byli tam zamčeni. Když odemkli, tvrdili, že si povídali, v tu chvíli (notně připitá) mi totálně došla trpělivost a zatmělo se mi před očima. Původně jsem chtěla jednu vrazit jemu, ale seděl na tak úzkém místě, že mi nedával prostor na napřažení. Tak jsem se otočila, seděla na vaně a vrazila ji jednu pěstí. Pak jsem se otočila a jela taxíkem domů, i s jeho peněženkou a klíčema. Náš vztah takhle epizoda přežila, ale teď si zpětně myslím, že byla chyba, že to sám neutnul. A já celou dobu trpělivá, až jsem takhle strašně vypěnila. Tak bacha na tu hranou trpělivost. Aby si Maruš jednoho dne taky nezmastila. Nutno říct, že ze mě měla takovou hrůzu, že už na žádnou společnou akci nikdy nepřišla.. :lol: :lol:
:hug: :cert:

Hele přesně, příležitost dělá zloděje. Často tu lidi řeší, že nemůžou nikde nikoho najít, ani kamarády ani partnery a po rozvodu a prostě když dojde na krizi, tak tady tenhle pán má řešení lusknutim prstu. Aneb další z řady důvodů, proč tohle netolerovat.

jege
Závislačka 3617 příspěvků 04.07.19 18:31
@Bubla Bůčková píše: :hug: :cert:
Hele přesně, příležitost dělá zloděje.

Ano, taky bych si tenkrát s tou kamarádkou dal říct a možná kdybych bych vytrval, tak i ona, jelikož měli menší rodinnou krizi… :jazyk:

baimoli
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 04.07.19 19:47
@Bubla Bůčková píše: :hug: :cert:Hele přesně, příležitost dělá zloděje. Často tu lidi řeší, že nemůžou nikde nikoho najít, ani kamarády ani partnery a po rozvodu a prostě když dojde na krizi, tak tady tenhle pán má řešení lusknutim prstu. Aneb další z řady důvodů, proč tohle netolerovat.

V tuhle chvíli může být zakladatelka asi klidná, ale tyhle Maruš a Lisy si nenápadně budují svou pozici a hlavně jsou na blízku. Ve chvíli kdy přijde krize, nebo se jen pohádáte tahle Maruš tam bude s připravenou náručí. O její nezištném úmyslu nejsem přesvědčená ani za mák. A i kdyby ujel i jednou…vztah to ovlivní, nakonec ho může kopnout do p-dele i zakladatelka sama, až jí dojde trpělivost. :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 44933 příspěvků 04.07.19 19:54
@moof píše:

Důležité je, že to nevadí partnerům

Hanulkaa
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 04.07.19 19:57

Tak mít kamarády je fajn, nedovedu si představit, že nemůžu mít kamarády mezi muži a navíc mám technické vzdělání a pracovně moc žen nepotkám. Ale má to hranice, za které nechodím, stejně tak manžel. Takové vypisování a sdílení s kolegyní by mi asi taky dost vadilo, i citová angažovanost jinde může vztah narušit. Navíc posílání mých fotek nebo fotek dětí paní, kterou neznám bych teda nesnesla. Na fotky jsem dost háklivá, aby si je prohlížel kde kdo a z porodnice, nebo miminka v žádném případě :roll:

moof
Stálice 82 příspěvků 04.07.19 20:16
@Venetia píše:
Důležité je, že to nevadí partnerům

Souhlasím. a kamarádově ženě to nevadí. přijde mi to divný, ale nevadí ji to, případně jestli ano, nic mu neřekne. kdyby mu to jen naznačila, tak on to dělat nebude, je to hodný manžel. Mají to doma nastaveno celkově dost nestandardně, ale funguje jim to

Honza 12
Generální žvanilka 23782 příspěvků 05.07.19 10:26
@Chytrak píše:
@Honza 12 pokud vim, tak to co ji pise a posila vi jen z toho co zakladatelce vyslepici jeji muz, ze napsal a poslal. Nevsiml jsem si, ze by zakladatelka mela krom par nahodne prectenych zprav trvaly otevreny pristup k jejich komunikaci. A krom tech co maj manzelstvi na haku, tak logicky kdyz budu mit nemanzelsky pomer, tak budu sdelovat jen to co potrebuji a musim, aby to neprasklo a udrzel jsem to co nejdyl v tajnosti. Ja to naopak vidim jako jeho velmi mazany tah. rika, ze se ji chlubi s fotkama z porodnice, resi jejich vztah jako s kamaradkou, ale pritom ji davno pigluje. Takovych pripadu jsou stovky(zrovna ted bezi na tohle tema vyborna Dr. Fosterova). I tady uz se to nejedne stalo, ze se ze skvele kamaradky/kolegyne stala oficialni manzelova milenka.

Psala, že četla velký kus komunikace.

káťa
Extra třída :D 14080 příspěvků 06.07.19 17:49

Ono tím, že komunikace v telefonu tvoří zanedbatelnou část oproti tomu, že si povídají x hodin denně v práci, tak číst výtěžek z komunikace po tel.je nic. Netuší, co probírají celé dny v práci.

Elis12344
Nováček 8 příspěvků 08.07.19 22:47

Zakladatelkoo ;D nejake info? :P :P

Ellie123
Nováček 5 příspěvků 09.07.19 11:29

Napsala jsi pouze její chování, jak si máme udělat objektivní obrázek, když pouze vykresluješ jednu stranu situace? Sama máš vědět jestli jsi natolik uvědomělá a jestli sis na základě toho vybrala někoho, kdo se jen tak nechá zblbnout.

Honza 12
Generální žvanilka 23782 příspěvků 09.07.19 11:39
@káťa píše:
Ono tím, že komunikace v telefonu tvoří zanedbatelnou část oproti tomu, že si povídají x hodin denně v práci, tak číst výtěžek z komunikace po tel.je nic. Netuší, co probírají celé dny v práci.

No baže. A právě proto, když by spolu fakt něco měli, tak by se to mělo odrazit i v jejich telefonní komunikaci.

Martina D.
Závislačka 2577 příspěvků 1 inzerát 09.08.19 12:37

Ahoj zakladatelko, jak se to vyviji dal s Marus? Uklidnilo se to nejak?

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Váš příspěvek
Reklama