Žena ryby a muž váhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:05
Žena ryby a muž váhy

Dobrý den, předem prosím o zachování anonymity z důvodu, že sem chodí známí

Nějaký čas chodím s mužem ve znamení vah, ne že bych dala na horoskopy apod, ale občas mě dovádí k šílenství.

Jsem ryba…Asi jak vyšitá. Nevím jak na něj? Rady, zkušenosti? Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Flyingfrog
Extra třída :D 12328 příspěvků 28.06.19 09:08

Nedá mi to, ale „jako jak jako?“ :)

Jsme s manželem stejná kombinace a taky mě občas dohání k šílenství. Ale netuším z tvého popisu, co přesně nefunguje.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 28.06.19 09:10

Pokud je to blbec, tak vas bude vytacet i jako vaha, stir, vodnar nebo jakykoliv jiny znameni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:15

V čem tě dovádí k šílenství? Několík mužû vah v rodině máme. Dlouho trvá, než se k něčemu odhodlaji. Mimochodem, já jsem váha a rybami si většinou nerozumím.

Uživatel je onlineMy Melody
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 28.06.19 09:16

Boze moj dobry, 21 storocie a ludia veria, ze na svete je 12 druhov ludi…a kartarkam a dalsim podvodnikom :zed:

Flyingfrog
Extra třída :D 12328 příspěvků 28.06.19 09:18

Vždyť je to stejně blábol. Já si popisem ryb akorát jen obhájím, že jsem nemožná, ale nepochybuju, že to bych byla v každém znamení. Podle čínského horoskopu jsem něco jiného a pravý opak ryb, tak co si z toho člověk vybere? Že nemá smysl věřit naprosto všemu. Jsou další horoskopy (keltský, indiánský) a v každém vyjde o každém něco jiného.

Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 28.06.19 09:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem prosím o zachování anonymity z důvodu, že sem chodí známí

Nějaký čas chodím s mužem ve znamení vah, ne že bych dala na horoskopy apod, ale občas mě dovádí k šílenství.

Jsem ryba…Asi jak vyšitá. Nevím jak na něj? Rady, zkušenosti? Děkuji
@Cenarius píše:
Pokud je to blbec, tak vas bude vytacet i jako vaha, stir, vodnar nebo jakykoliv jiny znameni.

To im nevysevetlis, prisposobuju si viere realitu, lebo im to zjednodusuje pohlad na svet, ktory sa zda menej komplikovany. Vsetci ludia na svete narodeni vo februari, v marci, v aprili…atd, su uplne rovnaki a tym je pre nich komplikovany svet vyrieseny.

Uiii
Kecalka 114 příspěvků 28.06.19 09:22
@My Melody píše:
Boze moj dobry, 21 storocie a ludia veria, ze na svete je 12 druhov ludi…a kartarkam a dalsim podvodnikom :zed:

Je 21. století a to znamená co? Principy vesmíru fungujou furt stejně. Karty fungujou zrovna tak až překvapivě přesně. Nikdo vás nenutí věřit. Tak vy nikoho nemáte právo soudit.
Jinak jakou mate zkušenost s kartama, jestli se mužu zeptat?

Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 28.06.19 09:22
@Anonymní píše:
V čem tě dovádí k šílenství? Několík mužû vah v rodině máme. Dlouho trvá, než se k něčemu odhodlaji. Mimochodem, já jsem váha a rybami si většinou nerozumím.

A ze ja doverne poznam niekolko vah, ktori konaju okamzite, neotalaju, nevahaju, tak co s tym, do ktoreho suplika ich supneme, aby nenarusovlai ludom vieru v horoskopy?

Uiii
Kecalka 114 příspěvků 28.06.19 09:24
@My Melody píše:
To im nevysevetlis, prisposobuju si viere realitu, lebo im to zjednodusuje pohlad na svet, ktory sa zda menej komplikovany. Vsetci ludia na svete narodeni vo februari, v marci, v aprili…atd, su uplne rovnaki a tym je pre nich komplikovany svet vyrieseny.

Nevím o nikom kdo by tohle tvrdil, ze všichni určitého znamení jsou stejní. Jen ze určité znamení ma možné podobne předpoklady k určitým věcem.

Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 28.06.19 09:26
@Uiii píše:
Je 21. století a to znamená co? Principy vesmíru fungujou furt stejně. Karty fungujou zrovna tak až překvapivě přesně. Nikdo vás nenutí věřit. Tak vy nikoho nemáte právo soudit.
Jinak jakou mate zkušenost s kartama, jestli se mužu zeptat?

Robilo sa xy vyskumov, ci ludia narodeni v ten isty datum su rovnaki a kazdy to vyvratil, nemaju nic spolocne, kazdy je iny.

Ono to funguje tak, ze ked stretnes niekoho vahaveho a je ine znamenie, tak akcentujes u neho inu vlasntost, aby ti sadla do jeho znamenia. Ak stretnes niekoho, kto zavaha a nahodou je vaha, okamzite to posilni tvoju vieru. Tie vlasntosti su tak vseobecne, ze zadnu viac menej na kazdeho, len ludia veriaci znameniam si ich ulozia podla svojej viery.

Příspěvek upraven 28.06.19 v 09:28

Flyingfrog
Extra třída :D 12328 příspěvků 28.06.19 09:28

@My Melody Doufám, že stejný názor máš i na víru v boha (jakéhokoliv).
Hlavně teda doufám, že stejně tak ty lidi urážíš. :)

Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 28.06.19 09:29
@Flyingfrog píše:
Hlavně teda doufám, že stejně tak ty lidi urážíš. :)

Ukaz mi, kde su moje urazky. Konkretne.

Příspěvek upraven 28.06.19 v 09:30

cocomoon
Kecalka 329 příspěvků 28.06.19 09:29

Vemte čínskej kalendář zvěrokruhu. Tam podle mě budete kompatibilní a vše bude all right.

Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 28.06.19 09:31
@Flyingfrog píše:
Hlavně teda doufám, že stejně tak ty lidi urážíš. :)

Kolko tu bolo clankov, kde sa zeny pytaju, ci sa k nim hodi nejaky muz, ktory je narodeny v tom a v tom znameni…posudzovat podlo toho ludi a vztahy je, no…ani neviem, ako to nazvat slusne. Ved to je neuveritelne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama