Budu mít někdy syna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jary1
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 13.09.17 15:42
Budu mít někdy syna?

Moje babička měla 3 dcery.
První dceři se narodily 3 kluci. Jeden děti nemá( a nebude mít). Druhý má 3 kluky. Třetí má 2 kluky.
Druhé dceři se narodil kluk a holka. Oba mají 2 děti a to vždy holku a kluka.
Třetí dcera ( moje mamka) má 2 holky. Ségře se narodila holčička a mně taky holčička.
Máme to v rodinách pěkně rozdělený. Myslíte, že se mi ta,,kletba,, podaří zlomit a pokud se zadaří budeme mít kluka? Filozofujete taky někdo tak? Jste pověrčivý?
Berte to jako téma na pobavení. :lol:

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ivana 85
Závislačka 2643 příspěvků 13.09.17 15:44

@jary1 nezalezi na tobe, ale na tvym partnerovi. Pohlavi urcujou spermie.

Kakika
Extra třída :D 14346 příspěvků 13.09.17 15:52

@jary1 švagrová si přála po dvou klucích holčičku (v její rodině byly pro změnu ze všech stran jen holky, takže ona tradici „porušila“, ale také holčičku chtěla) a místo toho se jí narodili klučičí dvojčata. Takže u čtyřech pindíků už prohlásila, že dá už to zkoušet nebude :lol:

U nás to bylo vždy na střídačku, v každé rodině první dvě děti v přesném pořadí kluk a pak holka. Jak u mojí maminky, tak u obou babiček a dokonce i prababiček. Bratr „porušil“ těmi klučičími dvojčaty a já mám poslušně nejdřív kluka a pak holku :mrgreen:

zrcadlo
Kelišová 5837 příspěvků 13.09.17 15:54

V mém okolí platí jasně, že tam, kde někdo vyloženě jedno pohlaví chce, tak má schválně vícero dětí toho „nechtěného“ pohlaví. A naopak tam, kde to těm lidem bylo upřímně jedno, tak většinou mají kluka i holku.
Já, moje ségra, můj brácha, moje dvě nejlepší kamarádky - my všichni jsme nikdy nepochopili, jak se někdo může rozbrečet po utz, že čeká kluka nebo holku a chtěl to druhé. A všichni máme dome kluka a holku (v různém pořadí).
Já si myslím, že příroda má smysl pro humor a je to zlomyslná potvora :mrgreen:

SussieS
Závislačka 3723 příspěvků 13.09.17 15:55

Teda když to napíšeš takhle, tak to vypadá skoro předurčeně :lol: U nás je to v široké rodině vždycky na střídačku, až jsem z toho alergická na větu „už máte holčičku, tak teď chlapečka, pěkně do párečku“ :D
Znám rodinu, kde byli 4 kluci a napopáté holka, takže to nevzdávej :lol:

Anonymní  13.09.17 15:59
@jary1 píše:
Moje babička měla 3 dcery.
První dceři se narodily 3 kluci. Jeden děti nemá( a nebude mít). Druhý má 3 kluky. Třetí má 2 kluky.
Druhé dceři se narodil kluk a holka. Oba mají 2 děti a to vždy holku a kluka.
Třetí dcera ( moje mamka) má 2 holky. Ségře se narodila holčička a mně taky holčička.
Máme to v rodinách pěkně rozdělený. Myslíte, že se mi ta,,kletba,, podaří zlomit a pokud se zadaří budeme mít kluka? Filozofujete taky někdo tak? Jste pověrčivý?
Berte to jako téma na pobavení. :lol:

U mého manžela: jeho děda má jen bratry, sám má pouze 4 syny, VŠICHNI mají samé kluky, takže můj manžel má jenom bratry a bratrance od otce, manželovi bratři mají taky jenom kluky, my děti ještě nemáme, ale jsem zvědavá, jestli budeme pokračovat :lol:

jary1
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 13.09.17 16:06

@zrcadlo @SussieS mně je vlastně jedno, co by to bylo. Jen mě to fakt zaráží, jak to vychází :think:.

SussieS
Závislačka 3723 příspěvků 13.09.17 16:11

@jary1 Někdy je to zajímavé…
Ale ta známá mě pobavila. Říkala, že jako první dítě si fakt přála chlapečka. Byl to. Jako druhého taky chtěla kluka. Byl to :) Když čekala třetí, tak si přála konečně holčičku, a když se narodil opět kluk a ona čekala čtvrté, tak už hlásala, že je jí to úplně jedno :) no asi to jedno nebylo, protože se pokusili ještě o páté a to už se teda povedlo :D

dasajur
Stálice 98 příspěvků 13.09.17 16:17

No tak moje prababička dvě dcery, pak jedna tahle dcera dvě holky, druhá dcera jednu holku (mojí mamku). Moje mamka mě a po 16 letech syna (mýho bráchu). Když jsme s mužem zakládali rodinu, bylo mi ho skoro líto, že syna mít nebude (toužil po něm). Výsledek? Máme kluky dva. A na třetí (holčičku) se teda nechystám, mám dojem, že ji muž neumí. :D

Plano
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 13.09.17 16:18

U nas zase same baby.Mam jen 2 sestrenice, jedna ma 1 holku. Babicka mela 2 dcery, mamka nas taky 2 dcery + teda do tretice benjaminek bracha. Ale ja mam 2 holcicky, segra i bracha taky po jedne holcicce. Manzel by rad kluka, at ma s kym chodit do lesa na drevo :D ale dcery samozrejme zboznuje.

terinka4444
Hvězda diskuse 59930 příspěvků 13.09.17 16:28

Manželův nejstarší bratr má dva kluky, pak sestra kluka a holku, pak další bratr kluka a holku a manžel je nejmladší, tak mi říkával, že on bude mít dvě holky( já toužila po holkách) no a máme dvě holky :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 13.09.17 16:30

Babička má 1 holku a pak 2 kluky, holka má 2 holky, kluci mají 2 kluky, já, jakožto dcera dcery mám taky 2 holky, jeden z kluků kluka č.1 má 2 kluky, druhej z kluků kluka číslo 1 má jednoho a druhýho čekají, první z kluků kluka č.2 má kluka a čekají klučičí dvojčata.

Fuj, jsem se zapotila :mrgreen: Takže u nás je to úplně psycho

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 13.09.17 16:30

Právě mi přestalo slovo kluk dávat význam :D

rozmaryna1234
Kecalka 441 příspěvků 13.09.17 16:33

Moje mamka ma sestru, ja mám dvě sestry a ja mám dvě dcery. Takže babinec. :lol:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 13.09.17 16:38

To přeci záleží na chlapovy, jaká spermie propluje

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Každodenní boj. Lékaři zachrání děti, které schováte do dlaně

Malí uzlíčci, které váží i pouhých 1000 gramů a bez nadsázky se svým rodičům... číst dále >

Podpořte zvídavost svých dětí vhodným dárkem pod stromeček

Možná už je vaše skrýš vánočních dárků plná krásných aut, panenek a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kliky a dřepy prodlužují život, tvrdí studie. A ochrání i před rakovinou

Úsloví "sportem ke zdraví" stále platí. A nemusíte zrovna běhat nebo jet na... číst dále >

ROZSTŘEL: Pro malé děti není inkluze vhodná, tvrdí nevidomá právnička

V České republice na tom nejsme vůbec špatně, řekla v Rozstřelu na adresu... číst dále >

Reklama