Pohlaví dítěte podle kalendáře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 13.09.17 15:17
Pohlaví dítěte podle kalendáře

Ahoj holky, s kamarádkou jsem že srandy koukala, jak vychází pohlaví podle čínského kalendáře( kolik je let matce v době početí a měsíc početí dítěte ) oběma nám to vyšlo a zajímá mě jestli je to náhoda a nebo vám to taky vyšlo správně. Díky za anketu :lol:

Reklama

Reklama

Reakce:

Kelpie
Povídálka 38 příspěvků 13.09.17 15:23

Mám doma dvě a ani u jednoho to nevyšlo :)

Tichošlápek
Kelišová 5301 příspěvků 3 inzeráty 13.09.17 15:24

Syn by měl byt holcicka :lol: tak ti nevim, ale prijde mi to jako loterie

Vittorie
Stálice 63 příspěvků 13.09.17 15:24

Nám to vyšlo, ale je to 50% na 50%, takže se občas trefí občas ne :)

jary1
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 13.09.17 15:25

Mně vyšel kluk, ale mám holku.
Kamarádka mi zkoušla vypočítávat pohlaví ( když jsem byla těhotná) dle krve rodičů a taky mi vyšel kluk.

Manhattan
Závislačka 2888 příspěvků 13.09.17 15:35

Mě vyšlo, že čekám kluka, ale doktoři mi minulý týden řekli, že to bude na 100% holčička :D

Meggynka
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 13.09.17 15:40

Přijde mi to jako dobrá blbost, protože by to znamenalo, že např. všechny ženy, kterým je 31 let a poučnou dítě v září budou mít holku :mrgreen:

Mollify83
Kecalka 265 příspěvků 13.09.17 16:03

Oba synové měli být holka ;) takže prd :mrgreen:

tumpach
Kelišová 5544 příspěvků 13.09.17 16:10
Je to kravovinka,
@Meggynka píše:
Přijde mi to jako dobrá blbost, protože by to znamenalo, že např. všechny ženy, kterým je 31 let a poučnou dítě v září budou mít holku :mrgreen:

souhlasím, blbina :mrgreen: :mrgreen:
zkoušela jsem a vyšlo mi to jen jednou ze tří :think:, takže blbost

Bebuše
Echt Kelišová 7623 příspěvků 1 inzerát 13.09.17 17:31

První ano, druhá ne.

Jana206
Generální žvanilka 24495 příspěvků 13.09.17 20:23

Mam ctyri deti, vyslo to pouze u dvou. Je to blbost, pribuzna rodila o dva dny pozdeji jako ja, jsme narozene ve stejnem roce a stejnem měsíci, máme stejny lunarni vek, ona ma spravne podle kalendáře kluka, ja holku :pankac:

elle21
Kecalka 490 příspěvků 13.09.17 20:26

Taky jsem se na to dívala a mě to vyšlo ;) u toho věku matky si musíš přičíst rok navíc, u čínského kalendáře se roky počítají už od početí

Jana206
Generální žvanilka 24495 příspěvků 13.09.17 21:10

@elle21 jj,je fakt, ze spolehlivejsi je stahnout si tabulku a ten vek si dopočítat podle uvedenych dat, nez to zadat do kalkulacky. Ja jsem nasla i takovou tabulku, kde se pricitaly dva roky. Takze pekne nejednotný guláš :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm tipů, jak ukořistit vzdělávací chvilku na rodičovské

Nepotřebujete několik hodin v kuse. Bohatě vám postačí pár minut, když zrovna... číst dále >

Snažení a sex: Když se z milování stane povinnost

Několik měsíců se snažíte o miminko a stále nic? Buďte opatrní, aby touha po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chuť na sladké může ukazovat na poruchu spánku i štítné žlázy

Neodbytná touha po cukru nemá jediné správné vysvětlení. Může signalizovat... číst dále >

Soumrak smažáku. Rychlé a skvělé večeře pro milovníky sýra

Zapomeňte na smažený sýr, stálici jídelních lístků českých pohostinství i... číst dále >

Reklama