Pohlaví dítěte podle kalendáře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 13.09.17 15:17
Pohlaví dítěte podle kalendáře

Ahoj holky, s kamarádkou jsem že srandy koukala, jak vychází pohlaví podle čínského kalendáře( kolik je let matce v době početí a měsíc početí dítěte ) oběma nám to vyšlo a zajímá mě jestli je to náhoda a nebo vám to taky vyšlo správně. Díky za anketu :lol:

Reklama

Reklama

Reakce:

Kelpie
Povídálka 41 příspěvků 13.09.17 15:23

Mám doma dvě a ani u jednoho to nevyšlo :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Kelišová 6012 příspěvků 13.09.17 15:24

Syn by měl byt holcicka :lol: tak ti nevim, ale prijde mi to jako loterie

Vittorie
Stálice 66 příspěvků 13.09.17 15:24

Nám to vyšlo, ale je to 50% na 50%, takže se občas trefí občas ne :)

jary1
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 13.09.17 15:25

Mně vyšel kluk, ale mám holku.
Kamarádka mi zkoušla vypočítávat pohlaví ( když jsem byla těhotná) dle krve rodičů a taky mi vyšel kluk.

Manhattan
Závislačka 3116 příspěvků 13.09.17 15:35

Mě vyšlo, že čekám kluka, ale doktoři mi minulý týden řekli, že to bude na 100% holčička :D

Meggynka
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 13.09.17 15:40

Přijde mi to jako dobrá blbost, protože by to znamenalo, že např. všechny ženy, kterým je 31 let a poučnou dítě v září budou mít holku :mrgreen:

Mollify83
Kecalka 333 příspěvků 13.09.17 16:03

Oba synové měli být holka ;) takže prd :mrgreen:

tumpach
Kelišová 5610 příspěvků 13.09.17 16:10
Je to kravovinka,
@Meggynka píše:
Přijde mi to jako dobrá blbost, protože by to znamenalo, že např. všechny ženy, kterým je 31 let a poučnou dítě v září budou mít holku :mrgreen:

souhlasím, blbina :mrgreen: :mrgreen:
zkoušela jsem a vyšlo mi to jen jednou ze tří :think:, takže blbost

Bebuše
Echt Kelišová 7662 příspěvků 13.09.17 17:31

První ano, druhá ne.

Jana206
Generální žvanilka 24831 příspěvků 13.09.17 20:23

Mam ctyri deti, vyslo to pouze u dvou. Je to blbost, pribuzna rodila o dva dny pozdeji jako ja, jsme narozene ve stejnem roce a stejnem měsíci, máme stejny lunarni vek, ona ma spravne podle kalendáře kluka, ja holku :pankac:

elle21
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 13.09.17 20:26

Taky jsem se na to dívala a mě to vyšlo ;) u toho věku matky si musíš přičíst rok navíc, u čínského kalendáře se roky počítají už od početí

Jana206
Generální žvanilka 24831 příspěvků 13.09.17 21:10

@elle21 jj,je fakt, ze spolehlivejsi je stahnout si tabulku a ten vek si dopočítat podle uvedenych dat, nez to zadat do kalkulacky. Ja jsem nasla i takovou tabulku, kde se pricitaly dva roky. Takze pekne nejednotný guláš :mrgreen:

Lucius08
Kecalka 125 příspěvků 26.09.17 20:37

Úplně vsechno je nesmysl. Hrozně jsem si přála druhé dítko holčičku, držela jsem nesmyslnou dietu tři měsíce před početím, počítala si to podle čínského kalendáře, stáří krve, znamení, oplodnění 3dny před ovu ( kupovala jsem si drahe ovulacni testy) aaaa stejně prd :-D čekáme chlapečka. Takže je to prostě o chlapovi, my ani hvězdy to neovlivnime :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Angína si hledá oslabené jedince. Když vás dostane, k lékaři musíte

Oteklé mandle, bolest v krku při polykání, někdy i problémy s dýcháním.... číst dále >

Příběh Aleny: Nastěhoval se k nám švagr, manžel to neřeší, já zuřím

Před pár týdny jsme poskytli na pár dní azyl bratrovi manžela. Žena ho... číst dále >

Reklama