Reklama

Vazivová bulka na kostrči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 21.12.09 21:46
bulka na kostrči

Asi před týdnem jsem si všimla u Lukáška na kostrči malého výrostku. Tak nějak jsem na to pořád musela myslet, i když to vapadalo fakt jen jako výrustek. Dnes jsme byli u doktorky, tak jsem jí to ukazovala. Posílá nás na chíru, aby na to mrkli pod ultrazvukem. Prý to vypadá jako benigní vazivový váček. Zatím neplaším, ale jdeme na chirurgii až po Novém roce, tak by mě zajímalo, zda jste někdy měli s něčím podobným zkušenost a jak se to řešilo (vyříznout?).

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62891 příspěvků 3 inzeráty 22.12.09 14:01

Ahojky, kamarádka něco takového měla - řešilo se to vyříznutím, ale dělali jí to až v dospělosti, dřív s tím problém neměla.

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 22.12.09 18:13

Já jsem si právě říkala, že to má v místech, kde by to nemělo působit žádné problémy, takže pokud to „nic“ nebude, že by se to mohlo nechat na pozdější dobu, než umrtvovat malé mímo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >