Být upřímná?

Anonymní
23.4.21 23:30

Byt uprimna?

Ahoj..poradíte mi prosim? Nejakou dobu zpet me opustil chlap, formou ghostingu, ze dne na den a pote naprostá ignorace. Tesne predtim jsem citila ze mi lze a ze je v tom jina, nekolikrat jsem se zeptala… bez hysterie a vycitek… pokazde to zaprel. A potom se vyparil jako duch. Nedavno se mi potvrdilo, ze jsem mela pravdu. Chtela bych mu jen bez hysterie, vycitek napsat, ze mohl byt tenkrat uprimny, ze jsem jej mela za dobreho cloveka, a ze necekam ze se ozve, jen ze snad nekdy pochopi jak jsem se citila. Myslite ze je to dobry napad? Chci to konecne cele v sobe uzavřít, podivat se na sebe s pocitem, ze jsem rekla co jsem potrebovala a s klidem budu zit dal. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
675
23.4.21 23:31

Tak jestli mas potrebu tak mu to napis. Ja osobne bych to nechala byt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
23.4.21 23:38

@Len123l vzdy ctu a slysim, ze minulost ma zustat minulosti… nekdy to tak opravdu je. Pravdepodobne si to přečte a okamzite zapomene, jen po tom vsem co mi kdy rikal a jak se choval by si zasloužil malou zpětnou vazbu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
23.4.21 23:40

I když to napíšeš bez „hysterie“, tak stejně podle mě budeš vypadat jako hysterka a ženská, co se nedokáže přes něj přenést. A hlavně pokud napíšeš, to co plánujěš, tak beze sporu budeš vypadat jako chudinka.

Já bych se na to vykašlala, udělala si něčím radost, řekla si, že byl deb. l a nechala ho minulostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
23.4.21 23:41

Prosím tebe vykašli se na něj. Lhal ti, opustil tě. Co víc měl udělat, aby jsi pochopila, že to nebylo pravé ořechové?
Buď ráda že ses ho zbavila " bez práce " a soustřeď se na sebe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
23.4.21 23:44
@Anonymní píše:
Ahoj..poradíte mi prosim? Nejakou dobu zpet me opustil chlap, formou ghostingu, ze dne na den a pote naprostá ignorace. Tesne predtim jsem citila ze mi lze a ze je v tom jina, nekolikrat jsem se zeptala… bez hysterie a vycitek… pokazde to zaprel. A potom se vyparil jako duch. Nedavno se mi potvrdilo, ze jsem mela pravdu. Chtela bych mu jen bez hysterie, vycitek napsat, ze mohl byt tenkrat uprimny, ze jsem jej mela za dobreho cloveka, a ze necekam ze se ozve, jen ze snad nekdy pochopi jak jsem se citila. Myslite ze je to dobry napad? Chci to konecne cele v sobe uzavřít, podivat se na sebe s pocitem, ze jsem rekla co jsem potrebovala a s klidem budu zit dal. :nevim:

To si radši vyrob nějakou woodoo panenku, které to všechno od plic řekneš, ale před ním se už neponižuj. Půl dne budeš smolit nějakou sms nebo mail, on si to možná přečte, protočí oči a hodí do virtuálního koše… Podívej se na sebe ne s pocitem, že jsi řekla, cos potřebovala, ale s pocitem, že nemarníš svou energií tam, kde to nestojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
23.4.21 23:44

@Barrbarella nevim to s tou minulosti ale podle me veci ktery nemaj smysl resit se resit nemusi. Nicmene jestli to opravdu tak chces A udela ti to dobre, napis mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20166
23.4.21 23:45

Neměl koule se k tomu postavit čelem, nebude mít koule, aby si přiznal, že je srab. Kašli na srá. če…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
23.4.21 23:47

Jop, porad to nedokazu asi pochopit a přenést se pres to…jsem důvěřivej blbec a je to porad tezke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
23.4.21 23:47
@Anonymní píše:
Ahoj..poradíte mi prosim? Nejakou dobu zpet me opustil chlap, formou ghostingu, ze dne na den a pote naprostá ignorace. Tesne predtim jsem citila ze mi lze a ze je v tom jina, nekolikrat jsem se zeptala… bez hysterie a vycitek… pokazde to zaprel. A potom se vyparil jako duch. Nedavno se mi potvrdilo, ze jsem mela pravdu. Chtela bych mu jen bez hysterie, vycitek napsat, ze mohl byt tenkrat uprimny, ze jsem jej mela za dobreho cloveka, a ze necekam ze se ozve, jen ze snad nekdy pochopi jak jsem se citila. Myslite ze je to dobry napad? Chci to konecne cele v sobe uzavřít, podivat se na sebe s pocitem, ze jsem rekla co jsem potrebovala a s klidem budu zit dal. :nevim:

Já bych ho vygoustovala taky. A třeba napsala dopis a pak ho spálila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
23.4.21 23:48

Jsem taky nastvana na sebe ze jsem nedala na svoji intuici tenkrat, ze jsem dala na jeho slova a verila mu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
23.4.21 23:49

I kdyz mu napises stejne ti to nepomuze. To si musim sama se sebou zpracovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
23.4.21 23:50

Je to zvlastni pocit vedet ze jsem mela pravdu, ale vubec mne to netěší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
23.4.21 23:50

Normalka. Zamilovanej clovek je slepej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
23.4.21 23:51

@Russet dopis jsem napsala a spalila pri minulém úplňku 😂 moc to nepomohlo