Co byste si o jeho chování mysleli?

Anonymní
23.4.21 19:36

Co byste si o jeho chování mysleli?

Dobrý den, máme v práci jednoho kolegu v mém věku, je nám lehce přes 20. Když jsem minule něco vyprávěla kolegyni, tak mi začal skákat do řeči a říkal mi:,, No to víš že jo, no to říká každý.,,
Co byste si o něm mysleli?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3806
23.4.21 19:41
:lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
23.4.21 19:42
8o
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Alriga
23.4.21 19:42

To je ta stejná, co jí „skáče do řeči“ ten přítel-lékař, ne?

  • Citovat
  • Upravit
35978
23.4.21 19:45

Určitě tě miluje a chce s tebou mít 3 děti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ontarova.stara
23.4.21 19:45

Ja bych se objednala k nejake kapacite, ktera by se mnou takovou ptakovinu rozebrala. Nebo bych se vykecala na emiminu.

  • Citovat
  • Upravit
12664
23.4.21 19:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme v práci jednoho kolegu v mém věku, je nám lehce přes 20. Když jsem minule něco vyprávěla kolegyni, tak mi začal skákat do řeči a říkal mi:,, No to víš že jo, no to říká každý.,,
Co byste si o něm mysleli?

Kolega? Nedavno si psala pritel lekar..boze to je fakt existencionalni problem.. 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9104
23.4.21 19:50

Myslím, že jsi psychicky nemocná, když máš potřebu to tu pořád dokola omílat. :roll: Pomohlo ti to? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1553
23.4.21 19:50
@lilith1 píše:
Kolega? Nedavno si psala pritel lekar..boze to je fakt existencionalni problem.. 8o

Zakladatelka je zrejme take lekarka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ontarova.stara
23.4.21 19:53
@Serpentini píše:
Myslím, že jsi psychicky nemocná, když máš potřebu to tu pořád dokola omílat. :roll: Pomohlo ti to? :mrgreen:

„No to víš že jo, no to říká každý“…muheheeee :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
PaníKadrnožková
23.4.21 20:01

Vona tady takovou kravinu uz resila, jo 8o

  • Citovat
  • Upravit
3068
23.4.21 20:05
:lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sonarka
23.4.21 20:08

Občas mívám pocit, že jsem lehce nenormální…emimi mě z toho ale vždy spolehlivě vyléčí :P :lol:

  • Citovat
  • Upravit
3806
23.4.21 20:10
@Sonarka píše:
Občas mívám pocit, že jsem lehce nenormální…emimi mě z toho ale vždy spolehlivě vyléčí :P :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :potlesk: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Alriga
23.4.21 20:14
@PaníKadrnožková píše:
Vona tady takovou kravinu uz resila, jo 8o

No. Šlo o přítele…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová