Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
To je ta stejná, co jí „skáče do řeči“ ten přítel-lékař, ne?
Ja bych se objednala k nejake kapacite, ktera by se mnou takovou ptakovinu rozebrala. Nebo bych se vykecala na emiminu.
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme v práci jednoho kolegu v mém věku, je nám lehce přes 20. Když jsem minule něco vyprávěla kolegyni, tak mi začal skákat do řeči a říkal mi:,, No to víš že jo, no to říká každý.,,
Co byste si o něm mysleli?
Kolega? Nedavno si psala pritel lekar..boze to je fakt existencionalni problem.. ![]()
Myslím, že jsi psychicky nemocná, když máš potřebu to tu pořád dokola omílat.
Pomohlo ti to? ![]()
@lilith1 píše:
Kolega? Nedavno si psala pritel lekar..boze to je fakt existencionalni problem..
Zakladatelka je zrejme take lekarka ![]()
@Serpentini píše:
Myslím, že jsi psychicky nemocná, když máš potřebu to tu pořád dokola omílat.Pomohlo ti to?
„No to víš že jo, no to říká každý“…muheheeee ![]()
Občas mívám pocit, že jsem lehce nenormální…emimi mě z toho ale vždy spolehlivě vyléčí
![]()
@Sonarka píše:
Občas mívám pocit, že jsem lehce nenormální…emimi mě z toho ale vždy spolehlivě vyléčí![]()
@PaníKadrnožková píše:
Vona tady takovou kravinu uz resila, jo
No. Šlo o přítele…
Dobrý den, máme v práci jednoho kolegu v mém věku, je nám lehce přes 20. Když jsem minule něco vyprávěla kolegyni, tak mi začal skákat do řeči a říkal mi:,, No to víš že jo, no to říká každý.,,
Co byste si o něm mysleli?