Návrat k bývalému po čase

Anonymní
23.4.21 19:46

Návrat k bývalému po čase

Ahooj :mavam:
Chci se zeptat na zkušenosti, jestli jste se někdy k sobě vrátily s bývalým partnerem/partnerkou.. pokud nebyl důvod vašeho rozchodu vážný problém a potřebovaly jste jen např oba dva dospět. A jestli to potom bylo lepší, nebo stráta času..
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.4.21 19:47

A jaky byl duvod k tomu rozchodu? Slepovane hrnky nikdy nedrzi… kdyz uz rozchod byl tak to takova laska nebyla, to by se totiz nerozpadla

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
23.4.21 20:04

Jo, dokonce se dvema. Ani jednou to nevedlo k nicemu extra :nevim: ten duvod rozchodu se jen tak neztrati :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
35
23.4.21 20:06

Já jsem se vrátila a nelituji. Byli jsme spolu 6 let, důvod rozchodu byl vážný a na straně partnera, odmítal jej řešit, jednoho dne jsem se prostě naštvala a odešla. Poté jsme byli 3 roky v kontaktu pracovně a na přátelské úrovni, oba jsme měli jiné partnery. Přítel hodně věcí zpackal, ale taky hodně věcí napravil a skutečně uznal chybu.
Pokud uvažuješ o návratu, první pravidlo je= musí se vyřešit důvod, proč jste se rozešli, jinak to nemá cenu a dožene vás to.
Potom ano, může to klapat. V létě máme svatbu a plánujeme dítě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
23.4.21 21:30

@Kamikaaaze Svoji zkušenost nemám, ale od nejlepší kamarádky a souhlasím přesně s tím, co píšeš. Vyřeší-li se důvod původního rozchodu, tak to smysl zkusit má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4530
24.4.21 19:46
@Anonymní píše:
Ahooj :mavam:
Chci se zeptat na zkušenosti, jestli jste se někdy k sobě vrátily s bývalým partnerem/partnerkou.. pokud nebyl důvod vašeho rozchodu vážný problém a potřebovaly jste jen např oba dva dospět. A jestli to potom bylo lepší, nebo stráta času..
Děkuji

Ale jo a zdá se, že to vychází. Ale my dospět nepotřebovali, nám už je hodně a oba jedno manželství máme za sebou. Nicméně problém tu byl, oba jsme se v něm posunuli a našli kompromis. Teď jsme zasnoubení. Návratu zatím nelituji a už je to taky delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat