Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
A jaky byl duvod k tomu rozchodu? Slepovane hrnky nikdy nedrzi… kdyz uz rozchod byl tak to takova laska nebyla, to by se totiz nerozpadla
Jo, dokonce se dvema. Ani jednou to nevedlo k nicemu extra
ten duvod rozchodu se jen tak neztrati ![]()
Já jsem se vrátila a nelituji. Byli jsme spolu 6 let, důvod rozchodu byl vážný a na straně partnera, odmítal jej řešit, jednoho dne jsem se prostě naštvala a odešla. Poté jsme byli 3 roky v kontaktu pracovně a na přátelské úrovni, oba jsme měli jiné partnery. Přítel hodně věcí zpackal, ale taky hodně věcí napravil a skutečně uznal chybu.
Pokud uvažuješ o návratu, první pravidlo je= musí se vyřešit důvod, proč jste se rozešli, jinak to nemá cenu a dožene vás to.
Potom ano, může to klapat. V létě máme svatbu a plánujeme dítě ![]()
@Anonymní píše:
Ahooj
Chci se zeptat na zkušenosti, jestli jste se někdy k sobě vrátily s bývalým partnerem/partnerkou.. pokud nebyl důvod vašeho rozchodu vážný problém a potřebovaly jste jen např oba dva dospět. A jestli to potom bylo lepší, nebo stráta času..
Děkuji
Ale jo a zdá se, že to vychází. Ale my dospět nepotřebovali, nám už je hodně a oba jedno manželství máme za sebou. Nicméně problém tu byl, oba jsme se v něm posunuli a našli kompromis. Teď jsme zasnoubení. Návratu zatím nelituji a už je to taky delší dobu.
Ahooj
Chci se zeptat na zkušenosti, jestli jste se někdy k sobě vrátily s bývalým partnerem/partnerkou.. pokud nebyl důvod vašeho rozchodu vážný problém a potřebovaly jste jen např oba dva dospět. A jestli to potom bylo lepší, nebo stráta času..
Děkuji