Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Ahojky, mám takový dotaz. Koukala jsem lahvičku medela calma Vlastně pořádně nevím jak jí udržovat. Píšou tam, že sterilizovat jedenkrát denně, ale mám měsíční miminko. Tak teď nevím zdali stačí opravdu jen umýt v mycim prostředku, nechat uschnout a opět použít. Taky je v návodu řeč o vyvaření na 5 min., ale mám parni sterilizátor avent. Mohu to dát i do něj nebo mám raději jen vyvarovat? Předem děkuji ![]()
Určitě můžeš použít ten sterilizátor…já sem sterilizovala taky tak 1× denně možná i on den..láhvicky sem vždycky umyla normálně teplou vodou a jarem občas sem použila desinfekční prostředek na láhve…sterilizovala sem tak možná cca první 2-3 měsíce pak už tak max jednou za týden,…od prvních prikrmu už vůbec…nádobí taky není sterilní…pak už sem lahvičky dávala normálně do myčky…
@Sweetis píše:
Ahojky, mám takový dotaz. Koukala jsem lahvičku medela calma Vlastně pořádně nevím jak jí udržovat. Píšou tam, že sterilizovat jedenkrát denně, ale mám měsíční miminko. Tak teď nevím zdali stačí opravdu jen umýt v mycim prostředku, nechat uschnout a opět použít. Taky je v návodu řeč o vyvaření na 5 min., ale mám parni sterilizátor avent. Mohu to dát i do něj nebo mám raději jen vyvarovat? Předem děkuji
Můžeš i ve sterilizázoru. Já ji vyvářela v jednom hrnci na to určeném.