Cam Cortina X3 Tris Evolution v. Chicco S3 Top

5
6.6.07 12:36

Cam Cortina X3 Tris Evolution v. Chicco S3 Top

Ahoj,

prosim Vas poradte mi. Uz som bola skoro na 100% rozhodnuta pre Cortinu, ale pozrela som sa na Chicco S3 a celkom sa mi paci. Hlavne sa mi paci, ze ma nafukovacie kolesa, pricom je asi rovnako tazky ako Cortina a rucnu brzdu. Nevyhodou vsak je, ze nema otocnu sportovu cast a vanicka sa mi zda dost mala. Prosim prosim o kazdy nazor.

Dakujem, Lucia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

326
6.6.07 22:01

Ahojky, asi Tě moc nepotěším, ale vpodstatě si myslím, že je úplně jedno, jaký kočárek si koupíš. Hlavně, aby se v něm líbilo miminku. My máme kočárek starý skoro 4 roky, je to normální trojkombinace. Má vaničku s ouškama, když se vydělá, je z toho normální hluboký a po odejmutí části na nohy je z toho sportáček. Má značku obyčejnou: „Dema“, je to čtyřkolový kočárek, se kterým se dá jezdit po lesních cestách a dítko se nepřevrhne. Tot můj názor. Ale snad Ti někdo poradí. Jo a nebyl vůbec moc drahý. Zkrátka obyč. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.6.07 06:16

Ahoja, tak já nasi taky moc nepotěším, ale nešla bych ani do jednoho, když jsme kupovali kočárek pro druhé mimi, tak už jsem měla jasné poznatky o tom co je nejlepší a taky se mi tyto dva kočárky líbily- ale cortina- šisuje a šílenost je ji složit, hlavně musíš vlastně ještě když už je kočárek složený, jakoby složit ještě to přední kolečko, nebo ho vyndat, nebo mít auto kombíka :-) a hlavně když ho skládáš, naubráníš se odření konstrukce, sám složený nestojí, což některé kočárky ano. A nvíc- on má dlouhou plochu na ležení, ale je trgicky úzký, roční mimi ve fusaku by byl asi problém… No a chicco- nejdou mu polohovat nožičky, to by naší malé hodně vadilo a hlavně zádíčka nejdou položit do roviny a vzhledem, že do korbičky se ti mimi vejde tak max do 5ti měsíců, mi připadá že pro tak malé mimi by to chtělo ješte vodorovné ležení a hlavně zvednuté nožičky, to je ale jen můj názor… My máme Jané s korbičkou- krásně prostorná, s matrixem- kříženec mezi korbičkou a autosedačkou- lze u něho polohovat zádíčka- v autě kvůli bezpečnosti napolohuješ do podoby sedačky vajíčko a když nacvakneš na kočár položíš do roviny, aby si mimi nenamáhalo zádíčka. No a sporták jedna básen- širokej, dlouhej, plynule se polohujou zádíčka, nožičky mají asi tři polohy. A hlavně je šííííleně lehoučkej :-) do kufru ho dávám jednou rukou a ještě zvládnu mit Haničku na břiše v šátku :-) Tak doufám, že jsem trochu pomohla…

• Nahlásit
  • Citovat
7.6.07 19:50

Luciaj, my Cortinu mame a se skladanim jsme spokojeni … mame kombika, tak poho. Korba se mi zda dost velka, ale protoze mame dubnove mimi, stejne pocitam, ze na zimu pujde do sportaku. Na ten se moc tesim!!! Jezdi se s nim lip nez s hlubokou korbou, ma niz teziste. Ma polohovatelnou operku na nohy, padadni teplej nanoznik, polohovatelna zada do uplneho lehu, da se otocit pro i proti smeru jizdy, … . Kola ma Cortina sice gumova, ale jezdi se s nima dobre.
Nad S3 jsme taky uvazovali, ale vadilo nam prave to nepolohovani nozicek a mala korba. Pry i na nej byva vic reklamaci.

my jsme s Cortinou zatim moc spokojeni!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama