Časopis s kostlivcem

830
6.10.05 11:45

Časopis s kostlivcem

Ahoj holky,

podařilo se některé z vás sehnat časopis Poznej své tělo (nebo tak nějak :) )? Chtěla jsem ho koupit synkovi, ale trafiky kolem nás ho sice objednali, ale prý je problém ho dostat. Jak je to jinde?

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
6.10.05 11:59

Ahojka Smokie,
u nás je toho v trafikách plno, ale já jsem odmítla to kupovat. Ne kvůli ceně, ale kvůli tomu, že jsem jako malá holka měla děsný strach z kostlivců a náš kluk se bojí v noci i židle postavené u okna, natož tak kostlivce! Původně ho moc chtěl,ale nakonec jsme mu to rozmluvili. Je to zvláštní, nikdy jsme ho nestrašili,ale s věkem k takovým těm dětským strachům a bubákům dospěl sám. Navíc si myslím, že je to dost peněz na to, abysme pak měli kostlivce ve skříni :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
14079
6.10.05 12:10

U nás v trafice ho mají a přijde mi to jako typický tahák na peníze. Teď si koupíš první vydání s nějakou kostí a dalšího půl roku (nebo kdoví jak dlouho) budeš shánět poslední vydání a utrácet za to peníze. Otázka je, jestli, pokud děti o toho kostlivce až tak moc stojí, by se nedal sehnat v celku jako nějaká stavebnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
6.10.05 12:34

Holky, dík, já jsem byla spíš zvědavá, taky mi to přišlo dost peněz, navíc synek jak viděl reklamy, tak si dělal kostlivce ze všeho možnýho a nosil to s sebou :lol: . Jeho kamarád má takovýho malýho gumovýho kostlivečka a ten se mu taky moc líbí,; tak možná někdy nějakýho koupíme :wink: .

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama