Častá nemoc dětí

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zatuto
Nováček 1 příspěvek 28.10.14 18:41
častá nemoc

Ahoj holky, mám doma 3 letou dceru a 6 letýho synka. Problém mám ten že jsou furt nemocný jeden to chytne od druhýho a pak zase naopak a furt takhle dokola a já to od nich často chytám. Chtěla jsem se zeptat jestli z toho pak nemužu mít třeba chronickou rýmu, oslabenou imunitu nebo jákékoliv jiné zdravotní problémy. Máte to tak taky? Děkuji za jakékoliv odpovědi :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 18:50

@zatuto Bezne chytam od deti nemoc.
Na invalidni duchod to ale nevidim ;)

Příspěvek upraven 28.10.14 v 18:55

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 28.10.14 18:53

Šmarjá mi povídej! Děti to na mě vždycky plivnou a mě to skolí. Dětský nemoci jsou zmutovaný a žákeřný.
Imunitu oslabit podle mne nelze. :think: Buď ji máš dobrou nebo špatnou… Já ji mám evidentně špatnou…

brisco
Závislačka 3300 příspěvků 28.10.14 18:59

Zkus Colostrum. Ale je to trochu dražší.

Aamanda
Kelišová 5612 příspěvků 1 inzerát 28.10.14 18:59

@zatuto ještě se mi nestalo, že bych od dětí něco nechytla, když onemocněly. Taky na to pořád nadávám, od začátku září bereme všichni vit. C a stejně momentálně zase všichni rýmujeme a kašleme :cert:.

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 19:01

@zatuto Jo, dcera je týden (a někdy ani to ne) ve školce a pak čtrnáct dní doma :x Většinou to chytneme s mužem oba, naposled to chytly i babičky, děda, švagrová s bratrem…Asi nějaký extra agresivní. Tak nějaké menší zdravotní problémy z toho mít asi můžeš, pokud k tomu budeš vnímavá - moje šéfová takhle měla několikrát za sebou ATB, když ji to domu nosila dcera - to asi imunitě moc neprospěje :(

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 28.10.14 19:02

Já se uz měsíc láduju Echinaceou Forte+vit. C a stejně je to prd platný…

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 28.10.14 19:02

Tak u nás, když je prcek doma s teplotou a virózou (běžnou rýmu a kašel bez teploty ani moc nechytáme), tak po pár dnech to skolí mě na tři dny a když jsme oba už téměř fit, odnese to na závěr tatínek. Neměnný scénář.
Ted naposled jsme si „zobli“ s virozou ruce-nohy-ústa, já měla lehký průběh, ale tatínek to odnesl šeredně, hnusně a příšerně 8o 8o
Ještě neměl neštovice a řekl, že až je malej přinese, stěhuje se k mamince :mrgreen:

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 19:04

My zkoušíme ten všude opěvovaný Imunoglukan, tak uvidíme.

adna
Kecalka 303 příspěvků 28.10.14 19:10

U nás byla za září 10 dni ve školce, říjen 8. Maly to chytne hned druhy den. Hodně tam dávají nemocné deti, i učitelky jsou nemocné.

@Clementine co nechat tatínka na neštovice očkovat?

adna
Kecalka 303 příspěvků 28.10.14 19:11

Chci zkusit stopbacil. Mate nekdo zkušenost?

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33581 příspěvků 28.10.14 19:12

My se očkujeme proti chřipce. Pomohlo to.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 28.10.14 19:13
@Trudinka píše:
My zkoušíme ten všude opěvovaný Imunoglukan, tak uvidíme.

Ja zacala detem davat MultiImun, coz je v podstate to samy, jen trochu levnejsi. Pocit z toho mam akorat takovy, ze detem akorat zkazim zuby predrazenym sirupem… efekt nula nula prd.

martina79
Závislačka 3051 příspěvků 28.10.14 19:17

U nás je to samé! Malý byl te školce zatím jenom 11× pokaždé horečky a pak kašel nebo rudý krk. Já už jsem 6týden nemocná, prvně jsem od něj chytla kašel ale fakt zákeřny takový jsme ještě nikdy neměli a mezi tím jsem chytla streptokoka a to nevím jestli to naposledy nechytl on ode mně. Je to jak házená bacily!!už aby jsme byli fit aspoň do vánoc!

michee
Závislačka 3589 příspěvků 28.10.14 19:27

Já do sebe valím ve velkým Zelený ječmen a nic jsem od malýho ještě nechytla. Malý byl teď po roce poprvé nemocný a to chudák chytil od manžela, který tu 4 týdny kašle. Jinak malý je taky na ječmenu, takže nemoc rychle přišla a rychle odešla :-) Ale zatím je malý ještě malý, uvidím až začne chodit do klasické školky, tak to bude asi jiný. Teď taky chodí, ale do takové, kde je málo dětí a většinou zdravé.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >