Dvouleté dítě - náhlá teplota a bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jananovakova2
Kecalka 316 příspěvků 26.10.14 00:02
2lete dite - nahle teplota a bolest hlavy

Pred chvili mne maly vzbudil. Ma 38 teplotu a co me zarazi, rika au ze ho boli hlavicka. Predkloni ji bradu skoro na prsa. Jinak nic. Jeli byste na pohotovost? :think:

Reakce:
lesniboruvka
Kecalka 399 příspěvků 26.10.14 02:13

Nebyli jste na očkování Priorixem v posledním měsíci? Jinak já bych asi na pohotovost zavolala, těžko říct.. Může to být obyčejná začínající viróza, ale taky něco jiného

mroe
Neúnavná pisatelka 15327 příspěvků 26.10.14 09:19

MOje deti boli hlava vzdycky, kdyz jim leze horecka nahoru. Na pohotovost bych zatim nejela. Ridila bychs se tim, jak to bude vypadat dal.

Lilinka97
Kecalka 147 příspěvků 26.10.14 11:44

Právě nám to také začalo :/ malému budou 2 v prosinci, pořád si sahá na hlavu a stěžuje si že ho bolí teplotu jsem naměřila s odečtením 38,5.. má jen malinký kašel, a malou zácpu. :/ Právě jsem ho uspala tak uvidíme jak t pujde dál. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >