Časté potíže s nabíjením telefonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 04.12.17 08:31
Časté potíže s nabíjením telefonu

Ahoj lidi.

Prosím o radu. Už jsem z toho hodně zoufalá - mám firemní mobil Samsung Gaaxy S3 už asi 2 roky a během té doby byl už asi 3× v opravně kvůli tomu, že začalo blbou nabíjení (i na jiných nabíječkách). Problém je, že mi to firma neproplatí, jelikož se jedná o mou chybu. Myslíte že by to mohlo být třeba spíš baterkou? Fakt si dávám bacha na to, abych za kabel blbě netahala nebo ho zprávně zapojovala a odpojovala, ale teď je zase s nabíjením prooblém - už se nechytá vůbec. Přitom byl asi půl roku zpátky kvůli tomu ve stejném servisu… :zed: Nechce se mi donekonečna platit za mobil, který je sice firemní ale podle mě už prostě celkově dosluhuje…

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6064 příspěvků 04.12.17 08:37

Klidně to může být tou baterkou. Mě teď odešla moje cca po roce, zhruba po těch dvou letech začínají dosluhovat. Ono teda dva roky je i taková hranice pro ty telefony, už nevydrží co dřív :D nemůžeš firmu požádat o jiný? Po 2 letech bys mohla mít nárok ne?

arinecka
Kelišová 5216 příspěvků 04.12.17 08:38

@lavazza2 Co ti firma neproplatí? Pokud mátelefon vadné nabíjení a už byl na reklamaci třikrát se stejnou vadou tak by měli vrátit peníze. :nevim:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 04.12.17 08:41

@arinecka Neproplatí mi to z toho důvodu, že prej to vzinklo lidským faktorem ten problém s tím nabíjením.. :nevim: Taky už mě to štve..

@Kriss Tina Zkusím se na to zeptat, jenže když sem se to snažila takhle řešit podobně se šéfem, tak mě odbyl s tím, že bývalý zaměstnanec co ten telefon měl přede mnou, tak s telefone žádný problém neměl.. :zed:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 04.12.17 08:44
@arinecka píše:
@lavazza2 Co ti firma neproplatí? Pokud mátelefon vadné nabíjení a už byl na reklamaci třikrát se stejnou vadou tak by měli vrátit peníze. :nevim:

Jinak tel mobil měl už po záruce když sem ho dostala, takže přímo na reklamaci za mě ten mobil nebyl.. já jsem ho dávala na opravu do servisu.

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 04.12.17 08:50

@lavazza2 A v cem ten problem konretne spociva? Pokud je vychozeny konektor, tak ano, to je spatne zachazeni uzivatelem. Nebo je problem jiny? Nenapsala jsi, o co jde.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6064 příspěvků 04.12.17 08:50

@lavazza2 on už ho měl někdo předtím?, tak to už nejspíš bude opotřebovány ty telefony nevydrží víc jak pár let

lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 04.12.17 09:03
@cecetka píše:
@lavazza2 A v cem ten problem konretne spociva? Pokud je vychozeny konektor, tak ano, to je spatne zachazeni uzivatelem. Nebo je problem jiny? Nenapsala jsi, o co jde.

Konkrétně jde o to, že vždycky když sem ho dával na nabíjení přes původní nabíječku tak se chytl hned, pak ale začal být problém s tím že ten mobil v nabíječce musel člověk dát do nějaké „správné“ polohy a pak se chytl a začal nabíjet. Postupně to došlo vždy do fáze, že i přes to, že ten mobil se zkoušel zapojit do jakékoliv nabíječky (které fungovaly na jiných telefonech v pohodě)tak se vůbec nezačal nabíjet. A tak se to stávalo asi 3× během těch 2 let co ho mám. Takže asi asi vychozený konektor… :nevim: Ale upřímně po první opravě konektoru jsem si dávala velký pozor na správné zacházení a stejně se to zase 2× stalo po delší prodlevě.. Teď je problém zase a to je jen půl rok necelý od doby, kdy týpek v servisu měnil konektor celý..

Příspěvek upraven 04.12.17 v 09:06

lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 04.12.17 09:06
@Kriss Tina píše:
@lavazza2 on už ho měl někdo předtím?, tak to už nejspíš bude opotřebovány ty telefony nevydrží víc jak pár let

Ano měl, nevím jak dlouho ale když jsem chtěla dát poprvé tel. na reklamaci (asi rok od doby kdy jsem ho dostala) tak mi šéf řekl že už je po záruční době - takže ho někdo měl asi ty dva roky..

ivašot.
Kelišová 6740 příspěvků 04.12.17 09:13
@lavazza2 píše:
Jinak tel mobil měl už po záruce když sem ho dostala, takže přímo na reklamaci za mě ten mobil nebyl.. já jsem ho dávala na opravu do servisu.
@Kriss Tina píše:
@lavazza2 on už ho měl někdo předtím?, tak to už nejspíš bude opotřebovány ty telefony nevydrží víc jak pár let

4 roky starý Samsung je zralý akorát tak na vyhození. Nemá cenu do něj cpát peníze za opravy.

Derby
Extra třída :D 10084 příspěvků 04.12.17 09:29

@lavazza2

Mám J36 a úplně stejný problém. Nabíjí mi ho pouze jedna nabíječka v určité pozici…ostatní nabíječky ne, spíš ho naopak vybíjí.
Zatím s tím nějak nic nedělám, jen si hlídám tu správnou nabíječku :mrgreen:

foxy123
Povídálka 11 příspěvků 06.12.17 12:50

Zkusil bych v telefonu vyčistit ten otvor, kam se připojuje nabíjecí kabel třeba dřevěným párátkem (pozor!!! ničím kovovým to nedělat). Dostává se tam spousta nepořádku např. z látky kapes a pak to blbne.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 07.12.17 11:44

@arinecka @foxy123 @Derby @ivašot. @cecetka @Kriss Tina

Tak lidičky je zase v opravně.. Oprava vyjde na 500.. akorát jsme se šéfem hledali paragon z minula jak dlouho tomu bylo a zjistili sme, že ten mobil se u toho stejného servisáka nechával opravovat před 3mi měsíci za 800 kvůli stjenému problému.. Takže je podle nás ten osvč týpek co dělá servisy spíš vyčůranej a schválně tak na mě asi vydělává nebo nwm jestli se to dá dělat.. Reklamaci nám nevzal s tím, že on ji na opravené zboží nedává.. Myslíte že to může takto dělat?

arinecka
Kelišová 5216 příspěvků 07.12.17 11:48

@lavazza2 No, to teda nemůže, to by pak mohl říct každý :mrgreen: Jinak, asi by bylo lepší telefon vyhodit a koupit nový, ten už stejně asi moc nevdrží :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >