Častý pláč a mne si oči

Anonymní
26.9.21 18:54

Častý plac a mne si oči

Holky jdu si k vám pro radu. Můj 5m syn plně kojeny teď poslední dny dost pláče. V noci se budí po 2,5h na jídlo, coz už je poslední měsíc normální, ale co jsem vypozorovala, že si skoro pořád mne oči. Klidně spí 2h v kočárku a hned jak se vzbudi a nají už se zase vzteka a mne si oči ale neusne už. Taky ori paseni koníčku. Chvíli ho to baví a pak se začne vztekat a zas si je mne :nevim:..dělá to i při kojení musím mu je držet aby se aspoň v klidu najedl. nevím jestli mu nerostou třeba zoubky že je teď tak orotivnej ale ty oči nechápu. Myslím že spí dost a přesto dělá tohle. Nevíte některá co by to mohlo naznačovat? 8o
Jinak teď je týden na prikrmech zkoušíme k obidku ale myslím že už to dělal i ored :think:.. dekuji vam

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11485
26.9.21 19:02

Neslzi mu, nějaký hnis neteče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 19:18

@JancaS84 vůbec nic. Ma je cisty bílý žádné známky zánětu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8461
26.9.21 19:30

Může to být alergie - štípou ho oči a nebo je prostě nedospaly :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 19:44

@ludmilaadamkova ale to by měl podle mě při alergii co zarudlé :think:.. no jenže to by musel spát skoro pořád kdyby to byla známka nedostanu. V noci spi tak že teda po 2,5h se budi ale on se nabasti a hned spí dal, Prey den usne tak 4× na hodku.. tolik nespal ani jako novorozenec :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8461
26.9.21 19:46
@Anonymní píše:
@ludmilaadamkova ale to by měl podle mě při alergii co zarudlé :think:.. no jenže to by musel spát skoro pořád kdyby to byla známka nedostanu. V noci spi tak že teda po 2,5h se budi ale on se nabasti a hned spí dal, Prey den usne tak 4× na hodku.. tolik nespal ani jako novorozenec :nevim:

Může být nějaka viróza oslabení organismu a nebo nějaká nemoc.. taky pri růstovém spurtu musí víc odpočívat.

Příspěvek upraven 26.09.21 v 19:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 19:47

@ludmilaadamkova to snad ne jezisi 8o nemoc :?..
Achjo..uvidíme tak dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
143
26.9.21 21:05
@Anonymní píše:
Holky jdu si k vám pro radu. Můj 5m syn plně kojeny teď poslední dny dost pláče. V noci se budí po 2,5h na jídlo, coz už je poslední měsíc normální, ale co jsem vypozorovala, že si skoro pořád mne oči. Klidně spí 2h v kočárku a hned jak se vzbudi a nají už se zase vzteka a mne si oči ale neusne už. Taky ori paseni koníčku. Chvíli ho to baví a pak se začne vztekat a zas si je mne :nevim:..dělá to i při kojení musím mu je držet aby se aspoň v klidu najedl. nevím jestli mu nerostou třeba zoubky že je teď tak orotivnej ale ty oči nechápu. Myslím že spí dost a přesto dělá tohle. Nevíte některá co by to mohlo naznačovat? 8o
Jinak teď je týden na prikrmech zkoušíme k obidku ale myslím že už to dělal i ored :think:.. dekuji vam

Moje malá si mne oči, když ji není něco příjemný nebo když se vzteká, dělá to už od narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 22:17

@Makola No to mi taky napadlo ale nesedí mi to že mi to dělá u kojeni.. tam je v klidu a dělá to. Musím mu dát ruku moji a je klid :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat